Piperine Forte na chudnutie - skúsenosti

nikushka2521
18. feb 2015

co vrvite ?? nemate skusenosti ??? http://www.medicreporter.com/nadej-pre-obeznych
ludia co dvaali komenty mi na fb nevie najst neviem ci tomu verit alebo nie

mailo29
21. feb 2017

piperine absolutne nefunguje!!!
nedajte sa oklamat!
este mam jedno cele balenie,kludne posuniem ak sa chce este niekto presvedcit na vlastnej kozi..

majzo
5. apr 2017

Neverte Tomu čo píšu. Je to len daľší spôsob ťahania peňazí , aj z rozprávkou o vrátení v prípade nesplnenia požadovaných (sľubovaných) výsledkov .

mailo29
5. apr 2017

@bibi52016
neodporucam,bez efektu,este som aj pribrala,a mala zaludocne problemy..

bibi52016
6. apr 2017

😨 no pekne ! Dakujem za odpoved.

mailo29
6. apr 2017

a presne taj,ak chcete tovar vratit ,uz sa tam viac nedovolate!!!

buckovak
6. apr 2017

baby, ale tak to presne je, pri takýchto "zázračných" produktoch na chudnutie, kým kupujete tak sú veľmi komunikatívni ale keď chcete vrátiť, tak sa zrazu nedá dovolať.
Ja sa stále čudujem, že sa @bibi52016 pýtaš na skúsenosti s Lives pectin, je to taký istý odrb ako bola kopa zaručene účinných prípravkov pred ním. Jednoducho NEEXISTUJE nič v tabletkách, šťavičkách a čajíčkoch od čoho by ste schudli, a keď Vám aj tu nejaký anonym napíše, že jeho kamarátka schudla za mesiac 10kg, tak je to dobre zaplatené klamstvo.

buckovak
6. apr 2017

@mailo29 tie žalúdočné problémy z piperínu spomínali mnohí. A to sa aj dalo čakať, lebo piperín v tak koncentrovanej dávke naozaj musí dráždiť žalúdok. Ľudia na pečeňovej diéte by ho nemali brať vôbec, ale tí čo ho propagovali klamali, že to môže brať každý.
Piperín síce znižuje riziko vzniku rakoviny 🙂 ale asi ludia ho nekupovali za tým účelom 🙂
A skúšala si odvtedy aj niečo iné?

margaretka
6. apr 2017

Ja som dohrala dve balenia,žiadne negatívne ani pozitívne výsledky.... Takže neodporúčam.

margaretka
6. apr 2017

@bibi52016
Žiadny ani gram dole po 60 dňoch .Neodporúčam

margaretka
6. apr 2017

Ja som mávala po iných žalúdočné problémy väčšinou s chili papričky,no pri piperine ok

buckovak
6. apr 2017

@margaretka tak Ty si tiež skúšala, kedy natrafíš na ten zázrak, ktorý funguje...
Ale asi si sa už poučila, že sú to zbytočne vyhodené peniaze...

mailo29
6. apr 2017

za toto urcite😬😬😬

mailo29
6. apr 2017

a ano ,skusila som dalsi zazrak,ale az po skusenosti najlepsej kamosky na ktorej som mohla na vlastne oci vidiet 14 kg dole za cca 1 rok..
a tak dom neodolala,a vysledok..po 7 mesiacoch bez cvicenia a dobrovolnej teror diety, 10 kg z vahy..

mailo29
6. apr 2017

sem napisem len sporadicky ako vystrahu..nech uz sa nenachytaju dalsie zienky

margaretka
6. apr 2017

@buckovak áno ja tak vždy každých 8-10 mes. Kúpim takúto hovadinu že vyskúšam čo je to za zázrak.... Naďalej zostávam pri zdravej strave bez triznenia tela vo fitku

margaretka
6. apr 2017

@mailo29 na základe akého zázraku schudla kamoska?

mailo29
6. apr 2017

kamoska aj ja..ale vzhladom na to ze by to tu boli brane ako nejaka dalsia skryta reklama ,mozem vam odpivedat do ip..radsej

margaretka
6. apr 2017

@mailo29 ok posli

evittam
7. apr 2017

@margaretka Zase sa ides nechat nachytat na hovadinu a vyhadzovat peniaze von oknom? Uz si mohla pochopit,ze ziadny zazrak na chudnutie neexistuje.😉
@mailo29 Vzhladom nie na reklamu ale ze klames.

buckovak
7. apr 2017

@mailo29 kedže nič také neexistuje ani je neverím, že si schudla len z nejakého prípravku. Z koľkých kg si začínala chudnúť?
Alebo to bol nebezpečný sibutramín ?
Lebo píšeš, že si neprešla na zdravšie stravovanie a pohyb, hoci tie čísla sú celkom reálne, aj pri miernej zmene stravovania...

mailo29
7. apr 2017

10 kg za 7 mesiacov..pred tym som mala stravu upravenu rok,a dole mi zislo max 2 kg😕

mailo29
7. apr 2017

no nenachytala som sa,lebo som uz schudla😉
ale to tu nehcem riesit..nepotrebujem nikoho presviedcat,ani dokazovat..islo mi o vysledok na mne,a to sa mi splnilo...nebyt konkretnej otazky,ani to tu nespomeniem..je to forum o piperine a preto sa snazim z casu na cas prispiet,a pomoct kockam..
aj to len preto,ze som sa sama na piperine popalila..

mailo29
7. apr 2017

mala som 65 kg,vysku 160

evittam
7. apr 2017

@mailo29 Jedla si normalne-vobec si neupravila stravu a necvicila si a schudla si na zaklade nejakeho pripravku? Poprosim nazov-kludne do IP.
A zalezi ako si upravila tu stravu na ten rok-vacsina zien robi velku chybu lebo si mysli,ze ked bude malo jest tak schudne.😉
Ak by si rok udrziavala dobre upraveny jedalnicek tak neexistuje aby si schudla len 2kg-dobre viem o com hovorim.

evittam
7. apr 2017

@mailo29 Niekde si robila chybu
😉

buckovak
7. apr 2017

@mailo29 kludne napíš názov bez odkazov na ich stránku aj ja som fakt zvedavá na ten "zázrak", alebo teda do IP by som tiež poprosila. Tvoja východzia hmotnosť nebola vôbec tragická, z toho sa už ťažšie chudne, ja som čakala nejaké "hrozné" číslo. Ale jednoducho je to ťažko uveriteľné, lebo fyziológia nepustí... ale tá upravená strava tam teda bola to uznávaš, len nie drastická, alebo si snád po roku upravenej stravy bez výrazného efektu teda začala jesť viac spolu so zázrakom na chudnutie, že čo to spravý?

buckovak
10. apr 2017

@evittam dočkala si sa názvu toho toho zázraku, ktorý funguje? Lebo ja nie, a fakt som bola zvedavá... 🙂

evittam
10. apr 2017

@buckovak Bohuzial nie. Skoda. Tiez som bola uprimne zvedava.
@mailo29