Pomohol niekomu schudnúť Ab tronic x2?

zuza.m
19. máj 2010

ahojte mate niekto ten to zazračny stroj??zaujimalo by ma či to niekomu pomohlo.ak ano ozyvte sa a možete aj tie čo nepomohlo nech viem či sa to oplati.diky.. 😉

natassa
19. máj 2010

zuzi, ja ho mam, ale vôbec nevidim vysledky. Mam ho mesiac, tiez som zvedava, či niekomu pomohol ☹

zuza.m
autor
19. máj 2010

no že vysledky su až po 6týž.tak maš ešte čas...teda držim pace. 😉
ale zaujimalo by ma že či to je len vibračne ale to do svalu pušta eletrinu??aj to boli alebo sa to da zniest??dakujem.

zuza.m
autor
22. máj 2010

tolko dni a nikto nič??žiadne skusenosti?? 😕 😢

marianka79
22. máj 2010

radšej si kúp stepper to je lepšie a precvičuješ celé telo 😉

zuza.m
autor
23. máj 2010

marianka take veci už mame toto som chcela tak pomimo ked človek sedi unaveny pred telkou 😉 .s pukancami vruke 😅 srandujem....

tomasko2277
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tomasko2277
29. okt 2010

:

katka503
27. mar 2013

Ahojte,ja som AB tronic používala 30min,každý deň na partiu kde som potrebovala a veru výsledky sa dostavili,rozmýšlam,že si ho opäť kúpim,lebo starý som už celkom roztrhala.

lucka22771
4. apr 2013

@zuza.m Podľa mňa je to úplna hlúposť. Máme to doma, tiež sme naleteli na veľký boom okolo neho a neodolali sme. Za cca 3 mesiace sa mi pás nezoštíhlil ani o 1cm, tak som dala prednosť zdravšiemu športovaniu a zmene jedálnička a výsledky sa dostavili 🙂 Môj názor- je to škoda peňazí, radšej investuj do fitka, zumby, aerobiku alebo nejakého prístroja na cvičenie 🙂 Dúfam, že som pomohla 🙂

adapisarovicova
8. apr 2013

Ja som naň natrafila nenidávno za 25 Euro,so všetkým,čo k tomu patrí.Používala som ho cez dva týždne,dosť to bolelo-tie elektrické impulzy sú dosť nepríjemné.Radšej chodím pravidelne behať a na zumbu.Takže ja by som nedoporučovala 🤐

andulicka82
11. apr 2013

Ja som bola s ABtronicom spokojna je to sice pohodlne, ale mne to vyhovuje pretoze travim vela casu v praci,urobila som si zapisky zmerala obvod pasu,stehien a bokov ,po mesiaci sa dostavili vysledky a po dvoch som sa zmerala opat a z obvodu pasu som dala dole cca4-5cm,zo stehien 1,5cm,z bokov podobne..nieze by spaloval tuk ale spevnuje svaly a tym padom zostihluje,urcite neodporucam pre obeznych... 😉

kvetinka55555
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirka232
11. jún 2013

@kvetinka55555 ahoj este stale je v ponuke ten AB TRONIC X2? Mala by som zaujem A preco ho vlastne predavas nepomohol ti?

mirka232
11. jún 2013

@kvetinka55555 Prosim ak by si mi napisala email : bockovamiroslava@gmail.com...dakujem

kukuc2
12. jún 2013

dobry aj ja sa pridavam k teme a ak by mal niekto zaujem tak tiez vam ho mozem predat lebo svokor si ho kupil aj s gelmi ale ma 60 rokov a on tie elektricke impulzy nevie zniest.ja som ho este neskusala ale pisem ak by mal niekto zaujem,lebo svokor ho po takych dvoch pouzitiach odlozil do skrine a teraz tam stoji uz hodny cas.

mirka232
13. jún 2013

@gabriellka a mas ho odskusany pomaha?

gabriellka
13. jún 2013

@mirka232 nemám ho odskúšaný, to som dala iba link, lebo som googlila čo to je vlastne za zázrak a našla som ho v tejto cene.

angie099
10. okt 2013

@tomasko2277
Chcem sa opýtať prečo sa AB tronic X2 nemôže používať po operáciách ................. ja si ho plánujem kupiť no som po dvoch sekciách.

janapo43
13. okt 2013

Ahojte aj ja ponukam tento AB tronic X2 za zvyhodnenu cenu 25 euro ,kupila som ho priatelovi ,ale kedze ma vacsi obvod pasa ,tak mu to nesedelo☹

lucia4
23. jan 2014

@katka503 chcem sa opýtať ak mi neprisiel ten gel na baze vody, co mozem pouzit namiesto? Ich chyba akosi to nezabalili a nechcem cakat kym to pride. Som si to objednavala ....

lucia4
23. jan 2014

@zuza.m tie gely sa daju niecim nahradit?

zuza.m
autor
23. jan 2014

@lucia4 ja som si ho nakoniec nekupila ;)ale ked tu čitam sem tam kladnu reakciu tak zase rozmyšlam ;) 😉

lucia4
23. jan 2014

mne dnes prisiel, snad ti pomoze, kedze som upravila stravu a aj beham a cvicim, tak nieco k telke vecer

lucia4
23. jan 2014
katka503
23. jan 2014

gel na báze vody sa dá kúpiť aj v lekárni

1danka1234
8. jún 2014

ahojte ja som si kupila tento zazracny stroj ako ho vy tu nazyvate a je DOBRY!!!! naozaj a nie je taky drahy nedajte sa oklamat ja ho mam za 4,49 libier aj s gelom z e-bay tak ak budete chciet kludne vam poslem aj link kde si ho mozte kupit...a ja jem normalne len na hodinku denne si ho zapinam a po mesiaci to prislo!!! VYSLEDOK takze odporucam :D

marcelmi
8. aug 2014

@1danka1234
posli link dakujem

1danka1234
8. aug 2014

http://www.ebay.co.uk/itm/AB-GYMNIC-SONIC-TONER...

teraz je za 5,95 ale vzdy lepsie ako tie nehorazne ceny 🙂

pozri
13. aug 2014

@lucka22771 nemas ho zaujem vymenit za nieco odo mna ? 🙂