Rasberry keton Dr.oz

zaba912
16. okt 2012

ahojte babenky viete mi niekto poradit o tomto lieku? zevraj je to super novinka ktoru odporuca aj Dr.Oz? 😲

jazminn
18. okt 2012

ja som dnes o tom čítala, že je to spaľovač tukov...škatuľka stojí 38 e, a keď neschudneš peniaze vrátia...

ada9999
18. okt 2012

Ahojte ja som si to dnes objednala tak uvidim a dám vediet.ale myslím,že v prípade neuspechu peniaze nevratia lebo tam nie je napísane 60 dní ako v članku ale 6é takže si myslim že v tom je troška chyták.podám pravdive info o mesiac 🙂

zaba912
autor
19. okt 2012

@ada9999 ahoj budem velmi rada ak napises ako si dopadla lebo aj ja sa chystam na kupu.

ada9999
19. okt 2012

ok dam vediet ci to zabralo alebo nie ak sa okaslem tak stači,že ja nemusia aj dalsi skusim sa ozvat tak priebehu dvoch tyždnov ked to pride ako to zabera a po mesiaci upne lebo ja som si brala iba to jedno balenie.

ludkaol
19. okt 2012

@ada9999 mne akosi nejde to objednať možeš mi pomocť a dať link odkial si objednala?dík 😉

Idem skusiť aj ja...tak môžme chudnuť baby spolu 😵

lucky14
19. okt 2012

@ada9999 ahoj. aj ja som veru zvedava. ja sa dam hned a hned nachytat....takze budem rada ak to funguje a potom to mozno skusim. drzim palceky. 🙂

ada9999
19. okt 2012

ahoj ludkaol momentalne ma pokazenu myš a neviem kopirovat bez nej lebo som počitačovy analfabet tak sa ti to pokusím vysvetlit doslova po lopate 🙂 do googla som dala stranku womans health a tam už nabehlo 1trik ako sa zbavit bruška toto leto a na tej stránke bola aj objednávka a naozaj vám dám časom vštkým vediet či to funguje aspon trocha

ivka289
22. okt 2012

Ahoj, no ako ste dopadli? Dnes som si o tom citala na internete o tom "zazraku" 😉 Tak som zvedavaaaa

ada9999
22. okt 2012

no dnes to kurier este len dorucil tak počkam aky to má vysledok začinam prvý den

ricky
22. okt 2012

neviete kam to poslat ak chcem vratit spat peniaze? diki 🙂

mitinka
22. okt 2012

@ricky sranda ja som to práve našla a taktiež pozerám,že kto to vlastne vyrába alebo doručuje,čo je to za firmu a akosi nemožem nič násť 😒 zaujímavé však?? 😕 Nemáš tam náhodou odosielatela? A ak sa možem spýta´t už ich máš?

mitinka
22. okt 2012

@ada9999 máš na obálke aj odosielatela?Na stránke nikto nie je ak by nezabrali,... nie sú to len malinové cukríky? ako martankovia? :-/ Ja som teda zvedavá :-/

ada9999
22. okt 2012

odosielatel je Geis Sk.sro. ale to je len z faktury obalku som vyhodila ,no ale pochybujem že by niekto vratil peniaze ak by to nezbralo.vyzera to ako nejake vitaminy ako vzdy v hnusnych kapsuliach a na krabičke je made in USA.a objednala som si to v piatok a v pondelok doviezol kurier.celkom rychle.KIez by aj to chudnutie take bolo 😀

ada9999
22. okt 2012

na email mi prislo odosielatel RaspberryKetoneForte email@lidango.nmp.1com adresa tam neni

ada9999
24. okt 2012

ozaj našla som adresu kde vratia tie peniaze je to uplne naspodu v objednavke a a tam v tych obchodných podmienkach je email aj adresa.

gugolina
25. okt 2012

@ada9999 Adi no som zvedava ako to bude zaberat 🙂 dala by som sa na to aj ja 🙂 neviete ako je to pri kojeni? mohlo by sa to ? ci hrozí ze aj baby mi neuveritelne z toho schudne ? 🙂 dakujem 🙂

zaba912
autor
25. okt 2012

@ada9999 ahoj no co ako to ide s tabletkami? aj citis nejake zmeny?

ada9999
25. okt 2012

pri kojeni je to zakazane zatial som sa neodvažila,ale som po tom stale nejak brutalne hladná,že by som zožrala aj kredenec a odkedy to beriem tak neuveritelne často čuram 🙂 .ale zatial som sa neodvažila to mam v plane v nedelu.ale mam pocit že je to skor oblbovak ako nieco ucinne uvideme v nedelu bude 6 den tak sa pozriem či išlo aspon čosi dole

zaba912
autor
25. okt 2012

@ada9999 super tak budem drzat palce 🙂)))

gugolina
25. okt 2012

@ada9999 tak ja si este pockam 🙂 no som zvedava aj ja aj ja drzim palce 🙂 potom sa dam na to aj ja :D

simonka18
25. okt 2012

Čaute baby, tak ja som ich začala dnes brať. Uvidíme čo z toho bude 🙂

kami592
26. okt 2012

čaute, aj ja som si tento produkt objednala, už ho mám doma. Ako ste na tom, ktoré to už užívate? žiadne vedľajšie účinky? pomáha to? 😨

monita662
26. okt 2012

dievcence velmi som zvedava ci to niektorej pomoze ...vyzera to nadejne :D rozmyslam cii si to objednam ....ale pockam na vase vysledky radsej ...na youtube som videl a vela videii ako to pomaha ...no som zvedava drzim palce

amisa
26. okt 2012

citala som clanok..ale vyzeralo to ako utajena reklama.. zazrak na pockanie.. velmi som zvedava na vysledky.. ja budem chudnut az ked dokojim.zatail len chodim cvict di fitka a idu dole len cm ale nie kg.. a mam tak o 8_10kg navyse ako pred tehotenstvami.

zaba912
autor
26. okt 2012

@simonka18 drzim ti palce a saj vediet ako si dopadla 🙂))

zaba912
autor
26. okt 2012

@kami592 drzim palce a dufam ze to bude fakt zazrak v chudnuti 🙂))

ada9999
27. okt 2012

takže babenky moja zvedavost mi nedala odvažila som sa už dnes ja osobne mam od pondelka 1,5 kg dole takže až taky zazrak to podla mna neni lebo to sa da aj bez tych tabletiek ☹ a ozaj gugolina na obale bolo som si až neskor všimla že ak kojite tak sa poradte o tom z lekarom no idem pokračovat som zvedava na vysledky ostatnych dajte mi vediet ako sa darí vám dufam,že lepšie lebo ja som bola taka naivna,že som po tycch reklamach čakala fakt zázrak 😀 tak teraz idem stará známa klasika cica nežer,zvyš pitni režim a cvič lebo u mna to fakt zazrak nie ja 😀 😀 🙂 ale som strašne zvedva na ostatné výsledky

ejka151
28. okt 2012

Dievcata, vcera som o tom citala. Na stranke Womans health bola akcia „len od piatka do soboty 27.10.2012” a zrazu dnes je tam „len od piatka do nedele 28.10.2012” tak o com to je? A adresa na zasielanie je v Amerike. To chcem vidiet, kolko by stalo postovne v pripade neuspechu chudnutia. Ale ved, ked to donesie kurier, musi tam byt kontakt na nejakeho slovenskeho zastupcu, ci? Ada9999 ake mas vysledky?

gugolina
28. okt 2012

@ada9999 dakujem za info Adi, no radsej to nebudem riskovat ked kojim.... no 1,5 kila na tyzden a to si si davala aj pozor ci si papala tak ako predtým? žeby to bol ako vsetky doterajsie tabletkyna chudnutie len reklamný ťah? kazdopadne drzim palce a tesim sa na dalsie spravy o tebe 🙂

ludkaol
28. okt 2012

Tak ja ho už mám doma..ale podla mna bez upravy stravy a pohybu to nejde..možno to pomáha ale určite nie ked vezmem tabletu a za nou zjem vyprážany syr..a veľa je baby aj v našej psychike...som zvedavá ktorá budeme nadávať ako prvá že aké sme sproste 😀 ....tak budem informovať čo sa so mnou bude diať a samozrejme držím palce každej jednej...sme na jednej lodi..majte sa zatial baby 😵 😵 😵