Schudli ste cvičením na trampolíne?

gp2000
12. máj 2013

čo hovoríte na takéto chudnutie?mam doma trampolínu,a idem to vyskušat......tak by som chcela vedieť či mate niektora osobné skúsenosti?ak áno,tak koľko ste schudli napr.za 2tyždne skákanie?ako dlho denne cvičíte?
poradťe prosim nejaké linky na cvičenie
Ďakujem 🙂 😉

actimela
12. máj 2013

@gp2000 dnes akurat niekde davali tusim na Stv,ze skakanim na trampoline mozes za hodinu spalit az 1500kalorii...
Ja trampolinu nemam,ale kamaratka ma obrovsku a skakala som na nej asi 10min.s detmi a strasne som sa potila,tak asi na to nieco bude 😉 😀

soldi
12. máj 2013

@gp2000 ahoj, ja som chodila na jumping- cvicenie na trampoline s cvicitelkou.
hodina vkuse rychleho skakania do rytmu,chodila som dva mesiace tri krat tyzdenne. pribrala som 3 kila.
telo sa trochu spevnilo, trochu sa zmensil obvod brucha, ale to je vsetko.
uprimne, cakala som viac 😒

gp2000
autor
12. máj 2013

@soldi ☹ ☹ tak to si ma teda nepotešila.....tak som dufala,že aspon toto mi pomôže,kedže klasicke cvičenie ma nebaví,a mam slabost pre sladke 😅 😅 ,myslela som že ho aspon vyskáčem 😉 😅 😀

soldi
12. máj 2013

@gp2000 chudnute je 80% strava a 20% pohyb. ja som sladke ani moc nejedla, ale vsetky baby sa tam stazovali, ze pribrali na vahu a malo islo dole na objem 😒

asfodelka
13. máj 2013

@gp2000 ja tiez chodim na jumping. na margo toho co napisala @soldi by som dodala ze ak chces chudnut efektivne musis obmedzit sladke a nejest po 18tej. cvicenie na trampoline je balancne a nie je priamo na chudnutie ale skor na spevnenie svalov a svaly su tazsie ako tuk tak preto narast na vahe. ja som za 2mesiace zhodila 2kila a pohli sa aj centimetre. ale sladke zeriem stale.
aj na youtube su videa ako sa skace na jumpingu. je to zabava a spotis sa ako pes. napr.

https://www.youtube.com/watch?v=5EYxwwHD0ls

ale uprimne povedane doma si neurobis taku atmosferu a nevyhecujes sa skakat tolko ako ked si obklopena ludmi.

nikisvord
1. máj 2015

ja som skakanim na trampoline zhodila za dva mesiace vyse 10 kil.jedla som aj chlieb aj sladke ale co som jedla na kvanta bola zelenina.ku vsetkemu alebo ako predjedlo

raduska23
16. máj 2016

Ahojte, ja uz chodim na jumping rok, dala som dole vyse 15kg 🙂