Tabletky na chudnutie Caralluma

stania81
9. máj 2012

Ahojte, práve som našla na nete reklamu na tabletky CARALLUMA. Nemáte niekto s nimi skúsenosť?

ketrin1211
15. jan 2014

Chcela by som schudnut.mohla by som poprosit kontakt na helenku,dakujem.
ketrin1211@gmail.com

kukuc2
16. jan 2014

@laurinka2012 je to silne ako vela kav tak som to brala len par dni a potom to nechala

kajka88
17. jan 2014

@exploited ahoj, chcem ti na to len povedať, že ked budem kazdy den dostatocne cvicit, zdravo sa stravovat, tak 20 kg schudnem aj bez tych tabletiek.....tak potom na co sú?
a nie jeden tu pisal ako mu je z tych tabletiek CARALLUMA zle.....to znamena, že s nimi nie je nieco v poriadku
a este k tomu, ked vies, ze ta firma je podvodnicka a este nikdy nikomu nevratila peniaze, veris, ze v tych tabletkach nie je nejake svinstvo, co sa moze ukazat az neskor na tvojom zdravi a ani nebudes vediet z coho to mas

kajka88
17. jan 2014

@talilko
talilko zabudni na to, ze tieto tabletky,Caralluma obsahuju to, co tu pises a aj tak ucinkuju ako pises
citaj prosim aj ine prispevky a zistis o co tu vlastne ide, ,,,,,tieto tabletky robia väcsine tych, co ich skusili zle a ked ich chces vratit, tak na to mozes zabudnut, lebo je to len jeden velky podvod

kajka88
17. jan 2014

@anonym252
anonym252 baby nekupujte si to, ja som tak isto naletela ako vy, vôbec som z tých tabletiek neschudla ...a navyše vôbec ani nepotláča chuť do jedla ...akurát sa mi z nich zväčšili prsia :D radšej zdravú stravu a pohyb a tak budete mať pocit, že ste schudli z vlastných síl emoticon

kajka88
17. jan 2014

caterina2403 @majka269 ahoj aj ja som naletela teraz som volala na SOI ku lebo uz od 30.7.2012 cakam na peniaze 66e a stale nic emoticon

TOTO VAM, KTORI CHCETE SCHUDNUT S PRIPRAVKOM CARALLUMA? ZASIELAM KOPIE NIEKTORYCH INYCH SKUSAJUCICH OKREM MNA !!!

monicatko20
22. jan 2014

@devilinheart a ostatne baby...adresa NEEXISTUJE!nieje zname odkial tie tabletky prisli ani kto to posiela..zial je to tak 🙂

sisi007
9. feb 2014

Dobry den,mozte mi poslat kontakt na Helenku.Chcela by som schudnut ,mam zdravotne problemy. Dakujem Silvia

bibenko
12. feb 2014

mám tabletky adipex 70 ks, zo 100 ks balenia, ja si nechávam 30 na mesiac, sú kupované v čechach v lekárni na predpis, je ku nim aj príbalový leták

mon1001
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macina285
26. feb 2014

@sasurin aj ja by som mala záujem o informácie o produktoch na chudnutie...moja @ je marcela.horinkova@gmail.com ďakujem
🙂

klaudia8300
26. feb 2014

@ylonka

Ahoj Ylonka. Ja sa už od novembra 2012 naťahujem s firmou o vrátenie peňazí. Napísala som tam minimálne 20 mailov. Po prečítaní Tvojho príspevku som kontaktovala firmu Geis, ktorá mi ich priniesla.Vo firme mi povedali, že s tým nič nemajú. Tiež mi ponúkali bieliace pásiky na zuby ap. a sľubovali, že do 2-3 mesiacov dostanem späť peniaze a stále nič. Gratulujem Ti, lebo si asi jediná, komu sa podarilo dostať späť aspoň čiastku 🙂

emika14
9. apr 2014

Dobry den. Citam vase prispevky o chudnuti. Tiez som sa snazila chudnut cez rozne tabletky. Nic mi nepomahalo. Znami mi predstavil jednu metodu pomocou ktorej som schudla 8kg za mesiac. Dami ozyvajte sa mi na mejl
emika14@azet.sk

maria315
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
turcovska
13. okt 2014

@stania81 ahoj ja som ich brala asi pred 4,5rokmi,dietu som nedržala,rano len kusok chleba aby som mohla fungovať,obed som mala o 14hod, o 17 hod som už len jedla zeleninku bez soli,pred každym jedlom som ešte vypila 0,5l čistej vody,chudla som 10kg,no potom som otehotnela a kila sa mi vratili naspäť,no prave sa znovu chystam schudnuť z tymi liekmi,len neviem či to bude ešte fungovať

pynty
30. mar 2015

@sasurin môj meil je mirkadzelektro@centrum môžem vás poprosiť tiež o pomoc v chudnutí...

magda318
16. nov 2015

@sasurin tu je moja adresa,chcela by som pokecat s Helenkov.

robertwa
16. máj 2016

ponuka pôžičky

Potrebujete osobnú pôžičku? ALEBO podnikateľský úver naštartovať
podnikania svoje vlastné? Ponúkame úvery fyzickým osobám a
spoločnosti na celosvetovej úrovni. Náš dobre známy Financial
Firma získala obrovské Goodwill v poskytovaní rizikového
Capital Financie služby pre našich klientov. naše Capital
Finančná spoločnosť poskytuje finančné riešenie pre veľké
Projekty, ako by to, pozemná doprava, lekársky
Infraštruktúra a tak ďalej. Ak máte záujem o naše
služby, láskavo kontaktujte nás ( robert.will.finance@outlook.com )

ferenka
24. feb 2017

@stania81 Kolko si schudla ked si užívala caralluma?