Tabletky na chudnutie Caralluma

stania81
9. máj 2012

Ahojte, práve som našla na nete reklamu na tabletky CARALLUMA. Nemáte niekto s nimi skúsenosť?

boza571467
10. máj 2012

akurat mi dnes prisli mam 2 balenia 🙂

falbalalala
10. máj 2012

Ahojte, prave sme si s maminou objednali 2 balenia, tak dufam, ze to bude fungovat a ze to nebude zas nejaky klam. Nenasla som ziadne negativne hodnotenia resp. ziadne hodnotenia na tento produkt, tak su len dve moznosti: bud ho este nikto neskusil (je kratko na slovenskom trhu), alebo je taky vyborny 🙂 dufajme, ze to druhe ;)

stania81
autor
10. máj 2012

Ahojte, veď práve som ani ja nenašla nijaké negatívne hodnotenie, tak tiež váham, či si to kúpiť. Joj, ako by nám bolo dobre, keby to fungovalo :D

yvetulka
10. máj 2012

@boza571467
@falbalalala kolko stali a na akej baze su?

sajmon373
10. máj 2012

a kolko tabliet je v jednom balení? 🙂

kukuc2
11. máj 2012

@boza571467 mozem vas poprosit aby ste ma informovali, ci vam znizuje chut na jedlo?dakujem

falbalalala
11. máj 2012

nas vysli dve balenia 66eur, ale to je teraz nejaka akcia inac stoji jedno balenie 67eur myslim.

falbalalala
11. máj 2012

@sajmon373 v jednom baleni by malo byt 50 tabliet ak si dobre spominam ;)

monita662
11. máj 2012

No co baby pomaha ? rozmyslam ze aj ja si objednam ....ale asi radsej pockam na vase skusenosti 🙂

talilko
11. máj 2012

Tu som našiel na nete, čo tá caralluma vlastne je, tak možno na tom niečo bude, len či aj tak ľahko, ako to opisuje reklama na spomínané tabletky... tak držím palce pri chudnutí 🙂 a dúfam, že sa podelíte o výsledky.

Caralluma fimbriata – jedlý kaktus, účinná indická a mediteránska rastlina, tradične účinná na zníženie hladu, tradične sa využíva na zníženie chuti do jedla, má podobný účinok ako Pregnane glykozidy, lepšia ako Hoodia, vďaka GAP, GLP, GMP. Vďaka Caralluma fimbriata dochádza k znižovaniu počtu tukových buniek. Dokazujú to klinické testy.

Caralluma fimbriata / predlinické štúdie – potlačenie chuti do jedla pri určitej dávke, zamedzenie priberania pri určitej dávke, prevencia zmeny plazmalipidov pri určitej dávke, prevencia hepatickej infiltrácie pri určitej dávke, prevencia ukladania tukových usadenín, prevencia predpokladanej NIDDM.

Carraluma fimbriata / klinický účinok – 1g/deň, počas 4 týždňov, n=26: úbytok hmotnosti, nie sú vedľajšie účinky (Lawrence&Choudhary 2004); 1g/deň, počas 8 týždňov, n=50: zníženie chuti do jedla, úbytok hmotnosti, nie sú vedľajšie účinky (Kuriyan 2007)

gemerka161
11. máj 2012

chcem sa spytat, na akej internetovej stranke ste si to objednavali, ti ktori to uz mate doma? viem len o jednej, ale chcela by som sa pozriet aj na ostatne... dakujem :D

levicatko
11. máj 2012

Zddravím chcem sa tiež opýtať na prípravok caralluma, kto ho používa či má už aj výsledky.
Vďaka

petruszia
11. máj 2012

..aj ja som sa na to dala, ale tak ja sa vždy dám nahovoriť na hocičo..ako aj na tie Acai Berry Thin..ale tie som brala asi týždeň a prešlo ma to..no stálo to pekne peňazí, tak ako aj tieto Caralluma, takže od zajtra poctivo beriem..na obale je ale napísané, že: Diéta a cvičenie sú nevyhnutné pre dosiahnutie poklesu hmotnosti. 😀 teda, žiadne také, ako v reklamách, bez diét, bez obmedzení..ale tak, ako stále..snáď sa mi to podarí brať aspoň tie dva týždne 😅 dajte vedieť, ako ste na tom vy ostatné 😉

ikiv
11. máj 2012

ahojte 🙂
posielam na posudenie (hlavne bod o zlozeni 😒 ):
http://www.dietpillcritic.com/diet-pills/carall...

sasurin
11. máj 2012

ahojte 🙂
ja mám niečo lepšie a aj lacnejšie, vyskúšala som to nie len ja ale aj 5 mojich kámošiek a funguje 🙂
Za pol roka som schudla 13 kg, a to som nedržala žiadnu dietu ani som necvičila, jem 5 krát denne a dodržiavam pitný režim ( 2,5 l vody denne). momentálne som na MD s 3.synčekom - má 2 roky. Okrem toho som si pomáhala produktami čisto prírodnými žiadna chémia - žiadne vedľajšie účinky ( schválil mi to aj môj lekár ked som mu ukázala zloženie produktov) Ak by ste chceli viac informácii o produktoch môžem vám dať kontakt na moju kamarátku, ktorá mi s tým pomohla a ona vám rada poradí 🙂 Kto má záujem nech mi napíše do správy svoj email a Helenka sa jej ozve a poradí čo a ako. 🙂

aninaanka
12. máj 2012

@sasurin dobrý deň,rada by som keby ste mi poslali návod alebo odporúčanie,ako uhodiť nejaké to kilo,ďakujem Anina.

levicatko
12. máj 2012

@sasurin
Zdravím Ťa môžem poprosiť o kontakt na Helenku.
bludickajuli@azet.sk

Ďakujem

mimiq
12. máj 2012

prosím vás odkial ste to objednávali?

jazminn
12. máj 2012

@sasurin ide zrejme o LR...ja som to tiež skúšala a celá kúra stojí 300e.

sasurin
12. máj 2012

jazminn, nie, nie je to LR ... je to niečo iné nové 🙂 ja som z LR mala len aloe vera ale to bolo asi pred 3 rokmi. Toto je fakt super a nie je to až také drahé a nemá to ani jojo efekt, že ked to vysadíš tak priberieš.
Viac informácii vám môže dať Helenka ona s tým už robí dlhšiu dobu a vie individuálne aj poradiť, predsa len sme každá iná a každá chce zhodiť iné množstvo kg. tak preto je lepšia osobná konzultácia - tá je zadarmo 🙂, kto má záujem napíšte mi svoj email a ja ho posuniem Helenke, ona sa vam ozve a poradí 🙂

swesticka
12. máj 2012

@sasurin ahoj, mohla by si mi zaslat kontakt na Helenku?
A ma niekto skusenosti s Carallumou?
Dakujem ;)

pimaoma
12. máj 2012

no baby ja si mam moznost kupit 6baleni po 30toboliek za 90libier....lenze neviem ake su..mate s tym niekto skusenosti?

patka6
13. máj 2012

@sasurin ahoj a naozaj ked to vysadis tak nepriberies naspat tie kila?

sasurin
13. máj 2012

naozaj nepriberieš späť mám to vyskúšané na sebe funguje to, produkty neberiem druhý týždeň a stojím na váhe 🙂

demari
13. máj 2012

ahojte ,co ak sa jojo efekt zacne prejavovat po par mesiacoch? 😉 bolo by super keby že nie alepráve toho sa bojim 🙂 chcela by som schudnut 10 kg ale bojim sa toho jojo ef. ☹

metiu
13. máj 2012

@sasurin ahoj,mam zaujem o produkty na chudnutie,moj email
zuzanabrcekova@azet.sk
dakujem

strejdo
13. máj 2012

oplati sa mi to kupovat ked chcem schudnut 2,3kila? teraz važim 60kil.a meriam 178cm?

strejdo
13. máj 2012

@sasurin čo je to zač? 🙂

sasurin
13. máj 2012

@strejdo áno oplatí to nie sú len produkty na chudnutie ale dokážu zlepšiť aj zdravotný stav ak je tam nejaký problém posilní to imunitu, detoxikuje, dodáva energiu a ďalšie ...., mám kamarátku ktoré je chudá a chcela len prečistiť a detoxikovať sa tak si to vzala, preto je dobré ak chceš niečo riešiť tak osobne s Helenkou, lebo každá má inú váhu a iné množstvo kg chce zhodiť tak sa ti ušije plán presne na teba a nie všeobecne, ako píšem konzultácie nič nestoja a ty sa potom rozhodneš sama či to vyskúšaš alebo nie 🙂 tak ak chceš napíš mi svoj @ a ja ho pošlem Helenke 🙂

sasurin
13. máj 2012

@demari ako som písala, ja už produkty neužívam a stojím na váhe a to nie som že len ja ale je nás viac tak ak chceš o tom pokecať s Helenkou tak mi napíš svoj @ a ona sa ti ozve 🙂