Tabletky Weight loss a vaše skúsenosti

mbamb
8. apr 2012

Ahojte,
máte nejaké skúsenosti s tabletkami WEIGHT LOSS?
Čítala som o tom na internete a vyzerajú zaujímavo tak ma to celkom láka 🙂

tigrica182
19. sep 2012

@ninimini 5kg slo dole....

monciatko87
19. sep 2012

No ja by som sa tiez k tomu vyjadrila. Tiez som sa dala nahovorit ze to vyskusam. Kupila som ich za 37Euro. Ja mam vsak upravenu stravu uz 8mesiacov a pravidelne cvicim, takze sa mi vaha zastavila na jednom bode asi pred mesiacom, tak som chcela vyskusat ci sa nepohne nadol. Brala som ich 10dni a tiez som castejsie chodila na WC. Po 10dnoch som zhodila 0,1kg takze si myslim ze to nie je nejaka slava. Jedina zmena ktoru som este pocitila bola ze som musela pit vodu ako za troch, proste vsade som musela chodit s flasou. Tak som ich prestala brat pred 2 dnami a vahu mam stale rovnaku.
Ale ak by chcel niekto vyskusat tie tabletky tak mam este na 20dni (40ks) tak by som ich predala lebo ja ich uz nechcem pouzivat. Predala by som ich za 17Euro ( aj s postovnym), lebo ako pisu o vratenie penazi vratit sa nedaju lebo na Slovensku nie je adresa kde by ste ich poslali na reklamaciu. Mne prisla adresa do Polska a nemam zaujem ich tam posielat. Nech sa mi aspon nieco vrati.

gabriela1987
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabriela1987
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mbamb
autor
19. sep 2012

@gabriela1987 ja úprimne neverím už ničomu.pra

videlne jest a cvičiť...

mirka907
19. sep 2012

@gabriela1987 nedas si pokoj? raz ti uz prispevky vymazali, otravujes s tabletkami zas?
@hirjak prosim zrieste ju uz definitivne

gabriela1987
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirka907
19. sep 2012

@gabriela1987 dodrzuj pravidla tohoto portalu a potom sa mozme bavit
@hirjak

miskap2111
19. sep 2012

@gabriela1987 prečo tu urážaš slušných ľudí, ktorí naviac chránia zdravie iným? Ty tu nemáš čo predávať tabletky na tomto fóre za podmienok, ako to robíš. Okrem toho, je možné, že tie tvoje tabletky sú dokonca aj falzifikáty.
Prosím admina, aby zakročil - @hirjak

gabriela1987
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sissy27
19. sep 2012

@gabriela1987 ponúkaš niečo, čo na slovensku nie je legálne, koleduješ si o slušný prúser a tým nemyslím blokovanie na MK...

gabriela1987
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mandragora22
19. sep 2012

dievcence, vopred vas upozornujem na to, ze zhadzovat tukove vankusiky tabletkami je dobra sprostost. keby to bolo zdraviu nezavadne a tak dokonale ucinne, fakt by sme mohli zavriet vsetky sportoviska, telocvicne, haly, obchody so sportovymi potrebami atd atd...
mimochodom: tiez som raz skusala tabletky na chudnutie, po prvej mi bolo iba zle, po druhej som zvracala a 5 hodin sa mi tocila hlava a mala som busenie srdca.
potom som ich vyhodila a zrazu mi nic nebolo. kamaratka lekarka mi potvrdila, ze je to svinstvo prvej triedy, ze bud teda neurobi nic, alebo sarapatu v organizme. urcite vsak nepomoze schudnut 😉

sissy27
20. sep 2012

@gabriela1987 pokiaľ sa jedná ako ty hovoríš o čisto prírodný produkt, tak si odrbávačka ako každý, kto niečo také ponúka... a ak obsahujú sibutramín, tak ako som našla v niektorých článkoch na nete, tak je to nelegálne... ale už len tvoj spôsob vyjadrovania ponúka o tebe "slušný" obraz 😎

michaella834
27. sep 2012

@toffee ahoj...môžem sa opýtať ako si bola spokojna s tými tabletkami na chudnutie weight loss o ktorých si tu písala..dik

dylanko
30. sep 2012

Ahojte. Ja by som sa chcel spýtať, že či niekto z vás máte skúsenosti s niečím podobným ako Weight loss a či niekto z vás objednával výrobok z tejto stránky http://weightloss.sk/#objednavka.

miska2311
3. okt 2012

neobjednavajte wight loss!!!!!ja som zaplatila vopred na ucet no neprebrala ich a teraz sa vymaham penazi naspat.napisala som list az do warsavy ...no vobec ziadna odpoved.dotycny na telefone sa vyhyba odpovediam,ze peniaze sa mi vratia no caka na report o neprebrati zasielky.a to bolo 14.septembra.teraz znova neodpoveda.tak neviem ci sa dozijem penazi.

farki77
3. okt 2012

Ja som to tiez kupil a do konca po objednani sa mi ozvala telefonicky z polskeho telefonneho cisla a podarilo sa jej prehovorit ma na kupu az dvoch davok na raz. Poviem Vam teda, ze to nekupujte. Beriem to uz druhy tyzden a ziadna zmena. Som chlap, mam 35 rokov vysku 178 a vahu 98 kg. Chcel som schudnut, lakala ma ponuka a co je najhorsie, je to, ze som sa dal na takuto sprostost nahovorit. Neverte im, je to len vyborny reklamny tah. To, ze poniektory pisete, zchudla som 0,5 kg- to je nic. To kedykolvek dokazem aj ja aj hoc kto iny, aj bez tabletiek. Ako mozte nieco aj take vyslovit? Staci ak sa clovek jeden den nenaje a mas dole aj 1kg bez tabletiek.

farki77
3. okt 2012

@miska2311 Penazi sa nedockas. Je to banda podvodnikov. Ja som dal tabletku na analyzu, dam vam vediet- ked budem mat odpoved. Som velmi zvedavy, co som to do seba pchal cez dva tyzdne. Mam este vxse polovicu, no uz ich neberiem. Nhnevalo ma, ze nebadam ziadny pozitivny efekt.

amouramour
3. okt 2012

ach jo, ludia su nepoucitelni, zazracne tabletky neexistuju🙂

miska2311
4. okt 2012

@farki77 dnes mi peniazky prisli naspat,tak som rada.no trvalo to od 14.9.

dominika777777
24. okt 2012

Ahojte,ja som si tak isto ten pripravok objednala, zapltila som 66eur/60tablet..Citim, ze niesom taka hladna, menej jem, niesom unavena. Uzivam ich uz tyzden a schudla som 2,5kg..Dufam ze vysledok bude lepsi.. 🙂 🙂 🙂

rudonr
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rudonr
2. nov 2012

Na úvodnej stránke kde sa dá Weight loss objednať, úplne dole údaj, "vyrobené v Mutsamudu." To je na malom ostrove medzi Tanzániou a Madagaskarom.

alenka12345
3. nov 2012

PODVOD!!!! Nekupujte to!!! beriem to už mesiac, neschudla som nič, jeden den som vynechala, príšerne ma bolela hlava, som unavená a pri dvoch malých deťoch si to nemôžem dovoliť. Strašne ma z nich prehána a mávam po zjedení tabletky strašné bolesti brucha. Napísala som na ich stránku príspevok že či si tie recenzie píšu sami, pretože tie závratné čísla ako 20 a 30kg je divné ked ja som neschudla ani deko. !!! Píšu si ich sami pretože na druhý den tento negatívny príspevok odomna zmazali. Všetky pozitíva nechávajú a negatíva hned mažú!!! ak niekto schudne tak preto že sa nechce prežierať ked vycapil toľko penazí za tabletky a je to čistá vsugerácia že chudnem a podarí sa im možno schudnúť 2-3 kilá. Ale z týchto liekov určite nie. Je to zdraviu škodlivé. Citala som české fórum, jeden Cech podal na nich trestné oznámenie pretože nemajú spätnú adresu a nikto vám peniaze nevráti ked neschudnete a ten čech skončil v nemocnici. lekári mu povedali že mu mohla prasknúť cievka v mozgu- skoro zomrel. Mám ešte polku balenia, takže je už v koši. NEKUPUJTE TO!!!!

alenka12345
4. nov 2012

Tak prvý den ich nejem a je mi dosť zle.neskutočne mi búši srdce, mota sa mi hlava a nestacím s dychom.no parada- co ma ešte po tývh " zazračných tabletkách" čaká?

evka3231
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
frano
14. nov 2012

Já rir tabletki mam. Kupil som si ich na mesiac cize 60 kusov a pó dvoch tyzdnoch ani gram dole.Tak si urobte zaver sami.Ak ich niekto chce rad mu ich odpredam.Ahojte s pozdravom Jano.

alex111
22. nov 2012

ahojte...ja som si prave včera objednala tieto tabletky, bolo to narýchlo a neprečitala som si aj iné komenty okre tých ich pozitívnych...o pár dní mi ma príst zasielka...nemate niekto skusenost že čo sa stane ked tu zasielku nepreberiem? nehrozi mi nejake vymahanie pokuty alebo niečo take...ja som sa pýtala tej pani čo si u mna preverovala objednavku že ked to neprevezmem budem musiet zaplatit kuriera čo je 6 eur, tak to im radšej dam tých 6 eur ako 66, len neviem či mi potom ešte nebudu vypisovat aby som zaplatila nejake peniaze...neviete niekto o tom niečo?

frano
23. nov 2012

Já som tie tabletki mal a za dva tyzdne som neschudol ano deko.Kto chce já mu tabletki na dva tyzdne predam .Staci Ak ☹ mi tu odpises .