XL-S Medical viazanie kalórií z tukov

mandragora22
17. jan 2012

Ahojte, keďže som na fóre nenašla "chudnúcu" tému, ktorá by sa týkala konkrétne týchto tabliet (alebo ich "sestier"), rada by som spoznala vaše skúsenosti, ak ste ich mali možnosť užívať. Ako dlho ste ich užívali, či ste zároveň menili-nemenili životosprávu, či naozaj nemajú žiadne vedľajšie účinky, ako to uvádza reklama aj pribalový leták, nakoľko ste boli-neboli spokojné a vôbec všetko, čo len o týchto tabletách viete, budem rada za všetky postrehy, ktoré tu uvediete 😉

andreaka11
16. feb 2012

@maj2011 na vahe ani nie. pohybuje sa to 300-800 g hore dole. to asi zalezi od toho, kolko vypijem a kolko idem na zachod 😀 ale este som sa s vahou nepohla pod 80kg, co ma dost mrzi ☹

inneska
17. feb 2012

@andreaka11 a môžem sa spýtať akú máš výšku?? a nech ti ide to ide smerom nadol 😉 a pod 80 sa dostaneš cobydup, už je to len kúsok...aj si upravila stravu, začala cvičiť? lebo väčšinou všade je, že bez toho tie tabletky nemajú účinok...

andreaka11
17. feb 2012

@inneska mam 173 cm. cvicit som zacala v decembri, ale potom som mala 2 tyzdne prazdnin, tak som pojedla cez sviatky... takze pocitam to, ze cvicim pravidelne od januara 3-5x za tyzden. cez obed som zacala jest cerealie. este by som chcela upravit ranajky, ale neviem co by som mala jest, lebo mlieko mi rano nechuti a ani maso nejedavam rano a ani vajicka. zeby toast s maslom? poradte nieco

naty
17. feb 2012

@andreaka11 co třeba já strašně ráda na snídani je nějaký vícezrnný chléb, lučina light, kvalitní šunka a k tomu paprika...měnit se mi to nechce, jím každý den to samý už strašně dlouho... 😀

maj2011
17. feb 2012

@andreaka11 tak to sme skoro podobne na tom.. ja mam tiez 173 a cca 77 kg... ( rano mi ukazala aj 76 a to som bola hladnaa jak pes ) :D no tak som zvedava , ze ako nam to pojde..

len_henus
18. feb 2012

Ahojte 🙂 Ja som si kúpila tabletky vcera,tak som zvedava, co to je zac :D

andreaka11
22. feb 2012

@len_henus napis o sebe nieco, ako dietujes, cvicis - ako casto... 🙂

mandragora22
autor
27. feb 2012

caute baby, ja stale odolavam kupe tych tabliet. mate nieco nove? 🙂

andreaka11
27. feb 2012

@mandragora22 vahovo je to stale rovnake, ale vsimla som si, ze nohavice su volnejsie. a odkedy ich beriem, tak nejem medzi ranajkami a obedom a obedom a vecerou.

mandragora22
autor
27. feb 2012

@andreaka11 hm, asi ich teda skusim a vynecham alebo "posuniem" veceru 😅

andreaka11
27. feb 2012

v stredu sa budem zase vazit, tak uvidim, ake budu vysledky po 2 tyzdnoch. tak uvidim, co mi to dalo/vzalo 😀

mandragora22
autor
28. feb 2012

@andreaka11 informuj 😀 😀 😀

andreaka11
28. feb 2012

@mandragora22 vazit sa zajtra nepojdem... som chora ☹ ☹

mandragora22
autor
28. feb 2012

@andreaka11 ☹ ☹ ☹ prajem skore uzdravenie 😉

andreaka11
14. mar 2012

no od utorka zase cvicim 😉 dnes som sa zabuudla odvazit, tak snad nezabudnem v piatok. ako casto ich beriete?

mandragora22
autor
24. jún 2012

@andreaka11
@len_henus
@maj2011
@inneska caute baby, ak beriete ten XL-S Medical viazanie kalórií z tukov, nechcete kupit odo mna balenie? vzala som z neho len 2 tablety (60 kusove balenie), ale po oboch mi bolo hrozne zle. ma zaruku este tyzden, ale tam sa nemoze nic pokazit na tom, ved je to na prirodnej baze. dam za 13,- aj s postovnym. dajte vediet, ak by ste mali zaujem!!!

8katarina5
18. júl 2012

@mandragora22 ahoj, ak mas este tie tabletky na predaj, ja ich rada kupim......🙂))

mandragora22
autor
18. júl 2012

@8katarina5 ahoj, ano, stale ich mam, podrobnosti pis do IP 😉

lucula73
27. dec 2012

@andreaka11 ahoj,oživím tuto temu.........ako si dopadla,mala tie tablety dáky efekt? 😉
idem na dietu od nového roku,vymýšľam,či kupiť,či nie 😀

andreaka11
27. dec 2012

@lucula73 ja som mala len to jedno balenie. vahovo som nic nezhodila, potlacilo mi to ale chut do jedla. stale chodim cvicit a od leta som schudla 6 kil 😀 teraz na sviatky by sa to bohovo hodilo, lebo necvicim, tak nech sa na mna tie tuky neukladaju. ak kupis, daj vediet. chcem vediet, ci to posobi, lebo nikto tu nic nepise

milagrosss20
27. dec 2012

Baby a co hovorite na tieto tabletky?Weight Loss Small mate s nimi skusenosti????

lucula73
27. dec 2012

@andreaka11 však neviem,nie som taká bohatá,aby som si mohla všetky podfuky kupovať 😀
ja som schudla už dva krát s 90 dnovou dietou,ale som tento rok strašne pribrala,potrebujem takých 20kil dať dolu,ja som tie tablety chcela nie ako hlavné,ale aspoň ako podpora chudnutia 🙂

iwusa
28. dec 2012

všetky tieto tablekty na chudnutie sú kraviny... stačí si upraviť stravu a hýbať sa, ale strava je základ, bacha na to! určite nerobte takú kravinu, že po 17. nebudem jesť, alebo nejesť po cvičení v posilke... a andreaka, neviem či ešte robíš to čo si robila, že na obed cereálie alebo čo si to písala, prepáč, ale to je celé zle. a takisto celoživotné diétovanie, to Vám zničí organizmus. Zdravie máte iba jedno, strážte si ho.

andreaka11
28. dec 2012

@iwusa ja nedietujem. to som si tak stravu upravila. zijem v zahranici a tam sa veceriava. takze namiesto chleba, si dam cerealie. cvicim trikrat do tyzdna. zatial som spokojna, ako kila idu dole. aj ked pomali, ale som spokojna, lebo nepriberam

iwusa
28. dec 2012

@andreaka11 ja som si pod pojmom cerealie predstavila take tie vlocky s mliekom. baby robia napr. aj chybu, ze vynechavaju maso, taktiež zlý nápad!

andreaka11
1. jan 2013

@iwusa no to mne nehrozi 😀

36khana
1. jan 2013

ahojte. ja som mala 1 balenie. no moj nazor je, ze su to zbytocne vyhodene peniaze. aby som schudla, musim upravit zivotospravu a cvicit atd. a to sa da aj bez tychto tabletiek. s nimi sa da schudnut pri sebadiscipline o kilo - dve viac a potom si to udrzat. no neviem. mne viac zabrala uprava stravy a pravidelne cvicenie. ja by som skor odporucila nastevu odbornika na zivotospravu. ten vam usije stravu na mieru, kedze sme kazda ina. a budete papat, to co vam chuti. ziadna hladovka.

dasenaa
2. jan 2013

kup si chlorellu,-je to prirodné a tiež viaže tuky je super,ked sa nebudeš prejedať,pôjde to samo

milagrosss20
2. jan 2013

ja som to mala a neschudla som ani deko...je to blbost,,,,

lucka127
12. jan 2013

@andreaka11 ahoj cchem sa ta opytat ci ti tbl zaucinkovali ja cvicima tiez mi to nie a nie ist dole:(