Zázračný jablčný ocot

laptopka007
10. feb 2014

ktorý jablčný ocot je najlepší?a hlavne ktorý pomáha?dakujem

lorela
11. feb 2014

Na vyrobenie si žalúdočných problémov každý pomáha.
Ale vážne, radšej si daj vodu s citrónom pred jedlom, a efekt to má ten istý, ako jablčný ocot, ktorý, mimochodom, je asi tak zázračný na chudnutie, ako tabletky z morských rias na zväčšenie pŕs.
Kyslé skonzumované pred jedlom znižuje glykemický index, a tým pádom mierne miernulinko ovplyvní uloženie kalórií v podobe tuku.

daska178
16. feb 2014

ahoj,ja som zacala drzat tu dietu a schudla som zatial 4 kila za tyzden,ponukam jedalnicek a samozrejme treba aj cvicit 🙂
POSTUP PRÍPRAVY

Pondelok
Raňajky: čierna káva
Obed: 2 rajčiny, 2 vajcia na tvrdo, 1 celozrnný rožok
Večera: 1 prírodný kurací rezeň (alebo morčací, prípadne jeden steak), šalát s jablčným octom

Utorok
Raňajky: 1 káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok
Obed: 1 prírodný kurací rezeň (alebo morčací, prípadne jeden steak), šalát s jablčným octom
Večera: 1 čerstvý ananás, biely nízkotučný jogurt

Streda
Raňajky: 1 káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok
Obed: 2 vajcia na tvrdo, 1 konzerva tuniaka bez oleja, 1 celozrnný rožok, šalát
Večera: 10 dkg šunky s hovädzou šťavou (respektíve 20 dkg šunky), 2 rajčiny

Štvrtok
Raňajky: 1 čierna káva, 1 celozrnný rožok
Obed: 1 prírodný kurací rezeň (alebo morčací, prípadne jeden steak), šalát s jablčným octom
Večera: zemiaky s kôprom alebo petržlenovou vňaťou, uhorkový šalát

Piatok
Raňajky: 1 káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok
Obed: 2 rajčiny, 1 celozrnný rožok, 1 konzerva tuniaka bez oleja, šalát s jablčným octom (alebo dusená ryba a uhorkový šalát)
Večera: 20 dkg šunky, ovocie (nie banány!)

Sobota
Raňajky: čaj s citrónom
Obed: 2 rajčiny, 2 vajcia na tvrdo, 1 celozrnný rožok
Večera: JEDZTE! Zájdite si na večeru, alebo si niečo dobré navarte. Je úplne jedno čo a koľko, dajte si to, na čo máte chuť!

Nedeľa
Raňajky: 1 káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok
Obed: ½ grilovaného kuraťa, šalát
Večera: 2 špargle, 2 rajčiny, ovocie (okrem banánov) a 1 celozrnný rožok

lucenka911
16. feb 2014

Tato je fakt dobra a este ta od macingovej kniha najedzte sa do stihlosti odorucam chutne recepty a fakt to pomohlo a este mozem odporucit lipolaser kamoska bola ja este nie a na vahe jej neubralo vela ale cm isli dole

mon1001
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
azuritkoovb
17. feb 2014

@daska178 ja som túto dietu dnes začala držať a hned som si kúpila jablčný ocot ale v tabletkách ... lebo z takého by som sa asi pobľula ...

daska178
17. feb 2014

@azuritkoovb ja mam tiez s tym octom problem :D smrdi mi hrozne ale ja ho pijem zmiesam si to s vodou a cajovu lyzicu jablcneho octu a vypijem hned vsetko,a neni to zle pijem to tri krat denne,a som spokojna citim sa stale plna,kazdy ma svoj recept na chudnutie ja momentalne tiez skusam tuto tak som zvedava zatial som dala za tyzden dole 4 kila ale aj cvicim