Zelená káva na chudnutie. Máte s ňou skúsenosť?

aniratak696
12. máj 2011

čaute baby, počuli ste alebo máte niekto skúsenosť so zelenou kávou ako nová "metoda" chudnutia? 🙂

ivanatim
11. júl 2013

Dam vam este radu co sa tyka chudnutia. JEDINE co na chudnutie naozaj zabera je TRVALA uprava jedalnicka (v ziadnom pripade nie len docasna) a pohyb (sport). Ak stravu upravite len na nejaky cas, tak hned ako znovu zacnete jest sladkosti, prejedat sa pecivom, kolacmi a bravcovym masom, resp. jest viac a dodavat si viac energie ako vlastne za dany den spotrebujete, telo si to vsimne a ako reakciu na predtym zažitý šok z vasho docasneho noveho jedalnicka si teraz v tomto šoku ulozi ihned do tukov este viac energie ako ste tam mali predtym. 🙂 Jednoducho povedane priberiete v konecnom dosledku este viac ako ste boli tucne predtym... To je vlastne jo-jo efekt, o ktorom ste uz mozno poculi. Takze ziadne nezmyselne DOCASNE diéty, ziadne nejedenie, ktorym si viac uskodite ako pomozete, ziadne taketo doplnky vyzivy. Upravit stravu = upravit ju na dlhodobo zdravu stravu, neprejedat sa, nejest vzdy dosýta, rozmyslat co jem, obmedzit natrvalo sladkosti a hlavne hybat sa a vyvijat fyzicku aktivitu aj nad svoje moznosti, inak to s chudnutim nikam nedotiahnete... Dufam, ze som pomohla, snazim sa o to. 🙂

majapaja11
11. aug 2013

ahojky ja mam kavu odzkušenů nie jest zla aj mi vela chuti je to zrove pitie kavy.-))
Pijem ju už asi 2 mesiace no a chudnutie? mám dole 5 kil,ale ci tomu pomohla kava neviem.
četla som taků študiu že to mozno co robi.-)
http://green-coffee-beans-extract.com/gcbe-clin...

kavu kupujem v cz tu: http://www.krasaprozeny.cz/

je ich tam vela ..

lenkasvantner
18. aug 2013

Baby ja ju už pijem asi 5 mesiac, po dvoch mesiacoch pitia zelenej kávy (vo forme prášku) som zhodila ale len tukovo, no po 5 mesiacoch aj váhovo asi 2 kg, inak je lahodná a neviem, či mi ona pomohla k tomu ako sa cítim, ale cítim sa dobre, ľahšie a skutočne aj náznaky celulit.zmizli trochu.

niki252
19. aug 2013

ja som si raz zelenu kavu objednala a bol to pdvod..ako so vsetkymi takymito zalezitostami.. ale skusila som tabletky na chudnutie..a schudla som 8kg za 2tyzdne a to som mala 64.. a doteraz ziaden jojo (nastastie) .. odporucila mi to kamoska co robi vo fitku a aj mi ich zohnala .. stacila mi uplne jedna krabicka..len si myslim ze by to nemali skusat zeny co maju problemy so srdieckom ..lebo strasne sa mi zrychlil tep (v podstate mi to prislo ako keby cely den beham🙂- kardio bez pohybu a pila som strasne vela vody jest mi nechutilo ) dokonca ked som videla sladke až nechuť ( to sa mi pacilo najviac🙂 ..ale treba jest aspon 5x denne ...to je zaklad vzdy a vsade ...mne uplne stacila polovica uhorky aj na obed aj na veceru a podobne mini porcie takze v podstate z toho som schudla ( ale co viem ta kocka z fitka zas uplne ze iba sladke jedla --podla jej slov :jak odtrhnuta z retaze... a tiez schudla 6kg) no iste je ze to funguje..len si davajte pozor kde to kupujete lebo je neskutocne vela podvodnikov... to hned zistite ked si date ... este v ten den.. budete mat stale chut na vodu- nechut jest... pocit smadu (neviete si vtedy ani len predstaviť ze by ste jedli nieco ako rozok 🙂..a pod ale ako vravim hlavne opatrne ..mne to zdravotne absolutne nic neurobilo (bola som neskor aj na kompletnom vysetreni - koli clkovej anestezii ... a vsetko uplne ok ) ale vzdy to treba zvazit hlavne- kazda mate svoju hlavu a musite vediet ci ano alebo nie ,)

matosu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ilailka
25. aug 2013

Dievcata,ani to neskusajte.Prave beriem poslednu kapsulu zelenej kavy a nic,nic,nic.Ale aspon som sa presvedcila,ze neexistuju ziadne pilulky na chudnutie.Ja som totiz vyskusala asi vsetko,ale uz dost.Naozaj to chce zmenit stravu.Takze podme do toho. 😅

zuzana030
25. aug 2013

@niki252 aké tablety na chudnutie konkrétne si mala?

niki252
25. aug 2013

Lishu -volačo ... ono to funguje len je problem sa dostat k tým čo su originalne a podovod..vela stranok aj predajcov /98% su podovodnici a to presne zistite ze to beriete a stale nic...-mala som s takymi tu česť ale už len dodať ze božie mlyny... ,) až nakoniec som sa dostala k tymto ako som pisala a to hned ako si ju užijete zistite (ja som uz do pol hod) capovala vodu a obchdzala chladnicku z daleka🙂 sice boli drahsie 50eur ma vyšli ale tak clovek si radsej priplati a vie ze to zaberie a ma pokoj .. tie tabletky si nepamatam ten nazov presne ale opytam sa tej kamosky ta ich isto ma tak mi bude vediet povedat🙂

zuzana030
25. aug 2013

@niki252 ok aj kde ste to kupovali, no nerada by som od podvodníka mala...to by ma šlahlo 😀 😀

niki252
25. aug 2013

no ja od tej kamošky z fitka ...

lucia_xx
28. aug 2013

4kg za 2 tyždne? to scudnes hravo aj bez podobnych sraciek...

dzess936
30. aug 2013

Ja som odskúšala pripravok Green coffee 1000 plus od dodavatela tejto kavy, ktorý ju distribuje pre Slovensko so 100 percentnou spokojnostou. Uz po prvom balení som videla zmenu a to nemam nadváhu mala som 62kg teraz mám 57. Toto som dosiahla za asi mesiac a pokracujem dalej . Na trhu je vela fejkov preto vela ludí ma zlý názor na tieto prípravky. Toto mám overené na sebe nebol to podvod kedze to funguje. takze nehadzme vsetky green coffee prípravky do jedného vreca 🙂

dzess936
30. aug 2013

overene, sto krat lepsie ako tabletky... https://www.facebook.com/pages/Green-Coffee/202...

ivetaivi
10. sep 2013

ahoj, ja ich beriem za 38€ treti tyzden ................................... NIC !!! nenalette !!! nedajte sa oklamat reklamou ako ja !!!!

lenka07
10. sep 2013

Aj ja som skušala zelenu kávu kupila som si skušobne balenie na mesiac . Spočiatku som sa hnevala že to nefunguje ale po dvoch až troch týždňoch som si všimla že mám menšie brucho aj boky na váhe som schudla iba dve kg a o jednu konf.velkosť 🙂 z 44 na 42 🙂 .

sussanna
12. sep 2013

musim wyskusat kde to kupim totu kawu prosim....? 😖

mima1983
12. sep 2013

@dzess936 mate vyskusane? aka je cena za balenie... je to nejaky napoj? dakujeeem, mam zaujem

mima1983
12. sep 2013

@ivetaivi mas na mysli kavu o ktorej tu pise dzess936? dakujeem

sonullik5
12. sep 2013

@niki252 A ake to boli tabletky?

ivetaivi
12. sep 2013

@mima1983 ja mam green coffe bean pure ....

lilam
14. sep 2013

@niki252 Ahoj Niki aj ja by som bola zvedava ako sa volaju tie tablety,tiez by som rada schudla,ale akosi sa mi nedari.Dakujem

zuzanat
14. sep 2013

@lilam ja som si dnes objednala jedny tabletky v zlave, tak som zvedava, ci su to tie spravne...

lilam
14. sep 2013

@zuzanat A ake tabletky ste si objednala,ja som uz vela vyskusala,zo zelenou kavou nemam skusenosti,akurat studujem forum.

zuzanat
15. sep 2013

@lilam tieto http://www.zlavadna.sk/zlava_46725_green-coffee... ale neviem ci su to tie spravne, niekde som citala nejaky prispevok, ze pomohli, ale ci presne tieto, to fakt neviem. Vyskusam a uvidim

lilam
15. sep 2013

Neviem nepoznam,drzim palce a dajte vediet ako ste dopadli.

dzess936
20. sep 2013

@mima1983
ja ju mam stadeto https://www.facebook.com/pages/Green-Coffee-Slo...
stoji 28 eur za balenie 18x 10gramove sacky, pije sa to ako bezna kava... som snou spokojna ako som uz hore pisala.

mima1983
20. sep 2013

@dzess936 objednala som si, som zvedava 🙂

33jarka33
22. sep 2013

No aj ja so uz veru vyskušala všelijake produkty na chudnutie,ale nič nezabralo az na tu moju kavu Slimmin coffe,nedam na nu dopustiť,u nas v TN zeny na nej frčia !Ja osobne si uz neviem ani bez nej predstaviť,Ak mam niake to kilečko naviac,tak hned si ju zozeniem,predava sa po 33e aj tu na nete,Ja ju mam k dispozicii za 25.e.Overena a učinna!!!!!!ak by ste mali zaujem,skludom mi napište.

zuzanat
22. sep 2013

@33jarka33 ako dlho uz pijes tuto kavu? Ja potrebujem dat dole len nejake 4kg, ale ani tych sa neviem zbavit 😔