Zelená káva na chudnutie. Máte s ňou skúsenosť?

aniratak696
12. máj 2011

čaute baby, počuli ste alebo máte niekto skúsenosť so zelenou kávou ako nová "metoda" chudnutia? 🙂

33jarka33
22. sep 2013

@zuzanat ahoj ja mam vzdy po jednej 15dnovej kure 4_5kg dole,naozaj to funguje,inak by som ti sem nenapisala.ale dobre je dať si jednu davku,potom tyzden pausa a dam si druhu davku a kila su naozaj fuč.Nepijem ju stale iba ked uz zbadam ze sa občas kilečka nahromadia,ale nebyva to tak často.

niki252
24. sep 2013

ja som mala sliming soft gel- tabletky. a tie fungovali... ale nejde o znacku ale skor o originalitu lebo vsety tablety su aj fejkove a aj autenticke ..fejkove nebudu fungovat nikdy to zistite hadam do hodiny o prvej ...to mozete hned vyhodit cele do kosa ... zaklad je natrafit na predajcu co ma originali ...lebo to tvrdia vsetci a bohuzial vieme ako to choddi :p

niki252
24. sep 2013

@lilam
ja som mala sliming soft gel- tabletky. a tie fungovali... ale nejde o znacku ale skor o originalitu lebo vsety tablety su aj fejkove a aj autenticke ..fejkove nebudu fungovat nikdy to zistite hadam do hodiny o prvej ...to mozete hned vyhodit cele do kosa ... zaklad je natrafit na predajcu co ma originali ...lebo to tvrdia vsetci a bohuzial vieme ako to choddi :p

niki252
24. sep 2013

@sonullik5
ja som mala sliming soft gel- tabletky. a tie fungovali... ale nejde o znacku ale skor o originalitu lebo vsety tablety su aj fejkove a aj autenticke ..fejkove nebudu fungovat nikdy to zistite hadam do hodiny o prvej ...to mozete hned vyhodit cele do kosa ... zaklad je natrafit na predajcu co ma originali ...lebo to tvrdia vsetci a bohuzial vieme ako to choddi :p

lilam
24. sep 2013

A kde sa daju kupit tie slimming soft gel tablety?pocujem o nich 1 krat,ako vam dlho trvalo kym ste to uzivali a kolko ste schudli,bol jojo efekt?

dzess936
8. okt 2013

kávu na stránke s ktorej beriem zlacneli na 26,50e co je super uz som na nej zavisla :D oplati sa vyskusat zeny. Keby nieco tu je link https://www.facebook.com/pages/Green-Coffee-Slo...

lubka555
9. okt 2013

mile damy, ja som schudla za 3 mes. 10kg. mala som ine tabletky, ale vela ludi mi povedalo, ze je dolezite si objednavat od spolahliveho zdroja, inak ak sa Vam dostane do ruk nieco neoverene, moze to skoncit aj smrtou..... mnoho tychto prostriedkov je falosnych a len preto, ze ludia chcu zarabat na tom, co je najviac dopytovane...ja som si tiez objednavala a aj este objednavam iba od doporuceneho cloveka, co si aj zname objednavali. po tejto kure sa chystam tiez na tuto kavu ale vo forme tabliet a ako tu pisete, toto by sa malo uzivat 2x2 tabl.denne a potom to ma ucinok...a samozrejme mam v plane, zacat s pohybom, aj ked som velmi prac.vytazena. tak ak by niekto chcel, mozem posunut dalej

mirip
14. okt 2013

ahojte mám takú otázočku je lepšia zelená káva teda piť ju alebo tabletky zo zelenej kávy? A kde sa dá zohnať za normálnu cenu? dík

niki252
14. okt 2013

@lilam JOJO zatial žiadny schudla som v máji a momentalne mam51kg obcas si este dam aleto skor pred tym ako mam svoje dni a zjdela by som aj kona keby bol obliaty cokoladou 🙂

jankatalalajka
15. okt 2013

niki252-
chcem ti podakovat za tvoju ochotu vybavit mi tie tabletocky od kamosky a este sa aj so mnou stretnut aby som ih vyskusala pred kupou 🙂..chcem sa len podelit ze je prvy tyzden za mnou a som a mam o jednu konfekciu MENEJ🙂)))))))
uz viem aky je rozdiel ked ma niekto naozajstne tablety a ked nie .) strasne dakujem a dam opat vediet ako to prebiehalo 🙂

jankatalalajka
15. okt 2013

@niki252 niki252-
chcem ti podakovat za tvoju ochotu vybavit mi tie tabletocky od kamosky a este sa aj so mnou stretnut aby som ih vyskusala pred kupou 🙂..chcem sa len podelit ze je prvy tyzden za mnou a som a mam o jednu konfekciu MENEJ🙂)))))))
uz viem aky je rozdiel ked ma niekto naozajstne tablety a ked nie .) strasne dakujem a dam opat vediet ako to prebiehalo 🙂

niki252
15. okt 2013

@jankatalalajka nie je začo a teším sa .) viem presne aky to je pocit ... drž sa adaj vediet ako to dopadlo🙂

ladyland
19. okt 2013

Ahojte baby 🙂 som tu nová a zaujala ma vaša diskusia 🙂 tiež sa snažím schudnúť a rozmýšľam, či vyskúšať zelenú kávu alebo nie, čítala som veľa negatívnych aj pozitívnych rekcií a som teraz v rozpakoch 😀 chcela som sa spýtať na tie tabletky sliming soft gel, či vám teda pomohli a ako by som ich mohla zohnať 🙂

fitzuzka
20. okt 2013

Ahoj ladyland tu je štúdia so zelenou kávou píše sa tam že ženy z nadváhou schudl 1kg za dva týždnei
http://zabavicka.sk/brucho/zelena-kava-experime...

Osobne si myslím že zelená káva obsahuje kofein ako aj normálna káva a ten odvodnuje čiže stratiš vodu čo sa prejaví poklesom váhy a vodu nabereš naspäť..takže to je asi celý boom okolo zelenej kávy.

Skús upravu jedalnička mne napríklad pomohla aj taká "hlupost" ak je dať si jablčko pred jedlom, určite ta to víde lacnejšie ako nejaké tablety a efekt može byť rovnaký ak nie lepší

dzess936
20. okt 2013

Tá štúdia je očividne fejk. na ľudoch v mojom okolí to na všetkých funguje. Štúdia hovorí len o zelenej káve ako takej nie o prípravkoch na chudnutie ktoré ju len obsahujú...

bella666
27. okt 2013

ahojte zelena kava je super ale iba tabletky da sa to kupit v lekarny a trosku lacnejsie ako cez internet ja som si kupila vybrala som 2 balenia zelenej kavy a som chudla 9 kil za mesiac vela vody som pila a menej jedla niekde som citala ze vela zalezi na jedeny 80 percent jedenie a 20 percent cvicenie mam trosku prestavku mam dalsie kupene na zimu 🙂

anatalia77
27. okt 2013

@bella666 dobre si čítala-je to o správnom jedení a trebárs aj pohybe.Zelená káva ti len dodáva pocit,že ti pomáha..

sisulienka77
1. nov 2013

@33jarka33 Ahoj Jarka,chcem sa opytat slimmin coffi to je ta zelena kava?a v akej forme pilulkovej alebo práskovej.. si uživala...a kolko si schudla a za kolko?budem čakat na tvoje info...

kuwait
1. nov 2013

ja si davam teraz take kapsule so zelenou kavou a citim sa tak nejak agresivne,par dni to beriem a citim sa ako zivel aj som nieco schudla

samanta36
6. nov 2013

ahojte zalezi od koho tu kavu kupujete lebo nie vsetky su original mne zelena kava pomohla za tyzden som mala 4kg dole takze odporucam,,

kuwait
6. nov 2013

@samanta36 mna zelena kava skoro zabila,pred par dnami som myslela ze mam z nej infarkt,to asi nieje pre kazdeho

samanta36
6. nov 2013

@kuwait ooo to fakt no to je napisane na krabicke ze niektory ludia zo zdravotnymi problemami to nemozu

kuwait
7. nov 2013

@samanta36 ja nemam zdravotne problemy so srdcom ale asi toho kofeinu je tam moc na mna

samanta36
7. nov 2013

@kuwait mne sa zase stava ze sa mi toci hlava a strasne ma boli s toho

lubles
7. nov 2013

Ahojte žienky,čítam rôzne recenzie a názory na zelenú kávu.Píšete tu o rozných značkách,ktorá je tá najspoľahlivejšia?Rada by som ju vyskúšala. Pôvodne som si objednala zelenú kávu za 29Eur už zlacnenú z 37 Eur od výrobcu Active Food Supplements -Green coffe.Máte niekto z vás skúsenosti s týmto výrobcom?

kuwait
7. nov 2013

@lubles tak prve dni sa budes citit ako super zena plna energie a par dni na to budes rozmyslat ci je cas zavolat pohotovost,ja som z toho skoro infarkt dostala a
@samanta36 tu z toho boli hlava,tak radsej najdi nieco bezpecnejsie

lubles
7. nov 2013

žienky ďakujem za váš názor🙂

roxet
10. nov 2013

@33jarka33 ahoj mala by som zaujem ak by si bola taka dobra môžeš mi ju objednať nepotrebujem veľa chudnuť ale tiež asi ako ti nejake tie kila navyše cca 5kg napiš či je to možne keď maš overeny zdroj rada to vyskušam

roxet
10. nov 2013

@33jarka33 vieˇmi to aj poslať na dobierku som tiež z okolia TN

33jarka33
11. nov 2013

ano viem aj dobierkou,bude to o 2e viac.