Zuzka Light / Bodyrock

mariuskaa
10. mar 2013

Ahojte. Viem že sme tu viaceré ktoré cvicia Zuzku alebo Bodyrock.
Mohli by sme sa tu v tejto téme spojiť a povzbudzovat aby sme vydražili.
Ja som pravedocvicila zwow 56 dnes. 8 minutove cvicko.

Www.zuzkalight.com

Www.bodyrock.tv (zuzkin exmanzel)

😀

bambi29
10. mar 2013

Zuzku sledujem uz strasne dlho, ale kvoli mojej znacnej nadvahe som necvicila tie zabijacke workouts co standardne postovala ale v archive som nasla take ze for beginners. je to paradna cvicitelka, strasne zlaty clovek 🙂

mariuskaa
autor
11. mar 2013

@bambi29 Ahoj ja som ju cvicila minuly rok asi mesiac mala som super výsledky aj kondicku (zistila som ze vladzem pobehnut dlhsie a ryvhlejsie, isli mi kliky ...) a potom som nastúpila do roboty a prestala som.
No teraz od marca som znovu na tom.

zuzx
11. mar 2013

@mariuskaa ahoj, tak som konecne tu aj ja, akurat si davam preworkout coffee a idem na to 🙂 Este nie som rozhodnuta co vyberiem, som nalomena na silent killer workout. Vonku je nadherne pocasie, tak sa straaasne tesim. Aj ked mi je jasne, zezajtra bude umierat pri sadani na zachod 😀

estrella5
11. mar 2013

ja Zuzku Light podľa nálady kombinujem s Jillian Michaels 🙂 ... no Zuzka je skutočne perfektná trénerka... vymakaná a k tomu ešte aj vysmiata, milá ...... jej cvičenia sú naozaj dobré zaberáky a je výhoda, že sú také kratunké a pritom efektívne 🙂 Dnes som si odcvičila Zwow 26 a moje obľúbené je Zwow 55 - to cvičím skutočne rada 😎

mariuskaa
autor
11. mar 2013

@estrella5 idem sa kuknut na zwow 55 nepamätám si čo to je hehe.
Zacvicimsi to a idem ďalej.

mariuskaa
autor
11. mar 2013

Ho nemám heavy cinku mame síce dole v posilovni ale tam nechcem cvičiť tam mame kamery hahaha a z tade to nechcem trénovať domov. Ok idem na 59 novú. 😀

mariuskaa
autor
11. mar 2013

Docvicene zwow 59
Ale len dve série nie 3. Tretiu si dám neskôr večer. Všetko cítim.
Supis

danciana
11. mar 2013

Ahojte, ja od januara cvicim bodyrock Lisu, alebo Seana. Su to super zaberaky, doporucujem kazdemu a ta uspora casu na nezaplatenie!! Ale taktiez chodim behat 3 krat tyzdenne. Drzim paste vsetkym babam, co robia nieco pre seba..🙂

mariuskaa
autor
11. mar 2013

Aha na tuto Česku. Ani neviem či som to našla na MK alebo som broasovala na nete

https://www.youtube.com/watch?v=0KobDcMtzl4


Neuveriteľne na motiváciu. Za 9 mesiacov takto vypada. Wow

zuzx
12. mar 2013

Caute zeny, tak mne dnes rano prisla riadna svalovica a stale cakam, ze to najhorsie este len dorazi dnes vecer 😀 Aspon take mam skusenosti, ze vzdy obden sa to dostavilo. Dnes sa mi kolega cely den smial ako chodim 😀 Milujem svalovicu. Chcela som dnes cvicit, ale teda nemozem. Uvidim ci dam tento tyzden 2 alebo 3x, nechcem nasilu, pol roka som necvicila ☹

mariuskaa
autor
12. mar 2013

@zuzx Ahoj a co si cvicila ktoré? Ja som si dala včera zwow 59! A cítim to.
Áno zajtra je väčšinou horšia svalovica.
Po 58 som mala ale horšiu. Ja keď mám svalovica na nohách tak si dám ten deň stac. bicykel 20 minút. Na rozcvicenie.

mariuskaa
autor
12. mar 2013

@danciana koľko behaš? Koľko km? Alebo minút?
Mna strašne nebaví behanie na pase. Ked už tak vonku. Ale ešte nie je počasie

danciana
13. mar 2013

@mariuskaa Ja chodim von behat, ked bolo namrznute tak som chodila rychlou chodzou, to je tiez super. Ked sa neda ist von,ked prsi, aleb snezi, tak cvicim doma na orbitreku. Behavam minimalne 45 minut.. 😉

mariuskaa
autor
16. mar 2013

@danciana a aké mas od januara vysledky?

danciana
16. mar 2013

@mariuskaa ja som velmi spokojna!!! Vies, len ja chudnut nechcem, chcem len spevnit postavu. Keby si ma videla v januari a teraz, tak je to naozaj viditelne na celom tele. Dovolim si tvrdit, ze som v zivote nemala taku postavu ako teraz. Uz po mesiaci som videla riadny rozdiel!!! 😉

winona24
16. mar 2013

ahojte...naďabila som na túto tému náhodou...zaujala ma...pretože tiež by som rada dala dole kilá...viete mi povedať v akom poradí sa cvičia tie cviky u zuzky light .... moja anglina je obmedzená,takže som na to zatiaľ neprišla.... 😅 😝

mariuskaa
autor
17. mar 2013

@winona24 ahoj. Ona má zwow.
Napríklad 58. Čiže si kukni buď na YouTube alebo u nej na stránke.
Najskôr má :
zwow 58 - preview (čo je ukazka. Vysvetľuje cviky, obmeny pre začiatočníkov ) potom má ďalšie
zwow 58 real tíme. Real tíme je reálny čas cvičenia čiže cvicis spolu s ňou. Ona ti predcvicuje.
Nemusíš vedieť anglicky. Stačí ak najskôr si vždy pozries preview -= ukážku a potom už len real tíme s ňou.
Máj prípravenu fľašu s vodou pred sebou nesmykovu obuv. Na začiatku nepouzivaj žiadne cinky. Potom si kúp asi 2 kg stačia.

scheba
31. mar 2013

velice ma zaujal HIIT, takze postupne sa dopracujem aj k treningom so Zuzkou - pocitam ze tak behom maja 🙂 som fakt zvedava...

malamargaretka
21. apr 2013

ahoj, ja potrebujem zhodit brusko po porode, lebo sa mi v lete budu ludia stavat v MHD mysliac ze som tehotna. Nasla som cvicenie bodyRock- pozerala som si nejake videa, ale anglicky nerozumiem, je aj nejaka slovenska verzia tých cvicení, alebo aspon rozpis, co kedy a ako cvicit? vdaka

strapec
23. apr 2013

od včera som sa dala na bodyrock, dnes prvé ozajstné cvičenie ech, ale fučala som ako slon 😀 tie cvičenia sú dosť zložité, no pofotila som sa tak hádam za mesiac budem mať nejaké výsledky na porovnanie 🙂

scheba
24. apr 2013

@malamargaretka vacsina cviceni aj jillian aj Bob aj Zuzka su v AJ, ale zase ked si to pustis najprv a vyskusat to nie hned na ostro, tak by si to mala zvladnut, ved vidis co a ako aj kolko robia a zase snad par zakladnych slov akolava, prava, ruka noha a pocitanie si myslim ze das 🙂

malamargaretka
25. apr 2013

@strapec ahoj, mozem sa opytat, odial si cerpala cvicenia na bodyrock?vdaka

malamargaretka
25. apr 2013

@scheba dakujem.... je na to nejaka špeci stranka, ci to vsetko je youtube.com? vdaka

strapec
25. apr 2013

@malamargaretka ahoj odtiaľ http://www.bodyrock.tv/2012/01/02/day-1-of-our-... a vzdy potom trochu nizsie pod videom sa prekliknes na dlasi den, vela stastia! 🙂

malamargaretka
25. apr 2013

@strapec dakujem...🙂🙂 mne sa pod videom zobrazuje len nejaka konverzacia, ziadne ine videa:(

sandrus2
1. máj 2013

Ahojte je tu niekto kto stále cvičí Zuzku? chcela by som sa pridať tak poradte s čím začať 🙂 ďakujem

scheba
2. máj 2013

@sandrus2 Ahoj, Zuzku zatial necvicim, mam o nej dost info a skusim ju zaradit pocas leta do programu - uvidim ako budem na tom s kolenami. Co sa jej cviceni tyka, nie je to o leveloch, takze neda sa povedat cim zacat. kukni par cviceni a co sa ti bude zdat menej narocne - resp. na co si trufnes alebo sa ti zapaci, tym zacni.
Vela info o Zuzke, popis a aj linky na jej cvicenia najdes aj tu:
http://mojetelo.blogspot.cz/search/label/zwow

inak chysta sa blog - stranka o jej cviceniach - ako pise blogerka, takze je sa na co tesit 🙂
daj pripadne vediet co si si vybrala a ako sa ti cvicilo 🙂

sandrus2
3. máj 2013

No tak dnes som si teda dala 26 od Zuzky celkom sa to dalo 🙂 zajtra uvidím do čoho sa pustím
@scheba ďakujem poznám ten blog 🙂 len nie všetky cvičenia sú tam popísané že na čo sú a čo k tomu potrebujeme tak som si myslela že ak tu niekto cvičí tak lepšie poradí 🙂 ale ďakujem pekne

adush123
12. jún 2013

Ahojte, zacinali ste s ZWOW 1? ci ako mam postupovat? nepochopila som to 🙂

scheba
20. jún 2013

@adush123 neexistuje postup, ty si vyberies, ktore cvicenie urobis...nieje to nijak organizovane 🙂