Bolesť brucha a hnačka v 17. týždni

ines70
29. aug 2014

Chela bysom vas poprosit o radu od vcera mam krce v bruchu a hnacku a boli ma zaludok som v17 tt.poradte cosi mam dat comi pomoze dakujem

dollynkaa
29. aug 2014

@ines70 to som aj ja mala crevnu virozu. Cierne uhlie.vela pit aby si sa neodvodnila a potom mi gynek dalq este cipku ale touz neviem ako sa volali

kiwi82
29. aug 2014

@ines70 ahoj ja som v 25 tt mala tiež črevnú chrípku ale ja som aj zvracala aj hnačkovala. bola som na ifekčnom, kde si ma nechali na tri dni, lebo som bola dehydrovaná. takže veľa musíš piť, daj si horkú čokoládu, banán to zapeká, tak by to mohlo pomocť ale ak to dnes neprejde tak zajtra by som šla radšej na pohotovosť.

tamarka9
29. aug 2014

@ines70 cierne uhlie je fajn ak ho znesies, naozaj dobre pomaha a aj ako baby radia horka cokolada, baban a ryza (ryza je aj na zaludok setrna) a snaz sa vela pit, teda ak je to mozne, pripadne sleduj kolko vypijes a ak by bolo moc malo dnes, skoc na pohotovost zajtra...drzim palce nech to rychlo odoznie 🙂

ines70
autor
29. aug 2014

Dakujem za rady vyskusam ja pijem velmi vela uvidim do zajtra ked neprejde pojdem na pohotovost este raz dakujem

tamarka9
30. aug 2014

@ines70 nie je za co a ako sa dnes citis? Je to lepsie? Dufam ze nebolo treba ist na pohotovost...

octa
4. sep 2014

ahojte, mam citlive podbrusko na dotyk. som v 17 tt. trva to uz asi mesiac, dr. vravela ze je to ok. ma niekto nieco podobne? dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre