Bolesť v podbrušku v 18. týždni. Mám ísť na pohotovosť?

ladylenka21
29. mar 2014

Ahojte.Poraďte mi prosim.som v 18t.od včera mam bolesti v podbrušku.včera to bolo viac-menej pri chôdzi,dnes skoro cely deň aj pri polohe "ležmo„.Myslite že to počka do pondelka keď pojdem k svojmu Dr.alebo radšej zajtra(nedela) utekať na pohotovosť?.Som prvorodička po jednom spontannom potrate v 9tt..Vopred đaujem za rady...

andrylm
29. mar 2014

urcite treba ist na pohotovost,hned ,necakala by som do pondelka,ani do zajtra ,to ti poradi asi kazda

bajana
29. mar 2014

skus si dat magnezium a oddychovat...mna bolelo podbrusko asi 3x, mala som pocit, ze mi tvrdne, ale preslo to rychlo, spomenula som to mojej dr a ta povedala, ze je to OK, problem je skor bolest celeho bruska....ale pre istotu si davam magnezium...asi by ti ani na pohotovosti nepovedali resp. nedali nic ine....ale zase ak mas obavy, radsej tam pre pokoj v dusi zajdite....ved prinajhorsom ta budu povazovat za vystrasenu hysterku, a to sa da prezit 😉

matuskova003
29. mar 2014

ja to nechapem... este ked si aj po potrate.mne by mohlo 1000 žien tu napisat nemusis ist ja by som aj tak na tu pohotovost isla .ved ide iba a len o tvoje mimi.. určite chod ! a hned dnes aby si bola na pokoji.
bolo to tu napisané vela krát a je to pravda pravdúca : radšej ist teraz zbytocne ako zajtra a malo by byt neskoro.

kveta
29. mar 2014

Utekaj na pohotovost.

miilada
29. mar 2014

Ja by som sla este dnes vecer, pre istotu. Naco byt v strese.

lejlla
29. mar 2014

urcite by som necakala a isla...

siska53
29. mar 2014

Ja by som,uz bola na,pohotovosti.

iwesska
29. mar 2014

V prvom rade je dolezite sa rozhodnut na zaklade zhorsenia zdravotneho stavu a nie na zaklade likeov ci odporucani z internetu! 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre