Bolesti brucha v prvom trimestri

monikka30
10. feb 2013

Maminy som v 9+3tt a zase mi začali bolesti celého brucha od žalúdka až po podbruško.Do nejakého 7tt som mala bolesti tiež ale len podbruška,no teraz je to celé brucho.Je to normálne,môže sa Ďalej rozťahovať maternica a preto mám tieto stavy?bolí ma celé brucho od prs až po podbruško.Nieje to veľká bolesť llen to cítim ako keby som mala svalovku....U dr.som bola v pondelok,babätko je o.k. a on mi na tu bolesť nič nepovedal....

freyjanr
10. feb 2013

@monikka30 aj ja to mam,uz som v 12tom,strasne som sa toho bala hlavne ked to pichalo v podbrusku ale v pondelok ma gynekolog ubezpecil ze to sa roztahuje maternica a bude to cele tehotenstvo,neboj nic 😉

freyjanr
10. feb 2013

@monikka30 presne mi naznacil miesta ako ty opisujeus,od prs az podbrusko

monikka30
autor
10. feb 2013

@freyjanr najprv mám pocit,že ma bolí strašne žalúdok a potom celé brucho až po chrbticu,ale skôr mi to príde ako svalovka....tak snáď bude dobre,vydržíme všetko len ench babätko rastie 😉

freyjanr
10. feb 2013

@monikka30 ja to zatial citim len ako pichanie tam dole ale dr mi presne opisoval v tych miestach citujem: akoby sa tahali svaly,neboj keby to bolo nieco vazne urcite by dr reagoval pri tvojej pondelkovej navsteve

lila77
10. feb 2013

pocuj nedaj sa ja som mala toto od zaciatku dali mi magnezium a cele tehotenstvo lezim myslim ze mi zachranili babetko ak ta bude velmi boliet este raz im to vysvetli alebo vymen lekara mala by si lezat a byt na pnke ak sa niekto otvara daju mu aj pesar alebo lezi v nemocke

sblondska
17. feb 2013

@freyjanr @monikka30 Chcela by som sa vas opýtať či ste mali aj krce v žalúdku?
Ja ich mam teraz druhy den ale to je riadne nepríjemná bolest :( a neviem co s tým..

freyjanr
18. feb 2013

@sblondska obcas ale nie nejak extra silne.skus caj z cerstveho zazvoru,velmi pomaha

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre