Čo pomáha na opuchy a bolesti nôh?

doliva
9. júl 2013

čo pomáha na opuchy a bolesť nôh? Ja už sa cítim jak krava....Telo veľke,nohy malé a ešte zo mňa aj mlieko tečie... 😉

kajka82
9. júl 2013

mne doktor povedal , ze nic... je to bezne. ale....ja som si pomahala studenymi obkladmi na nohy, vkuse vylozene a chuda manzel sa zlutoval a kupildomov klimu. takze vyhybat sa slnku, teplu.... 😒 a este si kludne daj MgB6.

doliva
autor
9. júl 2013

@kajka82 mne už je trápne stále muža o masáž žobroniť a už mi nič nepomáha 😒

stardust
9. júl 2013

@doliva vykladat nohy hore, nechaj si predpisat od lekara kompresne pancuchy.

doliva
autor
9. júl 2013

a som povedala estričke v poradni že ma veľmi bolia nohy aj mi puchnu tak mi povedala že to aj jej ked pride domov....

stellamaris
9. júl 2013

@doliva presne tak,vykladaj nohy,skus studenou sprchou nohy osviezit a inak cakat na porod 😉 inak aj ja mavam opuchnute nohy,mam lieky na odvodnenie,tie ale tehotne nemozu....

laska1982
9. júl 2013

@doliva kks..uplne empaticka zena, ta sestricka v poradni 😠 ... och...no veru, ako pisu babule...studene obklady, vykladat a aj tie pancusky by neboli od veci..i ked teraz v tom teple..mozno by ti postacili aj tie podkolienky kompresne...drzim palcoky 🙂

doliva
autor
9. júl 2013

@laska1982 NO pojdem teraz do poradne tak si ich poprosim,ale vieš žaba taká mlada ako ja a v živote nerodila a múdra ako papagay Arara

laska1982
9. júl 2013

@doliva mladu zabu by som asi poslala niekam...hlavne, ze su mudre jak radio 🙄 ... a take co maju nasprtanu len teoriu a o praxi ani len nesnivali, su najmudrejsie...netreba si ich vsimat... 😉

stardust
9. júl 2013

@laska1982 mudra ako radio a nevie si sama pomoct 😀

laska1982
9. júl 2013

@stardust no ved toto...keby si aspon zakusla do jazyka, kym povie nejaku sprostost...ani prd nevie o tom, ako v tehu nozky bolia..a keby len nozky...a tehulka si moc nepomoze...ako netehulka...tehulka musi pretrpiet....ach ... ako mi to chyba 🙂 ..

svano
9. júl 2013

Prestaň úplne soliť a nepi minerálky. Do 3 dní bude lepšie.

doliva
autor
10. júl 2013

@laska1982
@svano ja som na ňu pozerala ko keby že:Spadla z oblakou ale som si povedala ach to nieake teľa bude...A už len vbydržať do 3-augustusa 😀

laska1982
10. júl 2013

@doliva tak to uz mas "za par" .. ale poznam tie bolesti noh...a to ani tehu niesom... a niekedy by som si tie nohy najradsej odtrhla 🙄

laska1982
10. júl 2013

@svano uplne prestat solit? to tiez nieje najzdravsie...ci sa mylim??? 😕

svano
10. júl 2013

Chlieb,pečivo,šunka,syr a pod. už isté množstvo soli obsahujú, takže o nič neprídeš.Ja som tento problém mala 2x a nič iné mi nepomohlo. Drž sa 🙂

doliva
autor
10. júl 2013

uplne nie ale ja som človek čo je schopný zjesť aj lyžičku soli 😀 takže sa musím obmedzovať

blue99
31. aug 2014
Používateľ blue99 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od blue99.
nutrimas
5. okt 2014

@doliva Opuchy noh mozu signalizovat aj problemy s oblickami, vtedy zvykne telo zadrziavat vela vody. Velmi ucinnym prirodnym prostriedkom na posilnenie obliciek (aj moc.ciest) je petrzlenovy olej - odporuca sa uzivat 1Kl rano a vecer, dlhodobo.
V strave je vhodne obmedzit sol, vhodnou nahradou je himalajska sol.
Dolezity je tiez dostatocny prijem tekutin, najlepsia je prevarena cista tepla voda, cca.3-4l denne.
Nohy je dobre co najcastejsie davat do vyvysenej polohy, pomozu tiez striedave sprchy, pricom sa vzdy zacina a konci studenou vodou.
Spominane produkty ako aj pestry vyber produktov prirodnej alternativnej mediciny najdete u nas v ponuke, radi vam poradime.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre