Čo pomôže na bolesť hrdla v tehotenstve?

anicka246
30. mar 2013

Ahojte baby prosím vás čo si dávate ked vás bolí hrdlo? Tantum verde môžem??

varticek
30. mar 2013

Najlepšie len homeopatiká, zaberajú výborne, na hrdlo je Homeogene alebo Homeovox pokiaľ sú to skôr hlasivky. A môžeš kloktať, napríklad Vincentkou.

iinuska
30. mar 2013

@anicka246 velmi pomaha kloktanie slanou vlaznou vodou

vadimka
30. mar 2013

kloktanie slanou vodou...medzi tym preventan quatro...

dankako
30. mar 2013

Velmi dobry je septisan kombinovat s kloktadlom Florsalmin...Septisan su cmulacie tabletky...fakt dobre...ale Florsalmin je super. To mi doporucila aj moja obvodna. 🙂

niki18
30. mar 2013

Presne to som potrebovala vediet aj ja! !! Dik 🙂

daniela_4
30. mar 2013

@anicka246 tantum verde by si nemala.iba slanu vodu kloktat...ani kloktadlo florsalmin si nedavaj ak je to to salviove...citala som ze moze sposobovat potrat.pri pravidelnom kloktani.

saska.t
30. mar 2013

@anicka246 ani tantum verde ani florsalmin sa v tehu nesie,staci precitat pribalovy letak 😉

vlnka81
30. mar 2013

@anicka246 ja pouzivam koloidne striebro, zabera mi lepsie ako hnusny Jox. A pritom ma len vodovu chut, nic neprijemne. podla mna najzdravsia alternativa. pouzivam toto
http://www.koloidne-striebro.sk/koloidne-strieb...

hrjanka
30. mar 2013

kloktanie slanou vodou, alebo odvarom zo šalvie - ale príliš časté kloktanie slanou vodou ti môže poškodiť hlasivky (ako sa to stalo mne 😖 ) a veeeľa piť - čaje alebo čistú vodu

24daniela24
30. mar 2013

mne pomohol septisan, med a cintron ktore maju antibakterialne ucinky

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fadda
30. mar 2013

Kloktanie slanou vodou. Zazvor-,odvar,pekne pit.A mne osobne pomahaju HASLERKY.

aristka
30. mar 2013

kľudne môžeš bioparox,lokálne antibiotikum,je pre tehotné,ja som mala takéto zdravotné problémy celé tehu a prežila som to len vďaka nemu

ladyka8
30. mar 2013

skús kloktanie slanou vodou alebo si daj med

kubkacik
31. mar 2013

Homeogene. Su to homeopatiká a môžu sa pri tehotenstve aj dojčení. A čo je podstatné- zaberajú 🙂

zuzulica
31. mar 2013

@anicka246 Ja aj mimo tehu viackrát za deň prehltnem lyžičku medu (domáceho od včelára) a potom tak pol hodinku nepijem,aby to účinkovalo,vždy to zabralo 😉

katka1981
31. mar 2013

prevenatn Quatro, vhodny od 2.trimestra, naozaj pre nasu rodinu najucinnejsi zo vsetkych pastiliek, pozri si zlozenie na nete.

anicka246
autor
31. mar 2013

No čawte kočky, tak ja som včera utekala s mojímf drahým do lekárne a poradila mi na cmúlanie Drill že je to silnejšie ako homeopatiká, a veru ma aj prestalo dnes už bolieť to hrdlo (klop, klop) 🙂 Takže to zabralo som rada.. A ďakujem

anjelikdianka
19. júl 2013

@vlnka81 Ahoj.Vidím že aj ti používáš koloidné striebro.Ja aj manžel to tiež používáme ale teraz som V 9.tt a nie som si istá či aj teraz môžem používat na kloktanei v ustach lebo mám nejaku ústnu infekci.Ti si ju používala aj v tehotenstve?

tothova5a
19. júl 2013

Septisan

xevulax
19. júl 2013

@anicka246 bioparox, ja som si ho dávala pred týždňom, za 2 dni som bola ok. Inak mi pomáha aj homeovox a homeogene.

pusa321
19. júl 2013

septisan, propolky, hmeovox, homeogene, slana voda-kloktat

maryem
19. júl 2013

Bioparox ak uz nič nepomáhalo,inak sprej 1.pomoci,je tam viac byliniek,nechtik,salvia,..inak prevaha aloe.. Niekoľkokrát denne podľa potreby do hrdla nastriekat,ulavilo celkom rýchlo.

norap
19. júl 2013

zázvorový čaj

veronicka1901
19. júl 2013

salviove cukriky na cmulanie, zabalit krk, kloktat slanu vodu - to vsetko mi odporucil obovodak, ked som bola v 9. tyzdni a chora

vlnka81
9. sep 2013

@anjelikdianka ahoj, az teraz som nasla tvoju spravu, dufam ze si uz zdrava. uz si nepamatam ci som pouzila kolo str v tehotenstve ale ak by som mala zavaznu infekciu v hrdle, alebo bolest hrdla tak urcite pouzijem radsej KS ako cokolvek ine co je na trhu 🙂

martinasenajova
8. dec 2013

mne to začalo včera a dala som si propolisovú tinktúru 3kvapky večer, aj teraz ráno, tak som zvedavá či zaberie 🙂 potom dám echo

siska53
8. dec 2013

@anicka246 suhlasim s @dankako,aj ja som sa tak liecila a pomohlo to.slana voda alebo florsalmin a cuclat,septisan. Este ked je najhorsie,tak bioparox. Ten som,si davala pri oboch tehu,aj teraz,ked este dojcim,lebo som,akurat chora.je to lokalne,aj mi to zoparkrat predpisali.
ked uz ani to nezaberie,tak dr. Nech spravi crp a zvazi "bezpecne"atb.

chokma
8. dec 2013

u nas niekto v skupine odporucal skorocelovy sirup a kloktanie slanou vodou

lydja
10. dec 2013

Cely zivot mam problem s hnisavou anginou, ktorej som sa nevyhla ani teraz museli mi nasadit atb. Decera nosi choroby so skolky a s hrdlom bojujem od jesene. Ked som poctiva najviax mi zabera kloktanie vlaznej vody -2dcl s 1lyzickou soli a stipkou sody bikarbony, toto opakovat viac krat za den, zabal: na.panvicu ohriat olej, pokvapkat nim platenu plienku, potom uz len polejovanu plienku ohrievat na panvici viac krat za den a sustavne mat zabaleny krk, cibulovy caj: jednu cibulu nakrajanu aj so supou zaliat pol litrom vriacej vody, 20 min luhocat, pridat pol citrona a 1 lyzicu medu.Tieto 3 recepty mam od ORL aby som sa v tehotenstve vyhla liekom a zaberaju!!!! A samozrejme podlaoznosti odpocivat, aspon na hodinku si pospat cez den.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre