Je to obyčajná hnačka alebo predčasný pôrod v 29. týždni?

denka81871
7. okt 2014

ahojte tehulky a mamicky.Som 29tt a od vcera mam akoby hnacku a dnes to pokracuje.Predtym mi stolica zacinala normalne tak tvrdsie ale vcera to zacalo trochu inak...len to vyletelo a zachvilku zasa a za den asi 3 krat...dnes to zacalo zasa....som na rizikovom tehotenstve pretoze o prve babo sme prisli hned na zaciatku tehu cize spontanny potrat a potom sa nam s manzelom nedarilo dlho otehotniet ale nakoniec sa na nas usmialo stastie a cakame babenko ale mam stach aby sa nieco nestalo lebo som citala na viaceryh strankach zeby mohlo ist o predcasny porod ...pocas tehu som bola viackrat hospitalizovana a na infuzkach lebo mam stale nejake problemy....nechcem hned panikarit a utekat k doktorovi a stresovat celu rodinu preto by som chcela vediet ci ste mali niektore z vas takuto skusenost a ako to dopadlo....na babenko sa vsetci velmi tesime a nechceme aby sa nieco pokazilo ale taktiez nechcem podliehat panike...tak dufam ze ma chapete 🙂 a vopred dakujem za odpovede a podelenie sa zo skusenostami.pekny den

elenita
7. okt 2014

Ahoj @denka81871, ja by som neváhala a kontaktovala lekára. Nemusíš tam rovno utekať, aspoň zavolaj a povedz im to, čo si teraz napísala nám. Ja som za to, aj v tehotenstve, aj teraz, keď mám deti (tiež po rizikovom a veľmi problematickom tehotenstve), že radšej 100 x ísť k doktorovi zbytočne, ako raz neísť a potom si to vyčítať. Samozrejme, nemusí ísť o nič, ale ja by som to nezanedbávala. Držím palce 😉

luna11
7. okt 2014

suhlasim s tym, ze treba pre istotu kontaktovat lekara. taketo "samocistenie" je bezne pred porodom.

babatenko77
7. okt 2014

ahoj, ja som v 28tt a sem-tam sa toto iste stava aj mne. trva to tak 2 dni a potom je zase dobre. pytala som sa na to dr. na poradni, tiez som na rizikovom tehu a poradila mi ze si mam davat probiotika. Ak to ale trva dlhsie, ihned do nemocnice lezat. Drzim palce, nech to neni nic vazne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre