Máte skúsenosť s celkovou anestézou počas tehotenstva?

smoulinka1505
18. mar 2015

Mamicky mate prosim vas skusenost s celkovom anestezou v tehotenstve? ☹. Dakujem

mizu89
18. mar 2015

Ja som mala celkovu.mohla som si vybrat radsej som dala celkovu ako tu druhu lebo pri tej druhej od pasa na dol ako keby ochrnuta a potom este moze boliet aj hlava.a uplna uspia ta a zobudis sa cca po 3 hodinach.sice si taka otapena cely den na spanie ta bere ale je to v poho.akurat pri tej druhej ti ukazu dieta ked ti ho vytiahnu.drzim palce 🙂

lucifera
18. mar 2015

mala som 2x🙂 to ,,napichovanie,, do chrbtice mi pri druhom CS netobilo dobre,tak mi dali celkovu, pri prvom som mala akutny stav okamzite.

maslenka47
18. mar 2015

Pride mi to, ze autorka sa pyta na celkovu anestezu z ineho dovodu, ako je sekcia. Skusenost nemam, ale myslim, ze kazdy lekar anesteziolog si sakramentsky dobre rozmysli, ci bude bude uspavat tehotnu, pokial to nie je naozaj nezbytne nutne (tj akutny stav). Je totiz rozdiel, ci teba uspia a dieta vyberu, alebo teba uspia s tym, ze ma tehotenstvo pokracovat dalej.

jarmillka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cerez
18. mar 2015

Ja som mala sekciu so spinálkou, takže som bola pri vedomí. Mala som veľké migrény a veru som ľutovala, že som nešla radšej do úplnej.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre