Máte skúsenosť s trombózou v tehotenstve?

jessi03
29. mar 2012

Ahojte ste tu nejake tehotne??,ktore si pichaju injekciee proti zrazanlivosti krvi??Ja si ich mam zacat pichat ked budem v 10 tyzdni ale mam strach aby to nejako neublizilo dietatku :(mate s tymto skusenosti??dakujem za vase odpovede 🙂

lussi2
29. mar 2012

Ahoj aj ja si picham fraxiparin na riedenie krvi od 10 tt.. Zatial žiaden problem, babo je v poriadku, teraz som 24 tt. Dufam, ze to tak zostane az do konca 🙂

melinduska
29. mar 2012

Ja si tiež pichám od 12tt a bábatko je o.k.. Nemusíš sa báť treba si to pichať nie priamo do brucha ale tak bokom

salma22
29. mar 2012

mne to zacali pichat ked som mala planovany cisarsky v pondelok ma robili a uz v nedelu vecer mi pichli prvu injekciu ani to neboli ale je som si to sama nepichala 😉 neboj nic babatku to neublizi ale nebudes si to pichat do konca tehu ci.....?

lucinocka
29. mar 2012

ja uz mam za sebou 67 injekcii, ked mas zly pocit pichat do brucha pichaj do ruky, alebo do stehna , ale budu sa ti robit velke modriny ..idealne je do brucha, viac do boku a sikmo, pred pichnutim pustit vzduch zo striekacky..nemam ani jednu modrinu..chce to len prax, babu to nemoze nijak ublizit, ta ihla je malinka a picha sa pod kozu viacmenej do tuku..

kiwi82
29. mar 2012

Neboj je to ok, ja som pichala od 5tt do porodu a potom este aj v nemocke asi tyzden. je to ok, nemas sa coho bat, prave naopak, ak by si ich nebrala tak by to mohlo babu uskodit. ja som dvakrat potratila a az potom mi zistili to zhustovanie krvi v tehu, tak sme cele tretie tehu pichali fraxik a vdaka Bohu mame zdrave dievcatko. drzim palceky 😉

nibiru
29. mar 2012

ja som si pichala od 35tt fraxiparin az do konca sestonedelia raz denne do ramena pod kozu ziadne modriny iba raz ked mi to pichla sestricka v porodnici akoby zabila klinec do dreva potom som si to radcej pichala sama v pohode vobec to neboli sestricka ti ukaze ako si to mas pichat.

sandrika1986
29. mar 2012

Ahoj, mne zistili hlbokú flebotrombózu v 16.tt, v nemocnici som bola 2 týždne, po prepustení z nemocnice mi chodila známa - sestrička pichať Fraxiparin, do stehna, potom som si to už sama mohla dávať. Chodila som do nemocnice na cievne - ultrazvuk, dieťatko bolo v poriadku. Mesiac pred pôrodom mi trombóza zmizla, po pôrode mi ešte dali Fraxiparín pre istotu. Teraz čakám druhé dieťa, zatial mám s trombózou pokoj, neobjavila sa....

zaneta123
29. mar 2012

ahoj, ja som si pichala fraxík obe celé tehotenstva a po druhom tehotenstve ešte 7 mesiacov a to som plne kojila. Obe deti sú v poriadku 🙂)

pink_lady
29. mar 2012

no, uskodila by si mu hlavne keby si ich nepichas...

kukucg
29. mar 2012

@jessi03 Ahoj, ja som si pichala fraxik 0,6 forte, mala som mikroemboliu, a budem si znova aj ked budem znova tehu a je to v pohode, babatku sa nic nestane 😉

marga
9. júl 2013

ahojte baby s trombozou prosim vas je tu taka co ma vrodeny trombofylny stav s mutaciou ak ano prosim ako ostala tehu a ako porodila a od kedy si pichala?velmi pekne dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre