Mávala niektorá z vás výtoky počas tehotenstva?

11. dec 2012  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
sevgilimbeni
11
Registrovala sa 15. januára 2009 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 16 príspevkov. Má 23 priateľov. Okres Humenné.
 som v 9 tt a trapia ma vytoky..niekedy zapachaju niekedy nie...raz je priesvitny a raz tak do biela...k lekarovi az o tyzdne....vytok mam cca tyzdne...
6. okt 2010 o 22:11  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
benne
303
Registrovala sa 20. augusta 2010 na modrykonik.sk. Pridala 6296 príspevkov, 1 album a 1 článok. Má 33 priateľov. Veľká Británia.
 V tehotenstve je to úplne normálne (kým nesvrbia), ja som mala počas celého tehu, nepríjemné ale prežila som emoticon
7. okt 2010 o 07:08  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
orsulka
18
Registrovala sa 22. októbra 2008 na modrykonik.sk. Pridala 13741 príspevkov a 5 albumov. Má 21 priateľov. Prievidza.
 ahoj....ano vytoky su normalne, si vsak naozaj v začiatkoch a je fajn , že si to sledujes....
vraj pokial su biele alebo priesvitne, tak to nie je problem......ale ak sa ti to nezdá skoč radsej k lekárovi, su rozne tabletky na vkladanie na dezifinkaciu pošvy a pomahaju........ja som tiež mala taky vytok, lebo som bola po serkláži, a dostala som tie vaginalne tabletky, a dosť pekne sa mi to upravilo....
prajem vela šťastia emoticon
7. okt 2010 o 07:15  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jonki
20
Registrovala sa 13. novembra 2008 na modrykonik.sk. Pridala 4619 príspevkov. Má 25 priateľov. Košice - Staré Mesto.
 Ja mavam tiez skoro od zaciatku tehu. Farba ako spominas ty. Nesmrdi ani nesvrbi a lekarka povedala, ze je to oki. Ten obcasny zapach by som jej pri kontrole urco spomenula emoticon
7. okt 2010 o 07:17  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ludka140281 (33 r.)
84
Registrovala sa 25. septembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 1367 príspevkov, 5 albumov a 264 inzerátov. Má 93 priateľov. Sabinov.
  • KARIN4 roky
  • SARKA8 rokov
 aj ja som mala take soplovite od zaciatku do konca ..naozaj caste su aj mikozy,teda hrudkovity vytok ako tvaroh,ten sa ale lieci,lebo dietatko pri narodeni moze dostat z neho zabku v puse,ale to ak ho mas pri porode...nehambi sa a povedz lekarovi,su nato tabletky,alebo masticky....pokial nesvrbi,alebo nieje farebny,je ok....to sa blaznia hormony emoticon
7. okt 2010 o 07:24  •  2 deti  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
beaska
Registrovala sa 21. februára 2009 na modrykonik.sk. Pridala 151 príspevkov a 3 inzeráty. Má 1 priateľa. Zálesie, okres Senec.
 ja mam tiez od zaciatku tt no musim povedat ze je taky trocha do zelena , alebo uplne priesvitny, nezapacha a nesvrbi doktorka o nom vie , pravidelne ma kontroluje , raz mi brala aj kultivacu no vsetko v poriadku takze tak emoticon
7. okt 2010 o 07:43  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kvetinqa
57
Registrovala sa 9. januára 2010 na modrykonik.sk. Pridala 20170 príspevkov a 17 inzerátov. Má 27 priateľov.
 ja mam vytoky od zaciatku, mala som aj cire aj biele, potom bielozlte, uz som asi 4x preliecovala mykozu a zase je spat, takze uz to neriesim... vsetky vysledky mam v poriadku, proste ja som ten pripad, co ma vytoky cele tehotenstvo. a cim dalej tym je toho viac a viac..
8. okt 2010 o 08:37  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barborato
11
Registrovala sa 18. septembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 137 príspevkov. Má 9 priateľov. Topoľčany.
 Ahoj aj ja som mavala vytoky a sem tam ma to aj svrbelo tak ze som musela v noci ist do sprchy a len cistou vodou oplachnut a najlepsie vlaznou. Dr mi dal na to vaginalne tabletky a po prvych dvoch to prestalo a kedze ja som dost zly paciet tak som si ich hned prestala davat ale vratilo sa mi to asi za 3 mesiace a vtedy som si hned dala tu tabletku a preslo to nastalo.
9. okt 2010 o 02:32  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evickapooh
17
Registrovala sa 13. júna 2009 na modrykonik.sk. Pridala 753 príspevkov, 4 albumy a 66 inzerátov. Má 9 priateľov. Nové Zámky.
 ahoj odporucam ti dat spravit vyter z posvy ak to bude negativny tak je to normalny tzv.tehotensky vytok ak budes mat tam bacily ci kandidu treba to preliecit-lokalne.ja som mala skoro cely tehu cas kandidy vkuse by som mohla vkladat tabletky ale nadavala som--len ked to uz bolo neznesitelne- ale mesiac pred terminom som s musela davat kazdy den aby sa babatko neinfikovalo pri porode.aj kandida moze byt pre babo nebezpecna.
9. okt 2010 o 11:06  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nizoe
2
Registrovala sa 22. marca 2011 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 36 príspevkov. Má 3 priateľov.
 ahojte dievčatá, ja mám stále problém s výtokmi...najskôr bol biely, teraz je už bielo-žltý a sem tam objavím aj malé hrudky...kontrolu mám až o tri týždne...inak mi nespôsobuje problémy, sem tam zacítim svrbenie, ale to nieje často a trvá to pár sekúnd...mám vydržať do kontroly, či ísť skôr ? naposledy mi lekár povedal, že v tehotenstve je to normálne ak nezapácha, nesvrbí a nepáli a ster mi nerobil...nechcem nejako ohroziť dieťatko...
11. dec 2012 o 10:42  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simca06022011
6
Registrovala sa 31. augusta 2012 na modrykonik.sk. Pridala 3469 príspevkov a 98 inzerátov. Má 9 priateľov. Zvolen.
 @nizoe daj si urobit ten ster, ja som sa postazovala sestricke, a ona nabehla ked ma lekar kontroloval a urobili ho :P Nakoniec mi vysli nejake bakterie, dostala som cipky a mala som pokoj... Radsej by som si ich dala urobit, ako nieco podcenit.
11. dec 2012 o 10:50  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
babulka1978
1
Registrovala sa 4. januára 2012 na modrykonik.sk. Pridala 720 príspevkov. Má 2 priateľov.
 mne spravila stery a vysli nejake bakterie.....nasadila cipky a mam pokoj...v tehu su tie bakterie vraj bezne.....treba to ale riesit, lebo to moze niekedy ohrozit tehu......aj pri porode sa moze babo nainfikovat.....
11. dec 2012 o 10:55  •  Páči sa mi to

Populárne albumy