Pocit na zvracanie a hnačka v 39. týždni

anicka246
12. sep 2013

Ahojte baby, som v 39tt, prosím vás chcem sa spýtať, už asi 2 hodinky mám riadnu hnačku, mám pocit na zvracanie a je mi blbo... môže to byť začiatok pôrodu???? Iné bolesti zatiaľ nemám.. vďaka

kristina.mihalovicov
12. sep 2013

ahoj, može, aj keď momentálne u nás tu koluje tento vírus na deti, dospelých, radšej choď na pohotovosť, aj keď je viac ako pravdepodobné,že si poležíš v nemocnici, boli tam v nemoc, takéto prípady na hospitalizované na cca 4 dni.

yasminka137
13. sep 2013

Ahoj,ja som v 37tt a tiez mam obcas taketo dni...hnacka ze sa ledva dogulam na wc a pocit zvracania,ale lahnem si a prejde to,nemyslim si ze je to zaciatok porodu,aj ked keby ti to nepreslo,tak sup k dr,ja cakam tretieho chlapceka a taketo stavy som mala pri vsetkych...porody boli ok,teda klop klop klop do tretice.

bosoriak
13. sep 2013

@anicka246 Pravdepodobne neskoro, ale pre buduce pouzitie - hnacka byva pred porodom prirodzena, telo sa ocisti, aby sa neznecistilo dieta pri porode. Nieco ako prirodzeny klystir. Tomu zvracaniu celkom nerozumiem, ale vraj sa to bezne deje. 🙂

anicka246
autor
14. sep 2013

jj ja som tiež čítala že je to pred pôrodom, že sa mi telo čistí a tak... no bola som na ctg včera tak som zatiaľ otvorená skoro na 3 cm a dal mi čierne uhli a sectu aby mi to prešlo... tak už je lepšie teraz, kontrakcie ani bolesti okrem krížov nemám, tak už neviem kedy to príde konečne už by som to chcela mať za sebou ..

monika1293
8. nov 2015

Baby ja som v 38tt. a zvraciam a hnačkujem a ma sem tam bolí nad bruškom. Malí sa tak často nehýbe a strašne ma bolí panva ked ležím ani sa otočit na druhú stranu poriadne nemožem. Čo to znamená? Mám sa niečoho obávat? Poradte mi prosím. =( 😢

ccaro
8. nov 2015

@monika1293 To uz kludne moze byt zaciatok porodu. Ak ale mas divny pocit a zda sa Ti nieco ine,nez zvycajne, tak navsteva lekara/pohotovosti to isti, urcite budes aspon kludnejsia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre