Potratila som v II. trimestri

lenkan21
6. aug 2012

Potratila som svoju malu Ninku v 21. tyzdni.. 😢 Stalo sa to pred par dnami. Neviem ani co tu robim, ale neviem co mam robit. Citim sa strasne, neskutocne mi je smutno..a nemam sa s kym o tom porozpravat.

babulatko
6. aug 2012

@lenkan21 je mi to veľmi ľúto ☹ ja si ani neviem predstaviť ako sa cítiš, ale jediné ti môžem poradiť...aby si sa vyplakala...trošku sa ti uľavi...a potom neskôr keď už sa budeš fyzicky a psychicky cítiť lepšie, tak sa opäť pokúsiť o bábätko...držím palce aby si to ustála a aby si našla pokoj v duši a svoj kúsok šťastia...drž sa babulka

ervenka
6. aug 2012

je mi to luto... mozes sa pridat tu a vyrozpravat... https://www.modrykonik.sk/forum/tema/zemrelo-mi... alebo aj na www.anjeliky.sk

andrejka1974
6. aug 2012

@lenkan21 vyplac sa ulavi sa ti viem vewlmi dobre ako sa citis ja som prisla o svoju Dianku ked mala 4 mesiaciky prislo to necakane zaspinkala mi na obed a uz sa nezobudila plac je najlepsi liek a ked sa budes citit na to aby si mala babatko uvidis budes ho mat tak ako ja Dianka bola moja druha dcerka viac sa docitas v mojom pribehu drz sa

lenkan21
autor
7. aug 2012

Dakujem vam dievcata velmi pekne za podporu. Neviem,ci to niekedy preboli,ale urcite v zivote nezabudnem na nu.budem ju vzdy milovat dakujem vam este raz.

hviezdickamaria
7. aug 2012

je mi to luto, viem ako sa citis... ja som prisla o dvojicky dievcatka v 23 tt, takze to dobre poznam 😔 casom to preboli, ale naozaj nikdy nezabudnes... chce to cas... vela casu....

abriela
7. aug 2012

@lenkan21 je to hrozne a prajem uprimnu sustrast. Mne pomohla tema, zomrelo mi dieta.
Potrebujes vela sily, energie a preplaces este kopu slz. Ako pises, chce to cas, ten je najlepsi lekar. Dufam, ze ste doma nemali este kocik a veci pre babo. Niesom poverciva, ale neviem si predstavit ten navrat domov, keby som tam este mala aj tieto veci.

lenkan21
autor
7. aug 2012

@abriela dakujem za sustrast.praveze mam doma uz prichystanu izbicku pre malinku.. a velka pravda,ze to nerobi mi dobre,budem to musiet riesit,ale este nemam na to silu.. este nie som stotoznena s tym,ze toho maleho cloviecika som stratila..

abriela
7. aug 2012

@lenkan21 chce to naozaj cas a hlavne prajem vela sil. Malo to byt tak, aj ked je to smutne, krute. Preco? To sa mozno raz dozvieme.

martinka13
7. aug 2012

@lenkan21 aj my sme prisli o babo v 21. tyzdni. Je to hrozna rana, uz je to rok a 2mesiace. Nezabudnes, ale casom je to znesitelnejsie. Drzim palce!

bimbo37
7. aug 2012

@lenkan21 ahoj, presne viem ako sa citis, ja som prisla o babo v 4 mesiaci asi 4 roky dozadu. Tiez som si poplakala a stale som sa pytala preco, a potom som si povedala, ze proste ma to tak by, ze je to vzdy lepsie ako keby sa narodilo chore. A teraz cakame dalsie, sice sme museli abdolvovat IVF, ale podarilo sa a som v 7 tt, tak tiez pocitam dni do konca prveho trimestra, ale verim, ze tento krat sa to podari. Neboj aj teba to preboli a raz sa budes zase tesit tak ako ja😃

iwusca
7. aug 2012

@lenkan21 mne sa toto stalo v juny ☹ takze viem ake to je...nezistilo sa preco sa to stalo, este idem v pondelok na hematologiu tak uvidim ci tam mi nieco zistia...ale, neviem ci veris na take veci, ja som bola dnes u vestice, len tak zo zvedavosti, a ta mi povedala, ze to miminko bolo strasne slabe + ja som mala v tom case oslabenu imunitu a nejaky ten stres takze ono to bolo asi jedno s druhym, ale najviac ma potesila ked mi povedala, ze do 2 rokov sa babo vrati silne a zdrave 🙂 fakt som od nej isla vysmiata a velmi mi to pomohlo psychicky....musis sa dat hlavne fyzicky teraz dokopy, ziadaj si od svojho gynekologa vsetky vysetrenia na ktore mas narok, nech ta posle aj na tu hematku...ono na slovensku je to bohuzial tak ze pokial nepotratis aspon 2x tak sa to neriesi 😒 ale ked to bolo uz v taktomto stadiu tak mna moj dr ned poslal aj na tu hematku a po prvej mrche mam prist k nemu nech mi porobi vysetrenia...
a kup si zensky a alchemilkovy cajik, tie su velmi dobre na zenske veci
toto chce len cas, neda sa na to zabudnut, ale treba verit ze to babo sa naozaj vrati zdrave a silne...

miss_stanya
16. aug 2012

@lenkan21 je mi to naozaj luto, viem, cim prechadzas. Ja som preplakala doma cele tyzdne, prve aj s manzelom a ked si na to spomeniem, slzy mam v ociach stale.... :( v tom case som mala navyse malo roboty, takze som sa potrebovala zamestnat. vytvorila som si vlastny blog o detoch, kde som sa trochu vypisala, vysmutila a viem, ze som to potrebovala. ani nie kratsi ani nie dlhsi cas....drzim palce a v ziadnom pripade sa nehanbi za ziadny svoj pocit. pozitivny alebo negativny. potrebujes ich vsetky...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre