Pozitívny test a krvácanie

ruzovy_slonik
24. nov 2014

Ahojte chcem sa spýtať či mená niektorá z vás podobnú skúsenosť. Minulý štvrtok som si robila tehu test tri rôzne mi potvrdili že som tehotná a ms mi meškala cca 8 dni no dnes doobeda ma bolelo brucho ako pri ms a mám aj krvácanie presne ako v prvý deň keď mi začne ms prosím neviete mi poradiť? K lekárovi na potvrdenie tehotenstva som objednaná až 3.12. Ďakujem za odpovede

angel257
24. nov 2014

Ja som bola presne tak na tom a teraz som 10tt....

sisaha
24. nov 2014

@ruzovy_slonik na pohotovost, na co chces cakat?

piacere
24. nov 2014

@ruzovy_slonik hneď k lekárovi, ako urgent ťa musí vziať aj mimo objednania. Urobí ultrazvuk a bude vidieť, čo sa deje. Možno sa ti vytvoril hematóm, ktorý sa vyplavuje, ale tam je isto potrebné zastavenie krvácania, aby sa nevyplavil aj plod. A možno to nič neznamená, ale pokiaľ si nezájdeš k lekárovi, nebudeš vedieť a do 3.12 je dlhá doba, hlavne ak treba zastaviť krvácanie.

bonaqa2013
24. nov 2014

A krvácanie je len také slabučké? Či? Ja som pri prvom aj treťom tehu začala krvácať a myslela som si že chvala Bohu už je tu menzes ale po chvíli krvácanie prestalo a bola som tehu. Len kým mne to došlo trvalo ešte zopár týždňov.

ruzovyslonik
24. nov 2014

@bonaqa2013 krvácanie ako v prvý deň ms nie moc silné ale ani slabé taký stred a bolesť brucha uplne ako pri ms takže mi to pripadá ako keby som dostala normálne mrchu

lucindao
24. nov 2014

@ruzovy_slonik rychlo ist na urgent teraz necakat.ja som tiez spinila a utekala som na urgent, sice vsetko bolo v poriadku.dr mi dal lieky a odych doma.ale povedal keby zase som zacala tak okamzite prist.za to nic nedas ked pojdes

ruzovy_slonik
autor
24. nov 2014

Ahojte baby tak vám už píšem z nemocnice so zatiaľ nepotvrdenym no najhorším možným výsledkom ktorému všetko nasvedčuje spontánny potrat

anicka621
24. nov 2014

@ruzovy_slonik tak držím palce aby to tak nebolo :/ potom sa ozvi

jarka226
24. nov 2014

@ruzovy_slonik ahoj ja som mala presne taky isty postup ako ty spravila som si tatiez 3 testy a vsetky pozitivne 🙂samozrejme kopec radosti, po obede som sla k doktorke a ta ma tiez objednala na potvrdenie 27.11 ale zial tiez som spontanne potratila minuly tyzden utorok :( a v stredu som so strasnimi bolestami sla k obvodnej ta ma hned poslala do nemocnice na vysetrenie a aj si ma tam nechali na dva dni :(a bolo po radosti :( dufam ze sa to nepotvrdi a vsetko bude ok drzim palceky 🙂

ruzovyslonik
26. nov 2014

@anicka621 no už som doma bohužial o bábätko som prišla včera ma prepustili z nemocnice :(
@jarka226 tak sme na tom podobne :( mne robili aj čistenie ale ešte stále ma trochu pobolieva brucho dúfam že sa čoskoro dám do kopy ale najmä po psychickej stránke a tebe prajem to isté a držím palčeky pri ďalšom pokuse hádam už nabudúce bude naše šťastie trvať nie pár týždňov ale pekných pár rokov 🙂

jarka226
26. nov 2014

@ruzovyslonik to mi je luto :( mne tiez robili cistenie dnes je tomu tyzden ale este stale ma pobolieva brucho.som doma sama a pravu povediac je mi lepsie samej pretoze nemam chut kazdemu vysvetlovat preco som doma PN a vymyslat si vyhovorky(choroby ) len aby som im nemusela povedat co sa naozaj stalo :( Velmi sa bojim ze sa tato situacia moze zopakovat :( No len dufam ze nie a o par mesiacou sa tu budeme jedna druhej chvalit a tesit sa spolu 🙂 Povedal ti lekar aky cas by si nemala otehtniet?teda kedy sa opat zacat snazilkovat?

ruzovyslonik
26. nov 2014

@jarka226 no ja plánujem zatiaľ zostať doma do konca týždňa dúfam že sa do vtedy dám do kopy .. veď jasné rozumiem ti som na tom podobne ja som to povedala len svojej rodine a tiež to nemienim nikomu vešať na nos ja osm s priateľom ale on mi je veľkou oporou a aspoň vďaka nemu na to stále nemyslím .. aj ja sa toho bojím ale úprimne ti poviem že ja od kedy som sa dozvedela že som tehu som tomu akosi stále nemohla uveriť anerpišlo mi to tak nejak vnútorne som cítila že všetko nie je ok :( dúfam že ďalšie tehu prebehne v poriadku k lekárovi idem až zajtra ale toto tehu nebolo plánované bola to náhoda takže my maličké zatiaľ neplánujeme ale čo som čítala vraj sa odporúča po potrate počkať takých 4-6 mesiacov tak neviem v každom prípade tebe držím palčeky aby sa už nikdy nič podobné neopakovalo a z tehotenstva sa budeš len a len tešiť 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre