Prasknutá cysta na začiatku tehotenstva

zuzulkaba
4. júl 2013

Ahojte dievcata,tehotenske testy mi ukazali 2 ciarky,ale uz par dni som pocitovala bolesti v podbrusku a krizoch,akoby mal prist menzes..Tak som sla k lekarovi,zatial nevidel nic,tak mi zobral krv a poslal na testovanie na Hcg.Nasiel mi tam vsak aj tekutinu,vraj to bude z prasknutej cysty a z toho mam vraj asi tie bolesti..vraj sa vacsinou po nejakych 2 dnoch zvykne vstrebat,ale mna to boli uz nejakych 5 dni...mate s tym niektora skusenost?Trvalo to aj Vam takto dlho?Pytala som sa aj,ci to nemoze mat zly vplyv na tehotenstvo a vraj by nemalo...teraz som v 4 tt...Dakujem za odpovede.

kathrin17
4. okt 2013

@zuzulkaba ahojcek....prosim ta pekne ako to vyzeralo s tebou a tou cystou?Mam strasne obavy....som v 6tt tehotenstva a prave dnes rano mi podla mna praskla cysta....mala som ju dost velku vcera som bola u dr a vravela mi,ze moze prasknut, tak sa bojim, ci to nemoze ublizit babatku. Aj si nejak spinila, alebo nieco podobne?Ak si prosim ta pekne najdes cas, tak mi daj vediet. Moc mi to pomoze.

zuzulkaba
autor
4. okt 2013

@kathrin17
Ano,aj som spinila,ale nakoniec to dobre dopadlo.Urcite chod k lekarovi,nech ti pozrie,ako vyzera babatko a ci sa tekutina vstrebava

kathrin17
4. okt 2013

@zuzulkaba volala som rano do centra asistovanej reprodukcie, ze co mam za problem, opisala som im bolesti a tam mi povedali, ze nie je potrebne nikam chodit, ze to bude v poriadku, iba ak by som mala bolesti, tak mam radsej prist.....ak budem bez bolesti, tak mam prist az o tyzden v nedelu na potvrdenie srdiecka.....verim,ze to tak bude

zuzulkaba
autor
4. okt 2013

@kathrin17
A necitis ziadne bolesti?lebo ja som mala take akoby menstruacne krce.

kathrin17
4. okt 2013

@zuzulkaba nie preslo mi to uplne....tak to hadam bude dobre.....ak by nebolo tak zbehnem k dr

zuzulkaba
autor
4. okt 2013

@kathrin17
Tak drzim palce 🙂

kathrin17
4. okt 2013

@zuzulkaba dakujem si zlata....a som velmi rada, ze si sa mi ozvala....dalsia kocka co ma ukludnila.....dakujem 🙂

zuzulkaba
autor
4. okt 2013

@kathrin17
Nemas a co🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre