Vysoké magnézium spôsobuje nevoľnosť?

ryka2
9. sep 2011

som v 30 tyzdni ,dnes som 3x zvracala,beriem 3xdenne magnezium kvoli pulzom, mam ich vysoke ?
tlak mam v pohode,vcera som neodoala a zjedla som pastetu,mozno to je z toho ,do 6 mesiaca som zhruba 1-2 denne vracala,pototm to prestalo,ale trvalo mam zapchy viete nejako poradit?

makmitka33
10. sep 2011

Na zapchu pijem veľmi slabú kávu ráno, viem, že kofein by sa nemal, ale je to malá lyžička kávy takmer v pol-litrovej šálke a to ma ráno pohne, myslím, že je to menšie zlo ako celý daň mať ten pocit nadúvania 😉 . Hľadala som aj na fórach a pýtala sa aj doktora, ale vraj slabá káva nevadí 🙂

tatolu
10. sep 2011

Mne pomáhali jablká. Najlepšie hneď ráno na lačno a potom o takú 1/2 hod. som zjedla raňajky, resp. ako desiata. Pomáhalo mi to pri oboch tehu 😉 No a pravdaže, veľa piť 😉

nikush
10. sep 2011

susene slivky, tie su dobre proti zapche, ja som kvoli vzracaniu brala Torecan cipky, a musela som veeeeeeeeeeela pit

radlinka
10. sep 2011

probiotika napr. Dophillus, Swiss..atd. - 1 capsula rano nalacno zapit., pripadne 1 na vecer. Mne pomahal aj pomarancovy dzus, vela vody, vlakniny, kase, ovocie a hodne pohybu.

sssimi
10. sep 2011

To mohla spraviť aj psychika. Cítila si sa zle, že si zjedla paštéku a proste to telo vyhodilo von. A na zápchu skús kompóty-hlavne slivkoví, jablčka a veľa tekutín-najlepšie ráno na lačno.

martina172
10. sep 2011

Ja mám zápchu odkedy musím brať železo. Ale zistila som, že mi na to pomáha káva. Bezkofeinová. Do 20min som na wc.. skús. Alebo som počula že slivky sú na to fajn, ale v mojom prípade to nepomáha. ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre