Výtok v 26. týždni

janazet29
7. júl 2015

cim moze byt sposobeny tmavohnedy vytok v 26tom tyzdni tehotenstva? zacalo to vcera poobede. nemam ziadne, bolesti a babatko pekne kope. som objednana na zajtra k midwife, len som chcela vediet, ci mate nejake skusenosti.

bonaqa2013
7. júl 2015

@janazet29 ja už by som sedela u lekárky...

seahorse27
7. júl 2015

Ja by som urcite bezala k dr.. Mne sa takto rozbiehali obidva porody...teda len svetlohnedym vytokom, nie tmavym...

zuzkagu
7. júl 2015

ja som mala zápal, musela som si vkladat ATB

nikusssik
7. júl 2015

@seahorse27 ja by som taketo zeny nazvala strašičky a takych je tu na konovi požehnane...druhe tehotenstvo tu ani nenakuknem 🙂 však napíšte,nech ide k lekárovi ale nahnať strach žene v 26tt že ide rodiť,tak to jej k psychckej pohode určite pomôže. Určite by som utekala k lekarovi ale viac k tomu netreba komentovať. Radšej byť ticho ako nahnať strach, na to sú kompetentni len lekari nie strašičky na koňovi...ach

janazet29
autor
7. júl 2015

no v anglicku utekat k lekarovi nie je take jednoduche. pokial nejde o zivot, nejde o nic. som rada ze sa na mna midwife pozrie zajtra.

seahorse27
7. júl 2015

@nikusssik Pyta sa, ci mame skusenosti, tak odpovedam...pravdivo. Ked niekto kladie otazku na konovi, tak musi ratat aj s tym, ze nie kazda odpoved potesi...Ani v jednej vete netvrdim, ze prave ona ide rodit, pisem o sebe...Ak chcela kompetentnu odpoved, mala pisat do internetovej gynekologickej poradne a nie sem...

seahorse27
7. júl 2015

@janazet29 Hadam aj v UK mate pohotovost, ci?

amee
7. júl 2015

@seahorse27 v UK mame pohotovost, ale ani zdaleka nefunguje tak ako na Slovensku. A take, ze gynekologicka pohotovost kde si sadnes a cakas do radu nech ta vysetri nejaky gynekolog - zapomen.

seahorse27
7. júl 2015

@amee Tak ako to tam potom funguje, ked prides s gynekologickym problémom? Vysetri ta obvodak? Aj ked prides napr. so zlomenou nohou...tak sa na teba nepozrie chirurg?

amee
7. júl 2015

@seahorse27 je tu vseobecna pohotovost, tam cakas niekedy aj 3 hodiny kym prides na rad. Ziadna detska alebo ako som uz spominala, gynekologicka pohotovost. Vsetci idu do radu. Prides, na recepcii sa spytaju aky je problem a zaradia ta na cakacku podla akutnosti. Videla a zazila som vselico v anglickom zdravotnictve. Tu radsej nebyt chora, asi tak by som to zhrnula. Clovek neveri kym si to tu nezazije. Smutne, ale je to holy fakt ☹

seahorse27
7. júl 2015

@amee no teda, to by som radšej pocas tehotenstva pálila domov na SK...

amee
7. júl 2015

@seahorse27 prvy syn sa narodil kvoli tejto anglickej "starostlivosti" na Slovensku. Od zaciatku som mala problémy, dva x hospitalizacia. Starali sa o mna velmi dobre (na Slovensku). Druhy syn sa narodil v UK, s nim som nastastie problémy nemala 🙂

seahorse27
7. júl 2015

@amee no ale aj s malými deťmi musí byt problém, ked ochorejú s potrebuju v noci alebo cez víkend ísť na pohotovosť...

amee
7. júl 2015

@seahorse27 ano. Je to tak. Na tu pohotovost samozrejme mozes ist, ale maju tu (podla mna) velmi hlupy system zavedeny.

seahorse27
7. júl 2015

@amee no veru, casto nadávame na naše zdravotníctvo, ake celkový systém je tu v porovnani s UK super. Jasne, ze su tu nedostatky ako niektorí nepríjemní zdravotníci, vybavenie nemocníc atd..ale mas aspoň istotu, ze sa o teba postarajú, ked to potrebuješ. Ja mam tu na SK vačšinou dobre skúsenosti...az na drobne výnimky, ktoré si naštastie dokážem vydiskutovať...

amee
7. júl 2015

@seahorse27 suhlasim ohladom toho zdravotnictva na Slovensku. UK ma zase ine plusy 🙂

nikol_95
8. júl 2015

Utekaj doktorovi môžeš potratiť ked žena ma hnedý výtok je to zlé znamenie keby som bola na tvojom mieste už by som tam išla radšej alebo zavolala držím palce aby ste boli v poriadku

janazet29
autor
9. júl 2015

takze baby vysetrenie na anglicky sposob. Kedy ste mali naposledy pohlavny styk? Ja ze par hodin pred tym ako som mala ten tmavohnedy vytok. Tak to mate z toho. Ked to do troch dni neprejde, zavolajte si na toto ciselko a tam vas objednaju na vysetrenie. Nastastie uz vobec nespinim.....ale ten pristup 😒

natalym
9. júl 2015

@janazet29 Vivat slove doktori!!

amee
9. júl 2015

@janazet29 co som povedala /pisala par dni dozadu? Katastrofa ☹ Asponze uz nespinis.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre