Aký darček pre 5 ročné dievčatko?

zuzik1983
29. okt 2012

ahojte baby, strasne vas prosim o radu, lebo uz som zufala z toho rozmyslania. za tyzden ideme gratulovat 5 rocnemu dievcatku k narodeninam a ja naozaj netusim co kupit.jej izbicka uz vyzera ako take male hrackarstvo, co hadam vsetko ma 🙂 s cim sa hravaju vase 5 rocne dievcata? velmi pekne dakujem za kazdu odpoved

emogeon
29. okt 2012

puzzlami, knihou, alebo nieco na oblecenie tym sa nikdy nic nepokazi 🙂

shaga
29. okt 2012

moja mala zboznuje ponikov 🙂

karamel
29. okt 2012

Littles Pet shop, kolieskove korcule, korcule na lad, modelinu, knihy, oblecenie, prstienky, gulicky, mince 😉

dai
29. okt 2012

Ahoj . U nas tiez akurat letia vseliake koniky, jednorozce a vily. Peknou knihou tiez nic nepokazis... Ja neviem - ja mam pocit ze nasa mala sa tesi zo vsetkeho co oznacim ako darcek😀 aj z obycko zosita s pastelkami

modrofuzik11
29. okt 2012

celkom sa mi osvedcili nahrievatelni plysaci. vyzeraju strasne pekne, nadherne vonaju, su neskutocne prijemne na dotyk. je to vec, ktoru takmer nikto nema. a deti na plysakov reaguju vzdy pozitivne🙂. maju ich na: http://www.paradnedarceky.sk/uvodna-stranka/bro...

danielik79
29. okt 2012

hlava na česanie a zrkadlo pre malú paradnicu,playdoou plastelinu ,zuzu škrečka,spoločenskú hru ,stavebnicu pre dievčence ,sadu goráliek na navliekanie.Tak si skús z toho čo nemá vybrať ,je skrátka vela možností ....hlavne ty musíš vedieť čo ju baví.

malimi
30. okt 2012

Dievčatko (a aj mamina) vždy ocení čelenky, gumičky, sponky...to sa stráca jedna radosť. Alebo lego mi príde ako dobrá hračka. A samozrejme kniha, tá poteší vždy. Moja dcéra miluje knižky s nálepkami, to ju zabaví na veľmi dlhý čas 🙂

456456
30. okt 2012

My sme kupovali v Ikea tabulu na kreslenie (krieda, fixy). Mala naozaj velky uspech. Je to darcek okolo 20-25 EUR.

veroninna1
30. okt 2012

prva obrazkova encyklopedia alebo su take knizky pre predskolakov, moje netere ich mali a velmi sa s nimi zabavili

inffinity
31. okt 2012

knihu, plastelinu, pastelky, barvičky, tvořící soupravu..😉

mulafa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz