Aký darček pre 8 ročnú slečnu?

vinifred
14. jan 2014

Prosím o radu,dcérka bude mať 8 rokov a ja neviem,naozaj neviem čo máme kúpiť.Knihy,spoločenské hry,Monsterky,oblečko na ne,vystrihovačky,vkladačky,kreatívne sady,všetko má.Ako dnešné deti.Ale pritom mám pocit,že oproti iným to nieje až také zlé..🙂Túži po mobile,ale to sme jej vysvetlili,že má na to čas.Chodíme pre ňu aj zo školy aj do školy a peniaze navyše tiež nemáme,aby sme jej to platili.Ostatné vymoženosti dnešnej doby tiež sa nám ešte nepozdávajú,máme internet cez pevnú linku a o nejakej wifine môžem len snívať,nakoľko ani neviem,načo to je..🙂 a veľa všelijakých tabletov funguje práve cez túto "drobnosť"😀 A to má o pár mesiacov čaká darček ešte pre 7 ročného syna..🙂

Poradíte?Ďakujem veľmi pekne za každý nápad.🙂

luba28
14. jan 2014

Furby???? 🙂

oliverko5
14. jan 2014

my sme kupovali pre neterku tanecny koberec a je to super vie sa tam zapojit cela rodina mala si to chvali..

cairka
14. jan 2014

A čo zážitok? Ja s mojou už asi od 6 rokov fungujeme tak, že na narodky nejaký zážitok. Tiež si nemôžme dovoliť bežne väčšie výdavky, takže také veci ako aquapark...výlet niekam, kde viem, že chce ísť... Myslím, že sa nám to osvedčilo, aj malá už chápe, že vec-dar by ju po čase prestal zaujímať, ale zážitok sa nestratí. Ale je to aj tým, že u nás to sú ozaj výnimočné situácie, napríklad ten aquapark, no...

zrka
14. jan 2014

postelne navliecky, nausnicky, nieco do skoly - dosky, cerúzky, pera, stylove oblecko - nemyslim znackove, ale co skratka fici medzi dievcatami, kniha....my kupujeme prakticky a zaroven aby bola spokojnost.

syn - jednoznacne Lego - je vyuzitelne dlhy cas

destra
14. jan 2014

alebo nejaky tajny dennik?nieco,kde si moze zapisovat veci,o ktorych len ona bude vediet,taky pocit dolezitosti 🙂 samozrejme na klucik 😉
segrinej malej som v tomto veku kupovala este barbiny,kadeco do vlasov,raz som objednala 3D kriedy-tie mali velky uspech,ale bolo to drahe.
taktiez knizky nie su zly napad 🙂

sandri
14. jan 2014

Odporucam Aktivity Junior - teda ak to este nema. Zabavi sa cela rodina, ale pozor, treba kupit to junior, lebo klasicke aktivity ma narocne slova a nebude mu dieta rozumiet. My sme to pred par rokmi kupili sesternici, mala asi 11 rokov a ona ma uplne vsetko na co si zmysli a napriek tomu tato hra slavila obrovsky uspech 😉 alebo potom este hra Twister (to sme jej kupili o rok na to a tiez s uspechom 😉 )

melesmeles
14. jan 2014

co tak ist na vylet, do zoo, divadla...niekam ju zobrat, aby mala zazitok.....podla mna take prekvapenie je lepsie 🙂

roberto7
14. jan 2014

Ta wifina nie je ziaden velky zazrak 🙂 Treba len kupit iny modem/router a navzdy sa rozlucis s internetom cez kabel... Investicia od 20€. Treba sa len opytat v Telekome 😉

jaaty
14. jan 2014

... tak Hanka má síce 6 rokov, ale na Vianoce dostala MP3 + normálne sluchadlá (keďže tie orginál k tomu jej vypadávajú z uší - má ich maličké) a bol to hádam ten najlepší vianočný darček aký dostala. Doma si to pustí na hlasito a v aute počúva na sluchadlá. Hudbu miluje, stále si pospevuje, výborný darček - keďže nahraté skladby sa jednoducho dajú obmieňať.
. ... a to sa nejedná o žiaden veľký dar. Kupovali sme detský motív Twetty za nejakých 30 eur.

cerez
14. jan 2014

Moja má 8 a odporúča hraciu konzolu.

ivett1
14. jan 2014

naša ...ten tablet ...ale, to si písala, že nemáte wifi...tak mi napadlo lego friends, elektronický denník na heslo ... alebo ako tu už niekto spomenul -zážitkový darček🙂...my plánujeme výlet do Marchenparku - ale naša má narodky v lete... a celkom sa teší aj keď dostane oblečko alebo topánky (kabelky...)😉.... a tiež má veľa kníh, ale aj tak vždy nejakú dostane (spolu si pozeráme ponuky na nete a zisťujem, čo by ju bavilo, ktorá ju zaujme a tú potom aj objednám...)...

sveta27
14. jan 2014

a čo nejaké oblečko na ňu? ktoré by sa jej páčilo?

lubko01
17. feb 2014

A čo tak napríklad šperkovnicu alebo drevený šperk? Nechcem porušovať pravidlá a napísať Ti link, ale kto hľadá, nájde...

peterlipa
31. mar 2014

Skuste nieco z tychto dvoch veci vybrat
http://www.gadgetworld.sk/kategoria/deti
🙂.. 3D krieda je velka pecka.