Darček na Vianoce pre štvorročného chlapca

ketrin1211
18. okt 2014

Ahojte viete mi poradit co kupit na vianoce stvorrocnemu chlapcovi?uz ani neviem co traktorov ma plnu kopu,bicykel,odrazadlo aj kocky.rozmyslala som nad vlacikom s kolajnicami alebo nad autodrahou.co mi poradite?dakujem

michi284
18. okt 2014

autodráha je fajn. my máme tú od Wader, ktorú si skladá ako potrebuje a stále to rozkladá a skladá. my máme niečo takéto. http://wader.hracky-predeti.sk/kid-cars-3d-mest...

karollka21
18. okt 2014

my kupujeme nasmu (tiez 4 roky) lyziarsku vybavu a knizky. Hracky ho nebavia, je plne akcny, tak nech si energiu uspesne vybije 🙂

lucik194
18. okt 2014

lego,pokial je sportovejsi a ma vacsie nohy tak ladove korcule,resp kolobezka,bicykel,spolocenske hry

janinah
18. okt 2014

najlepší vek na lyže,korčule...však už nie je babetko 😉 ..autodráhy či koľajnice ti zaberú miesto,furt musíš rozkladať,každý ich nakoniec má,ale môjho to ani nebavilo,požiarnicke auto oi sanitka viac a hlavne keď dostal ten koberček s cestami...a lego je dobrý darček,aj bionicle či hero factory podľa veku

vefi89
19. okt 2014

Môj dostáva obliečky, knihu a jednu hračku. Športovú výbavu má. Nedávno dostal kolobezku, a to bol asi najlepší darček doposiaľ 😉