Poradíte darček pre 6 ročného chlapčeka?

lenush710
3. mar 2015

Baby poradte dobry narodeninovy darcek pre 6 rocneho chlapca, tak do 40 eur. dakujem 😉

pribinak
3. mar 2015

Však co ho zaujíma? Encyklopédia o autách, vesmíre, ci dinosauroch, predplatné nejakého detského časopisu, nová prilba na bicykel, futbalová lopta, alebo mu kúp napr kupón na hodinu jazdy na koníka ci lekciu in-line korčuliach,

bonaqa2013
3. mar 2015

dobrý, čo je to dobrý. pre každého niečo iné.
kolobežka, kolieskové korčule - pozri na internete, lopta fotbalová, encyklopédia, auto na ovládanie, spoločenskú hru.....
Ešte pozri Mall. sk Tam sú teiž nejaké inšpirácie

sanny31
3. mar 2015

stavebnica SEVA , mam dvoch chalanov a pre nich je to denno denna hracka

hameeda
3. mar 2015

práve idem riešiť to isté, a tiež mi nič nenapadá, všetky vyššie spomínané už alebo máme alebo pre nás nepoužiteľné, keďže nie sme športový typ 🙂

bvladka
3. mar 2015

... u mňa dominujú spoločenské hry, nakoľko by som bola nerada, aby mi chlapec sedel pri PC, ale inak by som sa syna spýtala čo by rád dostal k narodeninkám 🙂

elika74
3. mar 2015

40€? Vezmi ho so sebou do hrackarstva, knihkupectva a poradi ti ... Ved uz pojde do skoly, ak este nechodi, skolsku tasku aj s peracnikom a ostatnymi vecami...

jankapo
3. mar 2015

lego 🙂

janinah
3. mar 2015

môj má už dávno pred narodkami vybraté,vždy sa stane,že ten a ten kamoš má to a to a aj on by chcel....hocikedy googlujem o čo vlastne ide,ešte v školke prišiel s tým,že chce "hirovfektory" alebo "bejblejd" som netušila čo to je 😉 niet nad rozžiarené očká,že doslal vysnívaný darček,dieťa v tom veku kľudne zober do obchodu,nech si vyberie sám

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sednaja
4. mar 2015

Hlavne nie školskú tašku, ako bolo vyššie spomínané. Veci, ktoré sú potrebné nie sú vďačným darčekom, to treba tak či tak. Teda, ak po nejakej taške vyslovene netúžil. To isté je aj oblečenie, dieťaťu sa ním nezavďačíš, možno len ako doplnok k inému darčeku (prípadne malej parádnici sukničku).
Osobne preferujem kreatívne hračky. Ak to dieťa nie je tvoje, tak ho asi do hračkárstva brať nebudeš, príp. sa opýtaj jeho rodičov, či malý niečo potrebuje (ja to tak robím). a ak nie, vždy skončím v hračkárstve a pokukujem po kreatívnych oddeleniach, príp. lego je tiež vďačné a rôzne takéto skladačky. Ale konkrétne pre chlapca poradiť neviem, ja mám v okolí dievčatá, pre chlapca takého veku som darček nezháňala.

m.i.r.i
4. mar 2015

ja uprimne velmi nerozumiem takymto otazkam, pretoze hadam chlapec po niecom tuzi, nieco ho zaujima a tym sa orientujem..ak je to tvoj syn tak urcite vies co ho bavi..ak nie je tvoj, tak sa treba poradit s rodicmi...ja tiez kupujem napriklad neteri a malo sa vidime, neviem uplne co doma ma a co nie, ale nemozem sa pytat vsetobecne co jej kupit...zistim skor co ju zaujima, viem ze knihou ju nepotesim, ani spolocenskou hrou, viem, ze sa zaujima o vily a princezny, ale nie Barbiny...spytam sa co ma rada na oblecenie...a podla toho sa orientujem...pre chlapca to mas to iste - nas keby dostal lego tak ho tym nepotesis, lebo vobec ho nezaujima, ked mu niekto daruje nejake auto alebo nieco s autom, tak povie, ze to je pre babatka, lebo auta leteli ked mal tak 3 roky...teraz letia dinosaury, transformeri, angry birds...cokolvek s touto tematikou..postelne obliecky, ponozky, ciapky, dazdniky, flase...nemusia to byt vyslovene hracky, staci ze je tam obrazok.....knihy o dinosauroch akehokolvek druhu tiez..takze ked chcu moji rodicia alebo sestra mu nieco kupit, tiez mi zavolaju a poviem co ma a co leti...oni uz vyberu potom nieco same, ale aspon vedia kde sa orientovat ..ale aj v jeho veku maju chlapci rozne zaujmy..takze ak sa neopytas rodicov, nemusis trafit..

stanislavao
4. mar 2015

Lego, Seva, magneticka stavebnica, elektronicka stavebnica, tablet, kolobezka, ..... to co ho zaujima.

ekinderko
13. mar 2015

Všetko čo Vaše detičky potrebujú nájdete na www.ekinderko.sk/

tuqanqa
13. mar 2015

Kolobezka.

yollanda
13. mar 2015

skolska taska, peracnik, lego, bike atd

wolfsk46
27. nov 2020

Autodráha 😀