Vianočný darček pre ocina

adeli79
6. nov 2012

Aké darčeky máte nachystané alebo plánujete pre svojho otca? Čomu sa potešia páni? Dochádza mi inšpirácia.

zigzag
6. nov 2012

... kup mu prut na ryby , alebo kravatu ... 😀 same hlupe otazky, kazdy je iny, kazdeho zaujima nieco ine, a nikto tu na fore nevie co zaujima tvojeho otca 😀 😅

cerez
6. nov 2012

Mne rovnako dochádzajú nápady, som z toho dosť zúfala. Ešte keď mi povie "nerob si starosti", z tej frázy mám starosti ešte väčšie. Som zvedavá ako ti poradia, možno ma tiež inšpirujú.

zmrzlinka
6. nov 2012

my svokrovi asi kupime nejake multivitaminy.....nic ine nas nenapada 😀 K meninam dostal plynovy zapalovac a vonu do auta.U mojho otca to bude stara klasika....drogeria 🙂

janaal
6. nov 2012

@zigzag tak naco odpovedas na otazky,ktore su podla teba hlupe?

prdelinka12
6. nov 2012

opasok,peňaženka.čiapka a šál? toto ja obmieňam 🙂
a ten náš svokor neviem čo dostane....minulý rok sme mu kúpili nový mobil a tašku si ani len nepozrel.teraz na narodky to isté-ani sa len nenazrel do nej.

simca06022011
6. nov 2012

ja som mu objednala knihu tento rok, minuly rok som mu zohnala cez amazon DVDcka koncertov ktore mu chybali.

zigzag
6. nov 2012

lebo sa nudim 😅

... a este som nenapisala co mam ja, ja toho roku spolocny darcek davam obom rodicom, preskenovala som vsetka fotky, z ich mladych cias, svadby, dovolenniek a z nas, deti a urobila som fotoknihu vo fotolabe z toho, tak si myslim, ze sa tomu potesi cela rodina , nie len oni, je to osobny darcek, nasi maju uz po 50tke a du v stadiu,ked maju vsetko, navyse pri niektorych typoch darcekov je tazke odhadnut ci mu padne, alebo ci sa mu bude pacit,,,

adeli79
autor
6. nov 2012

ved to, ze moj tatino ma tiez vsetko. sal, ponozky, oblecenie - to sikupuje, ked potrebuje. cize skor nieco originalne, nezvycajne. mamina ta povie, co jej chyba. ale tato nie. tak ak mate tipy na nieco origoš. 😀

aymee
6. nov 2012

My sme mali na pláne s drahým ze je kúpim jemu letenku do New Yorku on mne 😅 mame tam znamych tak ze sispravíme vylet niekedy koncom januara bud. roku ale teraz nám to už nevyjde takže sa musim spolahnut na stary znamy darcek: taku tu sponu na kravatu(ma teraz nenapadne ako sa to vola) ale on ich ma asi milion velmi rad ich obmiena takze preto 🙂

tinka9000
6. nov 2012

aj ja mám problém s kúpou vianočných darčekov pre rodičov, a najlepšie dary sú asi spoločné pre oboch, minulý rok som im kúpila vyhrievané vložky či poťahy do auta,(náhrada vyhrievaných sedadiel v aute), tomu sa veľmi potešili - cez zľavové portály, tento rok peknú dizajnovú sadu nožov, krásne zdobené nože. Dobré sú aj osobné dary, ktoré sme v minulosti dali urobiť - fotky detí, vnúčat na magických hrnčekoch, kde sa fotka zjaví až po zaliatí horúcou vodou, fotoknihy, fotokalendáre so zvýraznením dátumov-sviatkov členov rodiny a podobne..

adeli79
autor
7. nov 2012

takže nakoniec úplne náhodou ma kopol ten darček do oka. 🙂 😉 😉 🙂
Objednala som solárnu lampu do záhrady, takú so zvieratkami. Rozkošná. Vytešujem sa veľmi. 😀 😀 😀

huxy
7. nov 2012

no ja presne teraz rozmýšľam,čo ešte kúpiť ocovi.mamine už mám.ocovi som kúpila nástenné hodiny s tichým chodom /mamin nápad/.a muž chcel,že mu kúpi jednu knihu,no neviem,asi na to zabudol.samozrejme mu musím kúpiť nejakú kolekciu,lebo on má sladkosti asi najradšej.ale ešte niečo za cca 15€ mu chcem kúpiť,len neviem čo ???

vierkasteffi1
10. nov 2012

pre otca je tažké kupovať to mám dilemu nielen na vianoce ale aj na meniny a narodky tak budem sledovať vaše tipy možno ma inšpirujete, moju mamu najviac poteší niečo do domácnosti ...

ivushka0209
13. nov 2012

Baby mam pre vas typ skor pre oboch rodicov . Dajte im namalovat spolocnu fotku napr. zo svadby ,oslavy , dovolenky. Vyjde to tak do cca 30 e na a3 aj s postovnym.

silviatko
13. nov 2012

my si kupujeme spoločne..tento krát dovolenku 😀 jeeeeeeej a niečo malinké mám prichystané..pohár s foto mňa a malého s nápisom Lubime Ta 🙂 iste sa mu bude páčit, krajsie ako napr.vonavka 🙂

lidaslim
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lidaslim
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lea641981
24. nov 2012

si robis prdel ? 😅 😀

talula
24. nov 2012

@lea641981 toto bude urcite nejake decko co by malo uz davno spat!!!

lea641981
24. nov 2012

@talula mohli by sme si zalozit temu 😀 ruzovy panter alebo Colombo 😀 😀 😀 😀 nech vieme kto to pise 😀

talula
24. nov 2012

@lea641981 alebo Monk 😉

angela1981
24. nov 2012

Zavrime fitness centra a podme do Mc donaldu. tabletky nas zachránia 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Joj holka uz dlho som sa tak nezasmiala 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ladyf
10. apr 2015

Ja to tento rok urobim takto : Na cisto biely hrncek napisem fixou neaky napis ( napr. Tatinovi z Lasky) a dam to do rury zapiect na 180 stupnov a potom tu salku mozte umyvat a ten napis nezmizne 🙂

andr3w1
1. nov 2015
julca15
15. nov 2015

Ja som našla na nete toto, možno Vás to zaujme: http://skvelydar.sk/darcekovy-kos-jack-daniels/...

mamka_danka
16. nov 2015
Používateľ mamka_danka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamka_danka.

@ladyf to by ma v zivote nenapadlo, ale velmi dobry napad, mozno take nieco spravim pre manzela 🙂

hanculka
3. dec 2015

dobrý den, ak by mal niekto zaujem o lacnejšiu biolampu a ultrazvuk z zepteru tak sa ozvite, ďakujem

miriamka001
15. dec 2015
Používateľ miriamka001 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od miriamka001.

Moj tatino tento rok dostane gitaru. Keď sme boli malé, často nám na nej hrával pri táborákoch a podobne. Pri sťahovaní sa však kamsi stratila a rozhodli sme sa, že v lete si pri táboráku chceme znova zaspievať 🙂

karolinka789
17. dec 2015
Používateľ karolinka789 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od karolinka789.

@miriamka001 To je super nápad. A kde ste kupovali?