Čo sú tieto červené vyrážky?

martus555
21. sep 2013

Ahojte. Som tu nová. Máme dcérku, ktorá má jeden mesiac a dva dni. Po celom tele má také zvláštne červené vyrážky alebo fliačky. Strašne plače a nechce spať. Nevieme, či s tým máme ísť na pohotovosť. Prikladám fotky, ale neviem, či tam niečo uvidíte. Sme z toho zúfalí, malá je veľmi nepokojná. Veľká vďaka za pomoc!! Tie fotky sú nič moc, tak som ich sem radšej dala viac.

moon321
21. sep 2013

Vypada to jak siesta choroba.aj moj krpan bol takto vysypan

senta_sofia
21. sep 2013

to vypada ako zihlavka, zeby mala na nieco alergicku reakciu? radsej chod k lekarovi, ak sa ti zda, ze je nepokojnejsia, ako obvykle...

savanah111
21. sep 2013

Ked hovoris, ze stale place a nechce spinkat, ja by som sa tu nezdrziavala nepresnym urcovanim diagnoz, isla by som ihned k lekarovi. je este velmi malinka, tak utekaj k lekarovi, a budes mat istotu

jesi25
21. sep 2013

urcite by som isla na pohotovost!

sense
21. sep 2013

uz si mala byt davno na pootovosti

anieli_1
21. sep 2013

Urcite k dr

irriss
21. sep 2013

Doufam, ze jde o VTIP, prootoze KAZDA mama by byla uz daaaaaaaaaaaaaaaaavno jinde nez na netu... 😠 .Vypada to, ze ma i TVRDE brisko..
Kdyz k tomu pripoctu "VEK" ditete , vychazi mi nezodpovedne chovani rodicu.. ☹
Ale doufam, ze jde o "vtip."...jak nas na mamickovem Foru nastvat... 😒 ☹
Pokud jsi podcenila situaci a nejde o "vtip" preji Ti at to neni nic vazneho..
A i kdyby to tentokrat nebylo nic vazneho, priste se skvrnky na brisku NIKDY ( v zadnem veku) nepodcenuji😉

mamjka
21. sep 2013

skus pritlacit na miesto kde ma vyražky skleneny pohar a ked to nezmizne(ostane rovnake - vidis cez sklo) tak je to meningitida takto vyzera na zaciatku....
každopádne utekajte na pohotovosť.....
držím palce

m_ij_ka
28. sep 2013

pohotovosť, pediater, jedno z toho určite