Gangliom u detí

elenka74
16. nov 2011

Milé maminy a ocinovia!
Môjmu synátorovi zistili na prste na ruke gangliom, prosím máte niekto s niečim takým skúsenosť? Budem rada, ak mi niekto poskytne nejaké rady a opíše svoje vlastné skúsenosti touto pliagou. Ďakujem veľmi krásne!

lucik194
16. nov 2011

ahoj, taktiez sme mali, malej sa to vytvorilo na prostrednom prste z vnutornej strany, asi ked mala 3/4 roka, lekarka nas poslala na chirurgiu, chirurgicka pozrela, chodili kazde 3 mesiace na kontrolu (zo zaciatku, potom kazdeho pol roka), povedala ze u tak malych deti sa to vacsinou vstreba, naposledy sme boli na kontrole ked mala mala 22 mesiacov, zmizlo jej to, takze mame pokoj. je mi luto neviem ako je to u vacsich deti..... malym to vacsinou zmizne....

spachtos
16. nov 2011

Ahoj, moj syn mal na pravej ruke z vonkajsej strany zapastia a vlani mu to vyoperovali. Mal s tym totiz problemy, bolievala ho ruka, nemohol ju riadne ohybat. Mal to dost hlboko a bol tam uz aj mierny zapal. Od vtedy je to v poriadku. Ale lekar nam povedal, ze sa to moze vratit.

lea641981
16. nov 2012

moj syn to ma pod kolienkom ☹ ja som to mala tiez na ruke 😉 takze som vedela co a ako este mu to nevyoperovali ale asi to bude nutne dat to von operacne 😒 lebo mu robili punkciu a je to bolestivy vpich ihly ☹ ☹ ☹