Genetické vyšetrenie u dieťaťa. Ako vlastne vyzerá?

nattereri
5. aug 2009

ahojte.
skopirovala som tento moj prispevok z podobnej temy, no ta je zalozena v snazilkach a predsa len, tato sa tyka deti 😅
tak dufam, ze mi ju admini nezrusia 😀 a niekto sa mi ozve, kto ma nejaku skusenost s genetickym vysetrenim u dietata, ako prebieha, ci su aj nejake odbery a tak.... my tam ideme kvoli neurofibromatoze s dcerou... konkretne do NOU na Klenovej

nattereri
autor
5. aug 2009

neviete niekto, co asi mozeme na genetickom vysetreni ocakavat?

nikollette
5. aug 2009

Ahoj no ja ti osobne neporadím...
my sme absolvovali len také mini genetické, že sme tam ani nemuseli isť, len malému zobrali krv u obvodnej, poslali na genetiku, a vysledok, prišiel dokine aj nám domov, kvloi dlhej novorodeneckej žltačke...to bolo vše...

Ale skús v téme bábatka, alebo batolatá, alebo školáci... nie vo voľnej diskusii, myslím že tam ti skôr poradia 😉

nattereri
autor
5. aug 2009

dakujem nikollette 🙂 ... no, tak nas posielaju priamo do onkol. ustavu. asi je to az moc specificka diskusia, ale snad mi tu niekto poradi 😅

skusat v druhych temach by mi uz asi admini nepovolili 😕 😅 ale tip je to dobry 🙂

marianka79
5. aug 2009

viem že to nepatrí do témy ale viac ma zaujalo že nato že máš 4deti velmi dobre vypadáš ak si to teda ty panebože to máš kolko rokov ked máš17 ročného 😲

nattereri
autor
6. aug 2009

marianka79 😀 ... potesilo ma to, dakujem, mam 38 😅

jalao
6. aug 2009

Ahojte, no my sme tiez boli na genetike so synom. Clovek tam ide s vnutornym napatim, pricom navonok sa musis tvarit pred malym, ze vsetko je v pohodke a doktorka/doktor to vzdy len zaklincovali tym svojim pristupom...My sme potrebovali zistit prenasatelstvo z rodicov, ale zial, na to vraj v SR ani nie su peniaze. Takze nas vybavili len odbermi a dlhou prednaskou (nenormalne stresujucou)
Kazdy pripad je pravdaze iny...ja popisujem moju osobnu skusenost, bolo to priamo na Kramaroch

maznacik007
7. jún 2012

Prosim vas kto mate cerstvejsie info ako prebiehalo geneticke vysetrenie u vasho dietata dakujem

vvia
29. jún 2014

obnovuje temu. sme poslany na genetiku a teraz kvoli mastocytide. kde sme boli s dietatom v BA? ako to prebiehalo?

vvia
29. jún 2014

sme odoslany zatial na kramare