Hnisavá a zapálené vredy

naconick
24. jún 2014

Zdravim chcela by som vas poprosit o radu... Mojej 2 rocnej dcerke sa stale opakuju hnisave zapalene vredy medzi nozickami a na ritulke su strasne bolestive... Vzdy nas poslu na chirurgiu kde je to napichavaju s ihlu a vytlacia zo strasnym placom daju nam atb a za mesiac alebo dva to mame opat... Spravia nam vyteri to mame vzdy zlateho stafilokoka a mame este nemocnicnu bakteriu pseudomonas aeurigonasa to je neliecitelna bakteria. Neviem kde sme ju dostali lebo v nemocnici sme este nelezali tak zrejme asi s porodnice a uz sa s nou pasujeme vyse roka... a neviem ci nam to robi ten stafilokok alebo ta nemocnicna bakteria.... vie mi niekto prosim vas poradit ako predist tomu aby sa nam to uz viac neopakovalo??? zajtra opat mame ist na chirurgiu ale uz mi je teraz s toho tazko.... 😢

ivettuch
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lori1987
19. okt 2014

Dobrý, práve som si prečítala Váš príspevok a akoby som čítala o nás.... od januára sa ročnej dcére začali robiť zapálené vredíky v okolí riťky a na nožičkách a tiež nás neobišli ani návštevy chirurgie (okrem prepichnutia jej to aj narezali) až nakoniec v júli zistili, že ide o stafilokoka a dali jej antibiotiká, chvíľu bol pokoj a teraz sa jej to vrátilo zas..... :( už som z toho na nervy....... zajtra ideme k lekárke tak som zvedavá ako pochodíme. ja som si myslela že po antibiotikách to zmizne a už sa nevráti, nechápem prečo sa to opakuje... Vám niečo zabralo?

citronius
24. júl 2015

@naconick Dobrý deň, zabralo vám niečo? Máme ten istý problém

mamazem
24. júl 2015

Mohol by zabrať Audiron, je silne protizápalový. Potierať zvonku. Viac info nájdete u nás na mamazem.