Jazvy - dieročky na lícach po ovčích kiahňach

29. máj 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
marcela91
11
Registrovala sa 20. decembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 346 príspevkov, 1 album a 120 inzerátov.
 Mate prosim nejake skusenosti ako sa daju odstranit tieto jazvicky - dierocky na licku u 5 rocneho dietata? Davala som Cicaplast krem od La Roche Posay, ale na tie dierocky to nema ziaden efekt emoticon a je tomu uz mesiac , co odpadli chrasticky, je to dost viditelne, premyslam o navsteve nejakeho dermatokozmetickeho centra, neviem, nakolko by pomohol nejaky laser a ci je to u malych deti moznost prevadzat...Dakujem za akekolvek rady. emoticon
10. aug 2013 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
xlucia
24
Registrovala sa 15. októbra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 5153 príspevkov. Má 12 priateľov. Bratislava - Petržalka.
  • Syn skoro skolak
  • Syn student
  • najmladsie vtacatko1 rok a 1 mesiac
 @marcela91 na toto jedine laser a aj to az v dospelosti. kremy su zbytocne
10. aug 2013 o 16:40  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sakura77
18
Registrovala sa 28. septembra 2007 na modrykonik.sk. Pridala 14764 príspevkov. Má 24 priateľov.
 Nic, len zbrusit laserom v dospelosti...ako aj lucia pisala...moja ma jednu pri vonkajsom.kutiku ocka, co si strhla nechtiac pri spani...inak nema, na to ze ich mala asi tak milion uplne vsade tak sme este dobre obisli...
10. aug 2013 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aristka
12
Registrovala sa 27. mája 2012 na modrykonik.sk. Pridala 5329 príspevkov. Má 8 priateľov. Bratislava - Staré Mesto.
 mesiac ,ja by som to neriešila ,jazvičky vyblednú ,zhoja sa a v konečnom dôsledku nemusia byť ani vydiať,ak by sa dalo zohnala by som biolampu a ožarovala ,ak by to časom bolo aj tak vidieť dá sa to riešiť laserom ,ale ak dieťa bude omnoho staršie...
10. aug 2013 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aristka
12
Registrovala sa 27. mája 2012 na modrykonik.sk. Pridala 5329 príspevkov. Má 8 priateľov. Bratislava - Staré Mesto.
 @aristka vidieť emoticon
10. aug 2013 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sympa1
3
Registrovala sa 8. februára 2009 na modrykonik.sk. Pridala 898 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Ružomberok.
 @marcela91 no moja starsia dcerka ma na nose uz 4 roky jamku po kiahni...ono to proste ostane navzdy, len to teraz nevidiet hned len ked sa blizsie prizriem tak ju tam vidim
10. aug 2013 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marcela91
11
Registrovala sa 20. decembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 346 príspevkov, 1 album a 120 inzerátov.
 @sympa1 no moja ma na nose a obocku dierku, len na tom licku ma 2 hlboke velke tie ozaj velmi vidno, pritom si to chuda ani neodlupla, poucila som ju, bola disciplinovana v tomto, nesla si vobec do tvare a aj tak.... emoticon
11. aug 2013 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mamazem
www.mamazem.sk
mamazem PRO

Kozmetika, hygiena, lekáreň pre deti a mamičky - Okres Bratislava
PRO Shop: 36 inzerátov
26

“Milé zákazníčky, pripravili sme pre Vás a Vaše detičky špeciálne oddelenie zamerané na podporu imunity pred chrípkovým obdobím a liečbu akútnych stavov prechladnutia, angíny, ochorení dýchacích ciest a podobne. Vybrali sme pre Vás prírodné liečivá, ktoré sú podľa nás najvhodnejšie na podporu imunity aj na riešenie akútnych stavov, keď ochorenie prepukne. Uvarte si čajík, kvapnite do neho tinktúru, rozohrejte aromalampu”
(Pred 1 týždňom)

Ja by som vyskúšala Matuzalem gél. Je veľmi dobrý na jazvy a dajú sa s ním dosť výrazne zúžiť napríklad aj póry. Vieme vám poslať vzorku zdarma - pribalíme na požiadanie k akejkoľvek objednávke na našom eshope. Je vhodný aj pre deti.
12. aug 2013 o 21:04  •  www.mamazem.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rozyka
Registrovala sa 7. júla 2012 na modrykonik.sk. Pridala 37 príspevkov. Má 3 priateľov. Galanta.
 mojej dcérke ostali bledé flaky na chrbátiku,vidiet ked sa opáli flaky ostanu bieléééa to máme 3 roky po...inak v pohode emoticon keby mala na tváričke informovala by som sa u doktorky....snád poradíí emoticon
12. aug 2013 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marcela91
11
 teda rok po kiahnach mame teraz , ked sa uz opaluje na slniecku jej to aspon okolo tych jamociek na tvari aspon nescervena do flakov, lebo minuly rok sme mazali s 50 faktorom ako besni. Uvidime, do puberty o par rockov, ako sa to vyvinie, alebo ci uz toto je trvale. Jazva vraj pracuje pol roka, potom sa ustali a nemeni sa, aspo toto mi povedali telefonicky odbornici dermatologovia.... emoticon
4. máj o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luckaq
Registrovala sa 10. mája 2014 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok.
 Mam 20 rokov. S mojho detstva mi ostala nepekna jazva. Myslim ze uz nepomozu ziadne maste ani nic. Chcela som sa spytat ci ten leaser aj niako pomoze ??
10. máj o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
applede
3
Registrovala sa 22. marca 2012 na modrykonik.sk. Pridala 92 príspevkov a 27 inzerátov. Má 5 priateľov. Piešťany.
  • Dcérka má 1 rok a 9 mesiacov
 ja ma tiez jednu...na cele...taku malu jazvicku..akokeby som si celo rozbila....nerobim z toho dramu....oproti tomu co mam na krku 10cm jazvu.... emoticon emoticon ....a tu som, vydata, s dietatom....nikdy mi to neprekazalo a myslim ze si to malokto na cele aj vsimol v mojom pripade .. emoticon
10. máj o 21:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzka1008
2
Registrovala sa 26. januára 2010 na modrykonik.sk. Pridala 664 príspevkov, 3 albumy a 8 inzerátov. Má 1 priateľa. Bratislava - Staré Mesto.
 Dcéra má 3,5r pred mesiacom sme mali kiahne,dcérke ostali 3 jazvy na tvári, pri ústach,dosť viditeľné, mne sa zdá,že jej dosť pomohla nechtikova masť , jazvy sa zmenšili emoticon ale zázraky nečakaj
10. máj o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pepina11
Registrovala sa 24. júla 2009 na modrykonik.sk. Pridala 40 príspevkov.
 Mojej 2 ročnej dcére pomohol predovšetkým propolis , odporúčam.
29. máj o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Podobné diskusie

Populárne albumy