Plastická operácia ušníc u detí

jarka0812
6. nov 2012

Prosím mamičky o rady a skúsenosti s operáciou ušníc u detí. Kde, v akom veku, cena, priebeh... U nás by sa jednalo o 10 ročné dievčatko.

tajga
7. nov 2012

@jarka0812 operacie odstávajucich uši sa robia po ukončení rastu dieťaťa, údajne ,

monikajaco
7. nov 2012

nieje pravda ... robia sa od 6 rokov ..ja ju mam aj moja dcera pojde po dovrseni 6 roka ... cim skor tym lepsie .. dieta to nevnima a dobre sa to hoji .. stoji to cca okolo 500 eur ..zalezi z akeho mesta si najdes si to na nete ... ja som bola 2x pretoze som sla az ako 18 rocna a potom ako 21 a prvy krat to zvorali ale potom to uz bola krasna praca .. hlavne si zisti dobreho plast.lekara ... ja s malou pojdem k tomu co som bola aj ja ... max spokojna dodnes a to uz je par dobrych rokov .. nelutujem aj ked to je bolestive ale uzasna vec ..pochopi len ten kto ma taky problem ;) vela stastia .. a ak mas pochybnosti najdi si na nete doktora a chod na konzultaciu ..stoji to za to .. budes o nieco mudrejsie a spokojnesie ;)

jarka0812
autor
8. nov 2012

@monikajaco ak to bol trnavký al. bratislavký kraj, mohla by si poradiť konkrétne?

monikajaco
8. nov 2012

@jarka0812 nie nebol ...

jarka0812
autor
9. nov 2012

nenájde sa tu mamička, ktorá by poradila niekoho z tejto oblasi? príp. nr, tn, to?