Žaba - soor a zápach z úst bábätka

adele15
7. feb 2013

Ahojte, chcem sa spytat ci je pri zabe aj zapach z pusiny? Maly ma biely povlak na jazyku aj perach zvnutra, volaka som s dr. a kazala mi kupit borax glycerin. Len som sa jej zabudla spytat na ten zapach, ci to moze byt.
Nechcem ho teraz velmi brat k dr., ze maju plne cakarne chorych deti...

svetlusska
7. feb 2013

@adele15 ahoj nam doktorka davala dyflukan tusim sa to volalo, po dvoch dnoch bola zaba prec....

adele15
autor
7. feb 2013

@svetlusska a tiez ste mali zapach z ustociek? Nam volako ten borax ani nezabefa, uz treti den to natierame a nic...

svetlusska
7. feb 2013

@adele15 no myslim ze ano, trochu mu smrdelo ale my sme mali hlavne biely povlak...toto zabralo 100%, ale neviem ci sa to da kupit v lekarni, nam to dala vo flasticke lekarka...prasok dala som do toho 2,5 ml vody a jeden den som mu dala 1ml a dalsi tiez 1ml...a drzala som to v chladnicke...ja som pouzivala este ruzovy medik sa to tusim vola som si to dala na vat.tamponik a tak som mu trocha vytrela ale to tiez nezabralo velmi...

svetlusska
7. feb 2013

@adele15 a nemusis brat malu k lekarke po to si mozes zajst aj sama ak to teda tvoja lekarka dava...odporucam cim skor aby ti mala neprestala chytat prsnik ak kojis...

eemmaa
7. feb 2013

Diflucan v lekární nepredaju bez receptu to len pre info.

momo111
7. feb 2013

ahoj moje kocky maji zabku viackrat a zapach nemali, ale ked uz nejaky zapach bol (mimo zaby) tak to bol vzdy nejaky zapal v hrdielku, jedenkrat ked bol zapach najsilnejsi tak to bola hnisava angina

adele15
autor
7. feb 2013

Dakujem kocky, uz som zbehla s malym k lekarke radsej, dala nam tiez ten diflucan, ale mame davat prvy den 4,8 ml a potom 2 ml. Maly to ma na hrdielku, tak adi preto nam tak smrdka 🙂

aristka
7. feb 2013

dobré je dávať aj probiotiká,kým to neprejde

bala003
10. feb 2013

zdravim chcela by som sa opytat moj 19mesacny syn prisiel k tejto zabe prvykrat neviem boli sme pozriet v skolke deti mali karneval sa mi zda ci to nemohol chytit tam .biely jazyk potieram mu to malinovym sirupom porpolysom a na druhy den sa mu okolo ustociek vyhodili vyrazky moze to s tym nieako suvisiet alebo to je nieaka infekcia

veronika01102013
10. jan 2014

Ahojte prosim podte mi moj syn ma 3 mesiace a ma soor a uz bol lieceny s likom diflucan viackrat po 3 dni am zaberie a potom za dva tyzdne sa vrati,je na UM a berie aj probiotikum vsetko mam vzdy sterilizovane ale uz neviem co robit prosim poradte dakujem

tyssa
11. jan 2014

nam poradila detska candibene sprej-nastriekat na gazu a riadne vycistit ustocka, zabralo do dvoch dni a viac sme nemali

stancelova2822
14. mar 2015

Baby tencandibene sprej je na predpis?