3 ročného syna bolia nohy. Čo to môže byť?

6. jún 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
mimara
Registrovala sa 21. októbra 2008 na modrykonik.sk. Pridala 18 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Ružomberok.
 Mile maminky, prosim poradte mi. Moj trojrocny syn sa stazuje, ze ho bolia nohy..trva to uz tak dva mesiace. Lekarovi som to hovorila...ale vysmial ma.
Popritom kocik nepouzivame od roka a pol..stale sme chodili pesi...Teraz prejde par metrov....a place...ze ho bolia nohy. Manzel mu par krat capol po zadku, ze si vymysla,ale ja si uz myslim, ze to ma nejaku pricinu.
Dnes sa zobudil placom, ze ho bolia velmi nozicky..co mam robit?????????????
19. mar 2011 o 16:53  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
abbey1
53
Registrovala sa 20. marca 2010 na modrykonik.sk. Pridala 6190 príspevkov a 1 album. Má 48 priateľov. Piešťany.
 Aj nám sa leukémia prejavila boleťou nôžky.Pevne verím,že u vás to nebude nič strašné,ale v žiadnom prípade nepodceňujte príznaky.Deti vedia prejaviť,keď ich niečo trápi.A doktorku,ktorá sa problémom dieťaťa vysmeje pošli do kelu a nájdi ozajnú so záujmom o svojich pacientov.Nemocnice sú plné detí,ktorým lekári podcenili diagnózy a z mamičiek robili precitlivelé ženské.Držíme päste a určite dajte vedieť.
19. mar 2011 o 23:34  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maja22
10
Registrovala sa 27. novembra 2007 na modrykonik.sk. Pridala 9337 príspevkov a -1 inzerátov. Má 39 priateľov. Nové Zámky.
 Netreba to nechať tak, treba tlačiť na vyšetrenie, ak sa to stáva opakovane. Poznám rodinu, kde sa 4- ročný chlapček v noci často budil na bolesť nožičiek a trvalo to chvíľu, kým sa zistilo, že má ojedinelý typ choroby, ktorá sa prejavuje rozpadom - teraz neviem, či kosti, či chrupavky či čoho, podrobnosti si nepamätám, je tomu už pár rokov, ale liečil sa na to tri roky a dosť krutým odlúčením od rodiny v istom ústave, musel byť totiž väčšinu dňa znehybnený. Neprišli na to hneď, ortopéd bol prekvapený, že také v praxi ešte nevidel, len o tom teoreticky vedel.Týmto nechcem strašiť, sú bolesti aj od rastu, aj od únavy, aj z iných dôvodov, ale neverím tomu, že dieťa si bolesť vymýšľa...Najmä ak sa sťažuje opakovane a často. Mňa až zabolí brucho, keď sa mi malý v noci zobudí, že ho bolí noha, hneď mám pred očami ten katastrofický scenár, ale ja som asi moc vystrašená. V každom prípade držím palce a nech je všetko ok emoticon .
19. mar 2011 o 20:20  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katecameron
54
Registrovala sa 1. augusta 2010 na modrykonik.sk. Pridala 2684 príspevkov a 31 inzerátov. Má 22 priateľov. Zvolen.
 no urcite si nevymysla nepíses kde konkretne ho bolia tie nohy ci sa jedna o spodok chodildiel mojho syna bolia chodidla zistil sme ze ma ploche nohy ale ja ako dieta som mala obrovske bolesti noh pri zmene pocasia nevsimla si si nahodou ci sa o den dva nezmení radikalne pocasie ja mam s tym problem doteraz ato mam uz viqac ako 30rokov je to hnusna bolest pamatam si ako som po nociach plakala az ma aj on tuto pricinu bolesti ako ja pomoze mu nohy len v teple drzat masirovat aby boli horuce nohy tam kde bolia bud horucu kupel alebo hrejive maste a triet masírovat a alebo to moze byt prícina rastova bolia ho lebo rychlo rastie a pocula som aj ze jedneho chlana strasne boleli nohy az z nich zacal padat a zistili mu boreliozu neviem co ine este sa moze ukryvat za bolestou noh ale ver dietatu a tlac na doktorku aby ho vysetrila
19. mar 2011 o 17:22  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ziarcanka (35 r.)
2
Registrovala sa 20. decembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 625 príspevkov. Má 7 priateľov. Žiar nad Hronom.
  • Šimon3 roky
  • Samuel5 rokov
 mimara, určite to nenechajte plávať. Je veľa chorôb, ktoré sa prejavujú bolesťou nožičiek. Pri rastových bolestiach bolia svaly a šľachy, lebo sa nestíhajú prispôsobiť rýchlo rastúcim kostiam. Mňa od predškolského veku tiež bolievali nohy - členky a lekár to vždy odôvodnil chrípkou alebo rastom, až kým nohy neopuchli tak, že sa ich ani chytil nemohol - potom nás konečne poslal na vyšetrenia a záver - juvenilná artritída - detská reuma, ktorú mám už navždy. V puberte sa mi zas bolesťou kostí nôh po námahe prejavoval nedostatok železa. Možností je veľa... Nikto nechce svoje dieťa zbytočne traumatizovať, ale jeden odber krvi, ktorým sa veľa vecí môže vysvetliť, stojí za spokojnejší spánok.
Môj dvojročný krpec sa na bolesť nôh vyhovára, keď je pokakaný, lebo sa mu s tou plackou nechce chodiť, ale že by sa pýtal to nie - chlap jeden emoticon emoticon emoticon
22. mar 2011 o 15:06  •  2 deti  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katka1981
16
Registrovala sa 17. januára 2009 na modrykonik.sk. Pridala 12289 príspevkov a 38 inzerátov. Má 32 priateľov.
 chodte k ortopedovi, moze ist o ploche nozky
23. mar 2011 o 17:07  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evickapooh
17
Registrovala sa 13. júna 2009 na modrykonik.sk. Pridala 743 príspevkov, 4 albumy a 62 inzerátov. Má 9 priateľov. Nové Zámky.
 1. odkedymu bolia?uz dlhsy cas?neber to lahkovazne ,treba vysetrit krv na zapalove faktory,mimochodoom poznam dieta ktoremu mesiace boleli nohy- potom dostal z nicoho nic zapal pluc zapricineny chpalydiami a vtedy prisli na to ze mu od toho boleli nohy uz mesiace mal chlamydiu v tele len organizmus sa branil infekcia prepukla -pneumoniuo]ked s imunita trosku oslabila vylieceli ho a odvtedy mu uz nebolia nohy/chod k pediatrovi ked ho neberie vazne tak odporucam zmenu lekara!
21. mar 2011 o 11:32  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sara2
1
Registrovala sa 24. septembra 2006 na modrykonik.sk. Pridala 1268 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Humenné.
 ahoj..niečo podobné som mala s dcérkou.Presne vo veku medzi 3-4 rokom...sťažovala sa na bolesť nožičiek,hlavne chodidiel a lýtok...až plakala mnohokrát..naháňala sa s deckami a zrazu zastala a rozplakala sa od bolesti.Tiež som sa obávala a preto som to povedala doktorke...tá to moc neriešila,tiež mi povedala,že je to rastová záležitosť.Obávala som sa,ale počkali sme...a nám zas neradila dávať nuroffen a lieky od bolesti,ale MagnéziumB6....dávali sme za nejaký čas...a fakt to neskôr prešlo.Teraz sa už nesťažuje.
19. mar 2011 o 18:42  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
79zuzana
1
Registrovala sa 9. mája 2010 na modrykonik.sk. Pridala 1622 príspevkov a 1 album. Má 6 priateľov. Írsko.
 my to zazivame este aj teraz a to uz ma drobec 8 rokov. U nas je to od rastu. Palko ma tento problem asi dvakrat do roka, ked ho neskutocne bolia nohy, ze az nemoze chodit, potom dostane aj vysoku teplotu (40) a po troch dnoch je to prec. A skutocne aj vidno ze narastol emoticon
19. mar 2011 o 20:06  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smarti
2
Registrovala sa 28. decembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 628 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Spišská Nová Ves.
 Naša staršia dcéra sa asi v 3 rokoch začala sťažovať na bolesti nôh. Cez deň nikdy, ale v noci sa občas zobudí s tým, že ju bolia nôžky. Pomôže pomasírovanie nejakou mentolovou masťou alebo konským balzamom a do 10 minút pekne zaspí. Mávala také obdobia, že sa napr. zobudila aj 2x do týždňa, potom 2 mesiace nič. Tiež som to spomínala dr., ale mi povedala, že to sú "rastové" bolesti, že keby nevedela od bolesti zaspať, tak jej máme dať paralen. Kázala nám ale sledovať, či to nemá súvis s niečím, keby sa to objavovalo častejšie, tak by nás poslala na vyšetrenia. Tiež ako prasiatko30 aj my máme ploché nohy a nosíme ortopedickú obuv.
19. mar 2011 o 22:25  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vralen
2
Registrovala sa 22. januára 2009 na modrykonik.sk. Pridala 124 príspevkov. Má 21 priateľov.
  • Mia1 rok a 5 mesiacov
  • Tobias8 rokov
 Netreba podcenovat bolest noh. my sme mali leukemiu. bol unaveny, boleli ho nozky. treba vysetrit aby ste si boli istejsi.
19. mar 2011 o 23:31  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v marci 2013  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
atrami
17
Registrovala sa 8. júla 2009 na modrykonik.sk. Pridala 2324 príspevkov a 91 inzerátov. Má 20 priateľov. Nové Mesto nad Váhom.
 zmeň v prvom rade lekára. U našej to funguje tak. Nech je akýkolvek problém- teplota, neobjasnené bolesti....vyšetrí moč, krv. To sú najzákladnejšie vyšetrenia, ktoré objasnia prvotné príznaky.
Veľmi držím palce, nech to nieje nič vážne.
22. mar 2011 o 12:11  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
stanislavao
62
Registrovala sa 27. augusta 2010 na modrykonik.sk. Pridala 3462 príspevkov, 3 albumy a 53 inzerátov. Má 7 priateľov.
 Tak v prvom rade by som vtmenila lekara. co vas mal co vysmiat za bolest dietata? je to kreten. moze ist len o to, ze rastie a tak ho bolia kosti, ako sa rozsiruju, ale moze ist aj o nieco vaznejsie. bolo by super spravit komplexne krvne testy, aby sa vylucilo nieco vazne. najdite si normalneho lekara a urcite vam pomoze.
15. mar 2012 o 07:18  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luy
314
Registrovala sa 24. januára 2011 na modrykonik.sk. Pridala 2254 príspevkov a 75 inzerátov. Má 75 priateľov.
 Ak za tým nie je iný zdravotný problém a je už vyšetrený a ešte stále ho bolia,tak dávaj kvalitné topánky,večer nôžky sprchuj striedavo,studená teplá a masíruj,je to asi rastom,môjho boleli nôžky tiež ,absovovali sme všetky vyšetrenia a bolo to v poriadku
23. mar 2012 o 17:14  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zlatat
46
Registrovala sa 6. augusta 2006 na modrykonik.sk. Pridala 27994 príspevkov a 1 inzerát. Má 73 priateľov. Galanta.
 môj mladší synček máva silné bolesti kĺbov už od 2 rokov - dlho sme tápali ( teda hlavne lekári ) nikdy sa na príčinu neprišlo ( absolvovali sme kadejaké vyšetrenia ) - doteraz ju nevieme, len Dr. predpokladá, že je to len z nadmernej hypermobility kĺbov - má ich omnoho viac uvoľnené ako je zdravé. Ktovie, či je príčina tam, alebo niekde inde :-/
Ale okrem toho reaguje na zmeny počasia - takže máme doma malú rosničku emoticon
Rastové boelsti u neho vylúčili, pretože ak sú boelsti z rýchleho rastu, tak dodávanie vápnika a vitamínu D veľmi rýchlo pomôže - môjmu malému to nepomáha ( užíva ich už 2 roky a žiadna zmena )

Príčin môže byť veľa - tak ako tu písali holky, no niekedy sa nezistí žiadna ( ako v našom prípade ) a dieťa musí trpieť bolesťami emoticon
V každom prípade to netreba podceniť a treba sa dožadovať vyšetrení
25. apr 2012 o 10:27  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
slunce3
103
Registrovala sa 7. januára 2009 na modrykonik.sk. Pridala 312 príspevkov, 3 albumy, 1 článok a 85 inzerátov. Má 42 priateľov. Bratislava - Vrakuňa.
 Ahojte, máme podobný problém ale máme rastové bolesti + plochá noha, dr. som to samozrejme oznámila, boli sme viackrát chotý poseldné 2-3 mes. može to byť aj z toho ale máme ploché nohy, nie moc, pomáha nám cvičenie a masírovanie nožiek, na vyšetrení sme boli a bez nálezu.. chvalabohu. Ja ako decko si pamatám ja sommávala v noci stále kŕče do nôh a pobolievali ma aj kosti, tak okolo večera alebo v noci, bolo to také divné obdobie. Zvýšili sme prísun magnézia a multivit. + cvičenie + masírovanie, dobré je aj sprcha na nohy striedavo teplá a studená.. liekom od bolesti sa vyhýbame pokiaľ sa dá, nie som zástancom chémie, ale ked sa ináč nedá tak dáme. Malej rýchlo rastie aj noha a za posledný polrok aj dosť vyrástla.
14. mar 2013 o 08:55  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
atreyu
89
Registrovala sa 14. júna 2010 na modrykonik.sk. Pridala 3357 príspevkov a 6 inzerátov. Má 52 priateľov. Prešov.
 Ja hovorím z vlastnej skúsenosti, mna bolia nohy od detstva od kedy si pamatám...od kolien dole...boleli, lamali rodičia mi ich natierali alpou, nie jednu noc som preplakala...vtedy mi hovorili, že mi nohy rastú bolia do dnes,.ale už určite nerastiem :D reagujú na zmeny...prudká zmena počasia, po dlhšom chodení...nehovorím, že to treba zanedbať, so mnou tiež chodili po vyšetreniach, ale fakt to može byť v poriadku emoticon
16. mar 2013 o 08:46  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivetkabab (42 r.)
9
Registrovala sa 30. júna 2010 na modrykonik.sk. Pridala 127 príspevkov. Má 7 priateľov. Bratislava, okres Bratislava.
 Ahojky.Urcite y som to dala skontrolovat ortopedovi.Moju dceru takto bolievali a bolo to z rychleho rastu...
no clovek nikdy nevie ,tak chod pre istotu k Dr.
16. mar 2013 o 08:48  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mirkami7
Registrovala sa 2. júna 2012 na modrykonik.sk. Pridala 111 príspevkov a 43 inzerátov. Má 3 priateľov. Nové Mesto nad Váhom.
 môže to byť z rastu,ked dieťa prudko rastie,môžu ho z toho bolieť.Ja som to zažila s mojim synkom,tiež ho hrozne bolievalí nôžky.cez deň sa nesťažoval,boleli ho vždy večer ked išiel spinkať,alebo sa v noci na to budil,boli sme aj na detskej ortopédii,nič mu nenašli.Doktorka mi povedala,že ked ho to bolí,môžem mu dať nurofen sirup
28. nov 2013 o 21:03  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marcelara
Registrovala sa 12. januára 2014 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Rimavská Sobota.
 Ahoj aj moju dcéru začali boleť nohy v troch rokoch,potom prestali.Teraz má deveť a bolesti máme asi tak dva roky zasa.Boli sme aj pri lekárovi tak jej robili kompletné krvné testy ale jej nič nenašli.Asi pred dvoma mesiacmi sme boli zas lebo ju boleli aj ramená ale bolesti má aj cez deň podla toho ktorá noha ju bolí tak na ňu aj kríva.Ten plač je naozaj hrozní,veľmi mi jej je ľúto že jej neviem pomôcť tiež jej vtedy nohu masírujem a jej je troška lepšie.Doktorka nás vysmila že isto to simuluje ked ju bolia aj cez deň.Že sa jej v škole nechce cvičiť.Ale ako čítam vaše články tak tam zasa pôjdem,ešte sme neboli u ortopéda tak sa dáme ešte tam vypísať.Uvidíme čo bude.Ešte aby som nezabudlo to miesto jej aj troška v tedy opuchne.
12. jan o 20:27  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veriiii
10
Registrovala sa 29. marca 2012 na modrykonik.sk. Pridala 1217 príspevkov. Má 10 priateľov.
 apotato,ma aj ine priznaky?napr teplotu, nevysvetlitelna unava,nejaky vysev a pod ?podla toho teba ist k dr.. ak nie,moze to byt sposobene gumakmi, noha sa v nich velmi namaha,neboli jej prilis velke?mne napr moja velkost nesedi v ziadnych gumakoch-prilis velke, noha v nich lieta a svaly sa viac namahaju..mozno je to tento pripad?a popozerajte jej nozky, ci tam nema odtlaky, alebo odreninky, pripade opuchy, aj clenkov..celkovo zavisi aj od i ja by som dala sirup od bolesti a ak to neprejde do zajtra ,najneskor pozajtra ist k dr..
4. máj o 12:31  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
junovka
5
Registrovala sa 10. októbra 2006 na modrykonik.sk. Pridala 7865 príspevkov a 84 inzerátov. Má 5 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
evi55
1
Registrovala sa 12. júla 2010 na modrykonik.sk. Pridala 114 príspevkov. Má 25 priateľov.
 myslím, že si nevymýšľa. obaja moji synovia mali rovnaké problémy, trvali im takmer doteraz. (teraz ich tiež ešte bolievajú, ale myslím, že je to v menšej intenzite, nemusím dávať od bolesti a v noci ich to nebudí.) rovnaký scenár, ako píšeš ty. cez deň nevládali, bolesti v noci. nočné bolesti ich vyhnali aj z postele. riešili sme to nurofenom, ibalginom. bola som s tým niekoľko razy aj u dr., brali im krv, či to nie je reuma, ale mali to ok. povedali mi, že to je rastové, dávať od bolesti, keď bolí. ale na tvojom mieste by som rozhodne o tom povedala doktorke, nech ho vyšetria.
19. mar 2011 o 17:09  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
prasiatko30
Registrovala sa 12. februára 2008 na modrykonik.sk. Pridala 2378 príspevkov. Má 1 priateľa.
 u nas to iste - dcera 4r a obcas strasne vyvadza, ze ju bolia nohy emoticon - su urcite dni kedy svindluje ale vacsinou jej to verim, dovod - u dr nam povedali rastove bolesti. Ale sa mi zda, ze zalezi aj od typu topanok - pri snehulach totalne bolesti nemoze chodit ani 5m, potom napr. pri horuckach teraz v poslednej dobe tiez sa stazuje, ze ju strasne bolia nohy - ale tak, ze raz sme uz skoncili na pohotovosti v nemocnici a brali jej aj krv - a nic, vsetko v norme. ona ma tiez trochu ploche nohy - nosi ortopedicke vlozky - no dufajme ze z toho vyrastie emoticon
19. mar 2011 o 20:25  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
magimary
319
Registrovala sa 6. júna 2007 na modrykonik.sk. Pridala 39428 príspevkov a 22 inzerátov. Má 148 priateľov.
 ja len na doplnenie príspevku od @maja22, môže ísť aj o túto chorobu, ktorá je ale veľmi ojedinelá a zriedkavá...ale tiež poznám chlapca, ktorý ju mal:
http://www.zdravie.sk/sz/content/132-27238/perthesova-choroba-morbus-legg-calve-perthes.html
19. mar 2011 o 20:40  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
laki
2
Registrovala sa 8. marca 2007 na modrykonik.sk. Pridala 234 príspevkov. Má 3 priateľov. Levice.
 Nám sa bolesťami nožičiek prejavovala celiakia.Tiež trvalo 2 roky, kým sa prišlo na príčinu.Určite by som sa dožadovala rôznych vyšetrení, radšej nech sú urobené zbytočne, ako "Neskoro".
21. mar 2011 o 10:41  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dara76
81
Registrovala sa 23. marca 2010 na modrykonik.sk. Pridala 504 príspevkov, 2 albumy a 151 inzerátov. Má 5 priateľov. Bratislava - Ružinov.
 Urcite si nevymysla, nema dovod, ved deti behaju radi. Snad to nic vazne nebude, ale rozhodne to nenechavajte len tak. Moze ist o rastovu bolest ale aj o ine problemy. Aj kamaratkyna dcera sa s tym trapila, v noci sa budila na bolest noziciek, hlavne po dni, ked vela behala.
21. mar 2011 o 11:24  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
saxana123
8
Registrovala sa 8. marca 2010 na modrykonik.sk. Pridala 998 príspevkov a 25 inzerátov. Má 23 priateľov. Trnava.
 Mňa ako decko strašne bolievali nohy, boli to až také kŕče do stehien a tiež si pamätám ako som plakávala mame že ma bolia nohy a zistili mi ladvinové kamene, nie veľké ale mala som. A tiež si pamätám že som dlho nesmela sladkosti, ani sirup a tak podobne, súvis si nepamätám, musela by som sa mami opýtať. Takže tiež doporučujem vyšetriť čo sa za tým skrýva.
21. mar 2011 o 19:39  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
habibi78
34
Registrovala sa 4. februára 2009 na modrykonik.sk. Pridala 3357 príspevkov. Má 30 priateľov. Bratislava - Staré Mesto.
 @mimara moja dcera mala ten isty problem..... tak som s nou bola na chirurgii aj na ortopedii, robili jej sono, rentgen, neviem este co vsetko..... uzavreli to ako rastovu bolest..... do 6 rokov to vraj deticky mavaju...... teraz je uz nejaky polrok ticho, uz sa nestazuje..... emoticon
22. mar 2011 o 11:35  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ajana
Registrovala sa 18. novembra 2005 na modrykonik.sk. Pridala 39 príspevkov.
 aj mna bolievali kým som rastla a mali podozrenie na tu chorobu čo sa musí znehybnieť ale v 16 to prešlo a doma mi to davali do tepla. Malý sa mi tiež na to budí...začala som mu cez den davat viac mlieka ....ked je smadný pije mlieko a lepšie odvtedy.Pri raste bolia hlavne lýtka nie stehná ani chodidlá...a môže to byť na oboch nohách na striedačku. Neplače ale pri chodzi ani mna to nebolievalo pri chodzi len tak z ničoho nič.
22. mar 2011 o 11:53  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sjuzocka
265
Registrovala sa 31. decembra 2007 na modrykonik.sk. Pridala 963 príspevkov, 5 albumov a 10 článkov. Má 29 priateľov. Stupava, okres Malacky.
 mna ako dieta tiez velmi bolievali nozicky a malo to suvislost s pocasim... som meteosenzitivna, ked sa meni pocasie, okamzite mam bolesti... teraz uz menej, ale ako dieta... mama mi ich natierala alpou a to pomahalo. no vraj som plakavala ako ma to bolelo...
22. mar 2011 o 11:55  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kaara1980
5
Registrovala sa 10. novembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 2918 príspevkov a 16 inzerátov. Má 28 priateľov. Bratislava - Staré Mesto.
 rastie...u nás v rodine tým prešli všetci.Minule sa aj moj syn tak mesiac vždy večer sťažoval,že ho bolia nožičky.Tu pomože len pomasírovať.Pamätám si,že sesternicina dcéra mávala strašné bolesti,časom to prešlo.Bolia,píšťaly,stehná,priehlavky...svaly aj kosti.Niekedy dávajú nohy do sádry.
22. mar 2011 o 11:58  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sampo
112
Registrovala sa 5. februára 2007 na modrykonik.sk. Pridala 1533 príspevkov. Má 52 priateľov.
 inak toto presne maval aj moj manzel - svokra spominala, tusim skoncili kvoli tomu aj v nemocnici, ale uz si nepamatam, co mu bolo, ale ze sa normalne tiez budil s placom a dokonca rano nevedel ani chodit od bolesti. V kazdom pripade to prezil, sportoval (v mladosti) a nic mu nie je... A mna tiez velmi bolievali nohy skoro do puberty, bez nejakeho paralenu som tiez ledva chodila, neviem, co to bolo... ale tiez mi teraz nic nie je emoticon
22. mar 2011 o 11:59  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
stana_99
Registrovala sa 30. novembra 2010 na modrastrecha.sk. Na modrykonik.sk pridala 4 príspevky. Okres Levice.
 ahoj, my sme mali tiež podobný problém, drobec má 4 roky a bolesti nožičiek sa mu opakujú. hlavne keď je zmena počasia, zvykne sa zo spánku budiť s plačom a sťažuje sa na chodidlá, kolienka poprípade lítka.my sme to vyriešili jednoducho, nakúpili sme litre alpy a tá mu aj pomáha, nechceli sme ho cpat tabletkami, za jeho 4 rocky mal len 2x antibiotika a snazime sa mu nezatazovat organizmus liekmi, myslim, ze to bolo najlepsie riesenie, nakolko aj ja viem, aka je to bolest a tiez mi to pomaha, dobre natriet, trosku pomasírovať a trosku pomojkat a hned spinka, je to aj na jeho psychiku - je kludný ze dostal liecik a neuskodime mu. emoticon
22. mar 2011 o 13:10  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erikaka
12
Registrovala sa 30. novembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 81 príspevkov a 536 inzerátov. Má 1 priateľa.
 moje detičky tiež bolia nožičky v čase rastu.
A ešte ja ked som bola dieťa tiež ma boleli nožičky a dr. to pripisala rastu, lenže jedného rána som sa na nožičky nepostavila a liečila som sa z toho 3 mesiace. Pripisali to prechodenej infekcii a z toho nastala reumaticka horučka.
22. mar 2011 o 13:22  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bershka
Registrovala sa 7. septembra 2007 na modrykonik.sk. Pridala 5313 príspevkov a 1 album. Má 7 priateľov.
 aj mna bolievali nohy v detstve. zistili mi stitnu zlazu.
22. mar 2011 o 13:45  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
denisocka
26
Registrovala sa 21. septembra 2007 na modrykonik.sk. Pridala 24989 príspevkov a 1 inzerát. Má 100 priateľov.
 aj nasho už dlho bolia v noci nožky,nie stale,raz za cas-niekedy 1noc,niekedy 2 noci po sebe. prave dnes v noci ho zas bolelo -snad prvy krat koleno,doteraz len nart ukazoval. a väčšinou Prava noha iba. tiež neviem,čo to može byt,deckarka vravela,že rastove bolesti,ale clovek si niekedy namysla- možme ist aj na odber, ale zas syn je taka citlivka a hysterka,že mam paniku jak to tam zvladneme . neviem, , citala som akurat v noci ,že rastove bolia obe nohy nie jedna,tak netušim čo to može byt,ale verim že iba rastove bolesti.za 1rok vyrastol len 7,5cm - teraz mal 4roky a ma 97,5 ,ale on je najmenši od mala z rovesnikov,nema byt vysoky po kom. tak neviem či je to vela,či malo ?
25. dec 2011 o 10:20  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kiwi82
26
Registrovala sa 8. decembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 1416 príspevkov a 39 inzerátov. Má 41 priateľov. Košice - Staré Mesto.
 ja si pamtam,že mňa ako malú veľmi bolievali nohy- kolená. často som sa hrávala na zemi. mohlo to byť s prechladenia ale aj pre to, že som rástla. naši so mnou neboli u lekára, pripisovali to rastu. ale z odstupom času, ja ako matka by som sa poradila s lekárkou a žiadala dalšie vyšetrenie pre dieťatko. neverím, že by si dieťatko v tejto veci vymýšľalo, hlavne, keď sa to previdelne opakuje.
25. dec 2011 o 13:33  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alibernet
Registrovala sa 13. augusta 2008 na modrykonik.sk. Pridala 129 príspevkov a 34 inzerátov. Bratislava - Staré Mesto.
 ploché nohy, vadné držanie tela, začínajuca skolioza, hypermobilita klbikov, opakovane streptokokove alebo stafylokokove infkecie môžu "udrieť" do klbov, porucha metabolizmu kosti alebo chrupavky v klbiku celej dolnej končatiny ... a pozeram že to už trištrvte roka stará otázka, zistilo sa dačo?
25. dec 2011 o 13:44  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ejuska79
9
Registrovala sa 26. apríla 2010 na modrykonik.sk. Pridala 916 príspevkov. Má 6 priateľov. Piešťany.
 ja som mala to iste, ked som bola mala....stale som plakala, ze ma bolia nohy a nik mi neveril, mysleli ze si vymyslam a nechce sa mi chodit, az potom si mama vsimla, ked ma to uz moc bolelo, ze cudne naslapujem, mna to bolelo tak pri pate, troska vyssie....dali mi obe nohy do sadry, pretoze som rychlo rastla a tie kosti v tej oblasti rastli pomalsie, nestihali a preto to tak bolelo...mala som tu sadru asi tyzdne...potom sa to ukludnilo
25. dec 2011 o 13:48  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janinka0000
Registrovala sa 15. marca 2012 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Košice.
 divčatá a čo mi poviete na to ked bolí moju malú šikulku iba jedna nôžka?tiež je to cca 2 mesiac a niekedy v noci sa zobudí,mám strach to čo ste tu popísali dnes letím k lekárke.........potom napíšem ako sme dopadli,obávam sa len toho že ju nebolia 2 ale iba jedna nôžka,,tak držte palce
15. mar 2012 o 07:15  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
grenadinka
Registrovala sa 21. apríla 2009 na modrykonik.sk. Pridala 666 príspevkov a 2 albumy. Má 2 priateľov. Ružomberok.
 podla mna ked bolia kosti tak to znamena ze rastu. ale urcit by som to nenechala tak, mozno by som porozmyslala ci nemam lahostajneho doktora, ked ta vysmial. emoticon
urcite to treba riesit s lekarom . drzim palce
15. mar 2012 o 08:21  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
beausa
Registrovala sa 15. septembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 46 príspevkov a 46 inzerátov. Má 2 priateľov. Bratislava - Staré Mesto.
 Teraz som citala v Dieta, ze bolest nozok moze byt aj prejavom plochych noch....ale to skor potvrdi ortoped. Jednoznacne to netreba podcenovat: Ci ide o bolest chodidiel, celych noziciek a pod.
23. mar 2012 o 13:21  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jankako
19
Registrovala sa 31. augusta 2009 na modrykonik.sk. Pridala 12796 príspevkov a 12 inzerátov. Má 28 priateľov. Bystričany, okres Prievidza.
 rýchlo rastie
23. mar 2012 o 13:23  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anjelicek26
2202
Registrovala sa 4. júna 2010 na modrykonik.sk. Pridala 20914 príspevkov. Má 261 priateľov. Nemecko.
 Sasku bolievaju nozicky sezonne, ploche nohy nema, ani ine problemy. Raz za cas sa tyzden-dva budi, ze ju bolia nozicky, cez den ju nic neboli. Je to v obdobi, ked rastie.... Vzdy potom namerame 1-2cm viac...
23. mar 2012 o 13:23  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
korenbaba
10
Registrovala sa 28. apríla 2011 na modrykonik.sk. Pridala 303 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Banská Bystrica.
 Ja ako diieta si pamatám ako ma straaašne bolievali nohy. Hlavne teda v noci. a bolo to tiež len z rastu.
23. mar 2012 o 13:30  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sladkasue (31 r.)
www.SLADKASUE.net
Zuzana Pravňanská PRO

Internetové obchody - Okres Trnava
PRO Shop: 1137 inzerátov
116

“Využite možnosť PRVÉHO nákupu zo zľavou http://www.sladkasue.net/sladkasue/4-NAKUPOVANIE-a-podmienky/1-1-nakup”
(Dnes)

myslim, ze to bude rastomemoticon ale skus pozriet aj spravnu obuv...
23. mar 2012 o 13:38  •  www.sladkasue.net  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bambulka026
7
Registrovala sa 20. mája 2007 na modrykonik.sk. Pridala 971 príspevkov, 3 albumy a 48 inzerátov. Má 8 priateľov.
 Aj mojho drobca bolievaju nozicky.
Absolvovali sme rozne vysetrenia, napokon nam povedali, ze to je tym ako rastie.
Nam pomaha len vyhriat nozky vo vode, alebo s termoforom, masirovat a davam mu sirup od bolesti.
25. mar 2012 o 21:57  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
arieska
9
Registrovala sa 23. júna 2008 na modrykonik.sk. Pridala 464 príspevkov, 1 album a 1 inzerát. Má 11 priateľov. Okres Liptovský Mikuláš.
 mimare, v ktorej časti ho bolia? my sme tým tiež prešli, sú to rastové bolesti. vtedy nôžky bolia hlavne v oblasti priehlavku. masírovali sme a užívali homeopatiká
26. mar 2012 o 10:40  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sisaklenkova (38 r.)
7
Registrovala sa 22. septembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 71 príspevkov a 2 albumy. Má 45 priateľov. Žiar nad Hronom.
  • Leona 3280g a 49cm3 roky
  • Šimon 4150g a 50cm18 rokov
 no moja dcérka tak 1-2x do týždňa býva nespokojná, odmieta jedlo, okrem môjho mliečka a pár krát mi ukázala na pršteky na rúčkach, že ju bolia.. Sťažujú sa na to niekedy aj vaše detičky? Ja mám z toho hrôzu, lebo môj 4-ročný synovec trpí reumou od svojich necelých 2rôčkov!
26. mar 2012 o 13:36  •  2 deti  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lilla244
2
Registrovala sa 23. novembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 397 príspevkov a 4 inzeráty. Má 2 priateľov. Veľká Británia.
 mozno jej rastu nozicky ???
26. mar 2012 o 13:38  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vodnarky
33
Registrovala sa 23. októbra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 1491 príspevkov. Má 103 priateľov. Írsko.
 tiez si myslim,ze to bude rychlim rastom..aj nasa to mala,len v noci,ked spala a vzdy sa na tu bolest zobudila..pomohlo jej len teplucko na nozicky a pomasirovat..si dobre pametam,ked som bola mala a ako ma tiez boleli.. emoticon
27. mar 2012 o 22:17  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriam001
16
Registrovala sa 6. apríla 2011 na modrykonik.sk. Pridala 74 príspevkov a 8 inzerátov. Má 14 priateľov. Bratislava - Vrakuňa.
 ja by som to tiež už teraz určite nepodceňovala a spýtala sa na nejaké vyšetrenia - teda až u nového doktora, po tom, čo ste písali, že vás vysmial. mňa bolievajú nohy celý život - napr. aj dnes, lebo som veľa chodila (ale už nie tak často ako keď som bola dieťa), ale pamätám si, že ako dieťa som veľmi často plakávala po nociach a mama mi musela dávať zábaly a masáže na nohy - každý to pripisoval rastu. a to isté mala aj moja mama, sestra, a teraz aj synovec sa v noci budieva na bolenie nôh...
27. mar 2012 o 22:25  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majuska85
71
Registrovala sa 16. apríla 2011 na modrykonik.sk. Pridala 88 príspevkov, 2 články a 23 inzerátov. Má 44 priateľov. Lučenec, okres Lučenec.
 Ani ja nechcem strašiť, ale na 100% nie je v poriadku, že ho nôžky bolia. Môjho malého začali bolieť nôžky v apríli v noci začal strašne plakať som sa zľakla čo to je, zabral nám na bolesť nurofen a zase sa to opakovalo, bola som u doktorky, ktorá tiež nemala záujem to riešiť emoticon malého to prešlo, ale o pár mesiacov sa to zopakovalo v septembri. Zase ho strašne boleli nôžky, potom sa zkrčil do klbka a plakal , že ho bolí bruško ja som to nechápala kedže cez deň mu nič nebolo tak som šla ku doktorke a dali nás ležať na detské tak sme boli dva týždne a nezistili nič ani ortopéd emoticon emoticon emoticon potom sme boli dalšie 2týždne doma a opuchlo nám veľmi líčko na čo mi doktorka povedala,, maminka ved to je zo zubov" no vtedy som sa už nenechala oblbnúť a pýtala sa na sono neposlala ma tak som hore poslala muža pre papiere a išli sme na sono tam mal zväčšene uzlinky stade sme išli na infekčné tam nám poriadne vyšetrili krv 4.10 a náš osudný deň bol 5.10 dg LEUKEMIA emoticon emoticon emoticon emoticon Malý nám tiež nebol v kočíku všade chodil sám a od toho apríľa chodíme len s kočíkom daleko nezájde nevládze. Liečime sa ešte stále zatiaľ veľmi ÚSPEŠNE emoticon emoticon emoticon
25. apr 2012 o 10:49  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
madz
Registrovala sa 17. decembra 2012 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Košice.
 Bozinku zienky, normalne na mna ide hruza z toho co sa tu popisalo....
Aj ja mam doma dievcatko 3,5 rocne a obcas sa stazuje na bolesti noziciek ale pod kolenami, normalne to riesim tak
ze jej mazem podkolenia s alpou, a potom jej to prejde..Ale teraz som sa rozhodla , ze ideme k lekarke na odber krvy aj mocu.
17. dec 2012 o 11:34  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mata2
63
Registrovala sa 26. júna 2007 na modrykonik.sk. Pridala 2675 príspevkov, 3 albumy a -1 inzerátov. Má 24 priateľov. Partizánske.
 mojmu najstarsiemu synovi zacali bolesti nôh tiez asi vo veku 3r...
det. lekar nas poslal na ortopediu,tam zistili ze su to rastove bolesti,syn nosil asi 2r ortopedicke vlozky v topankach,bolesti ustupili,a nakoniec uplne prestali. @mimara nic za to nedas,ked navstivis ortopeda emoticon
17. dec 2012 o 11:43  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sssimi
28
Registrovala sa 10. mája 2007 na modrykonik.sk. Pridala 6522 príspevkov a 34 inzerátov. Má 33 priateľov. Topoľčany.
 Moja 3a pol ročná sa mi tak sťažovala 2 mesiace a po odmeraní sa vyšvihla za tie 2 mesiace o 4cm. Teraz sa už nesťažuje. Takže si myslím, že je to rastom.
17. dec 2012 o 11:49  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cherryl
25
Registrovala sa 27. júna 2008 na modrykonik.sk. Pridala 377 príspevkov a 23 inzerátov. Má 23 priateľov. Dunajská Streda.
 ked sa to opakuje a nie je to len nejaky vymysel ze nechce is peso tak urcite zajdi k doktorke nato tam je ked ti nevyde v ustrety chod inej emoticon moj brat sa stazoval na bolest noh asi 5r a nakoniec nasli aj pricinu koksia-to si len z detstva hadam dobre pamatam rozpadavali sa mu bedrove klby alebo tak nejak , takze nesledne ho 2r liecili kym sa postavil na nohy bez barli
17. dec 2012 o 11:50  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leanax
5
Registrovala sa 27. novembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 803 príspevkov a 20 inzerátov. Má 7 priateľov. Rožňava.
 My to máme tiež a tiež to už dlho trvá, doktorka mi povedala, že rastie a ak sú silné bolesti mám dať panadol sirup proti bolesti... aj sestriná staršia dcérka tak vyrastala... ale určite sa treba poradiť s doktorkou.... a zarazilo ma ,že ten váš sa ti vysmial... to je čo za prístup detského lekára???
17. dec 2012 o 11:54  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ursulienka1 (33 r.)
86
Registrovala sa 6. mája 2012 na modrykonik.sk. Pridala 1691 príspevkov, 1 album a 16 inzerátov. Má 35 priateľov. Rožňava.
  • Sofia 3870 gramov 50 cm1 rok a 2 mesiace
  • Sarah 3750 gramov 54 cm12 rokov
 mimara
bolia ho chodidla alebo klby a kolena?
ked blby a kolena tak to je bezne ked deticky rychlo rastu, vtedy sa stazuju na bolest a casto dokonca v noci, vtedy sa budia a stazuju sa.
ak chodidla tak to mozu byt ploche nohy alebo zle drzanie tela
14. mar 2013 o 09:03  •  2 deti  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majamat
23
Registrovala sa 27. apríla 2010 na modrykonik.sk. Pridala 7086 príspevkov, 1 album a 28 inzerátov. Má 28 priateľov. Prievidza.
 @ursulienka1 kolena mozu boliet aj pri plochych nohach. nie vzdy boli ta cast tela, ktora nie je OK. ide o to, ze pri plochych nohach mozu byt kolena viac zatazene.

nas tiez bolia kolienka uz asi 8m. niekedy je dlhsie obdobie kludu a potom sa stane, ze za tyzden aj niekolkokrat. niekedy aj v priebehu dna. rastove bolesti sa viac objavuju pri pretazeni. nam sa zacali po MMR ockovani a casto sa objavuju pri nachladnuti. dokonca pri horucke ju bolia aj niekolko dni vkuse. som z toho na nervy. ked bolia cez den, vacsinou neplace, tak len posuchame. ked bolia vecer, tak tiez posuchame, ale ked sa stane, ze sa bolest opakuje, co je teraz skoro zakazdym, tak jej dam sirupcek. uz si ho vie sama vypytat, tak som jej skusila dat aj vitaminovy, ako placebo, ale ten nezabral. zabera na aj Paralenovy sirup, tak striedam s Nurofenom.
16. mar 2013 o 08:21  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bajboj
12
Registrovala sa 30. novembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 61 príspevkov a 105 inzerátov. Má 31 priateľov. Topoľčany.
 presne toto mala kamoska s malym, stazoval sa na bolesti noziciek a nakoniec mu zistili boleriozu...sidce nikdy nebol v lese kde by chytil klieska ale ved dnes su klieste aj doma na trave.druha moznost je ze rastie aj vtedy sa zvyknu deticky stazovat na bolest noziciek...skuste dat vysetrit krv na boleriozu
16. mar 2013 o 08:28  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veselamuska
3
Registrovala sa 1. februára 2011 na modrykonik.sk. Pridala 2 príspevky a 16 inzerátov. Má 3 priateľov.
 Mojho maleho boleli nozicky, lebo ich mal ploche,t eraz nosi ortopedicke topanky a uz ho nebolia, emoticon
16. mar 2013 o 08:37  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adulka82
85
Registrovala sa 20. októbra 2006 na modrykonik.sk. Pridala 47 príspevkov a 363 inzerátov. Má 23 priateľov. Považská Bystrica.
 ahoj...ja som toto presne mala so synom...urcite by som dala urobit krvne testy...maly mal katastrofalne zelezo a to bola pricina unavy a bolesit noziciek (tiez nechcel kracat)....trvalo to dost dlho, kym sme sa dali do poriadku, ale odvtedy chodime pravidelne na kontrolne krvne testy a zatial sme OK...
16. mar 2013 o 08:38  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariana13 (33 r.)
Registrovala sa 19. januára 2012 na modrykonik.sk. Pridala 2 príspevky a 41 inzerátov. Má 1 priateľa. Piešťany.
  • Matusko7 rokov
  • Danielka15 rokov
 My sme mavali take iste problemy u syna ked mal 3 roky plakaval az krical od bolesti,museli sme mu masirovat,potom sme navstivili ortopeda dal mu ortopedicku obuv ale bohuzila stale ho bolievali,potom nam urobili vsetky mozne vysetrenia aj u reumatologa a vsetko bolo v poriadku ani ziaden zapal v sebe nemal.Povedali nam ze to moze byt aj z rastu svaly a slachy sa natahuju.Trvalo nam to do 5 rokov a potom same pominulo.Skuste dat vysetrit krvicku aby sa vsetko zle vylucilo,drzim vam palce.
3. apr 2013 o 16:42  •  2 deti  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dasena123
Registrovala sa 28. novembra 2013 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok.
 Ahojte , mam tiez problem s mojou o 3 mesiace 4-rocou dcerkou , ktora sa tiez stazuje na bolest noh... uz dlho... no nieje den kedy to nespomenie .... ziadne pauzy .. dennodenne .... ale zase na druhej strane : nebolia ju ked je s kamaratkami vonku a treba sa nahanat ... metie ma to ... ale jednoznacne lekara nawstivime ...
28. nov 2013 o 20:52  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
inpe55
Registrovala sa 14. mája 2012 na modrykonik.sk. Pridala 12 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Topoľčany.
  • Denis5 rokov
  • Snažíme sa otehotnieť
 Ja som to tiež zažila so synčekom. A tiež mi doktorka povedala že je to z rastu. Mali sme obdobia ked hrozne rychlo rastol a vtedy sa stažoval. A hlavne v noci, cez den sa nahanal, hral... a v noci sa budil na bolest nožičiek. Ja som mu davala osciocineze a vigantol, a bekomplex. Teraz je už všetko ok. Ale bekomplex mu občas davam, je to dobre na kostičky, pretože maly neoblubuje rybyčky.
28. nov 2013 o 21:12  •  1 dieťa - snaží sa  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lenkabuckova
4
Registrovala sa 8. júla 2010 na modrykonik.sk. Pridala 63 príspevkov. Má 10 priateľov. Nové Mesto nad Váhom.
 Malú tiež bolievali nôžky, ani chodiť nechcela kolko krát. Večer ked ju moc boleli som davala ibalgin sirup. Doterz sa sťažuje ked ju bolia, kričí mami rastiememoticon.
28. nov 2013 o 21:19  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lericenkam
Registrovala sa 6. júna 2013 na modrykonik.sk. Pridala 62 príspevkov.
 Ahojte, aj náš syn sa v noci budil na to, že ho veľmi bolia nôžky, pomáhalo mu, keď som mu nôžky namočila do vedra s teplou vodou, stávalo sa to aj tri krát za noc, mal ich vo vode asi päť minút a potom spal ďalej, skúšala som aj alpu, lebo to bolo rýchlejšie riešenie, ale tá nepomáhala, len teplučká voda (mal to aj môj manžel,, keď bol malý)
30. nov 2013 o 10:44  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luciferkax
7
Registrovala sa 20. júna 2010 na modrykonik.sk. Pridala 1702 príspevkov a 6 inzerátov. Má 8 priateľov. Kežmarok.
 Nemá ploché nohy? Môjho bolia, ale má ich ploché.. a tak isto ho bolia, ked na neho ide choroba
30. nov 2013 o 10:48  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vanlau
Registrovala sa 11. februára 2014 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Kežmarok.
 ahoj my mame tiez bolave nozky,uz rok,a to pri chodzi,v pokoji,hocikedy,rano,vecer,naobed
dcera,5r.,sa stazuje na bolest v zakolennej jamke,
poradte,ak mate niekto podobnu skusenost
11. feb o 12:59  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
apotato
Registroval sa 4. mája 2014 na modrykonik.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Snina.
 my mame podobny problem, vybrali sme sa autom na chatu a kedze prsalo a uz sme boli daleko tak aby sme sa nevracali, zastavili sme v nejakej cinskej predajni po ceste kupit gumaky na nozky. Dcera ich mala obute asi pol dna a ked ich vecer vyzula zistili sme ze ma problemy s chodenim, akoby sa prave ucila chodit - ma 2 a pol roka a s chodenim ci behanim nikdy problem nebol, Myslite ze to moze byt sposobene nekvalitnou obuvou hoci ju mala iba pol dna (uz su v kosi), trva to este len jeden den ale vyzera to hrozne, skusame masticky a masirovanie ale asi navstivime lekara.
4. máj o 12:21  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
skvrnka (37 r.)
Registrovala sa 10. apríla 2012 na modrykonik.sk. Pridala 5 príspevkov a 38 inzerátov. Má 4 priateľov. Kysucké Nové Mesto.
  • Margarétka2 roky a 6 mesiacov
  • Emka15 rokov
  • Tiborko17 rokov
 Zdravím,neviem či pomôžem ale aj moju dcéru boleli nôžky, bola síce prváčka, ale to tak že nemohla vsať z postele, na rukách som ju doniesla na chirurgiu, spravili snímky ale nič nenašli, nakoniec to vyhodnotil doktor tak, že ju bolia z toho že rastie a ozaj sa to startilo,síce sme ešte chvíľu mastili nožičky ale nakoniec to prešlo emoticon Tak držím palčeky , nech to prejde emoticon emoticon emoticon
4. máj o 12:44  •  3 deti  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kkupka
1
Registrovala sa 18. novembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 64 príspevkov a 111 inzerátov. Poprad.
 určite rastie, mna ako dieťa bolievali nohy, rodičia ich potierali alpou, šúchali a zabalili do deky potom to trošku prestalo, nakoniec to prestalo celkom, ale je to veľká bolesť
4. máj o 12:49  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivetkab.
15
Registrovala sa 5. marca 2009 na modrykonik.sk. Pridala 479 príspevkov, 4 albumy a 115 inzerátov. Má 10 priateľov. Košice - Juh.
 rastie ... a môže to byť sprevádzané aj teplotami. V čase rastu treba udržiavať dieťa v pohybe. Najlepšie je plávanie. Ale aj klasický šport v tomto veku. Odrážadlá, bicykle alebo aj klasický pohyb - beh.
4. máj o 13:00  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
silviu
Registroval sa 2. novembra 2009 na modrykonik.sk. Pridal 4 príspevky. Dubravka, okres Bratislava.
 nas zacal mavat krce pri zvysenej teplote. ked mal nad 38 tak maval par krat denne zachvaty krcov do noh. ale strasne nieco. nohy vystrete, strasny rev. prvy krat sme nevedeli co sa deje, skoncili sme na pohotovosti. rozne vysetrenia, krvy, epilepticke, neurolog. najprv sme mysleli ze su to fibrilne krce, ked prisla teplota, tak sme dali davku diazepan na uvolnenie ale aj tak dostal krce. ked maval teploty, tak sme strasne bojovali s teplotou aby nebola prilis vysoka. tiez sme zvysili magnezium. dokonca aj krvi vyslo ze ma nizsiu uroven CAION. asi pol roka alebo aj viac nic nemal, ziadne krce. a potom sme boli u znamych na svadbe a nemali sme syna kde dat spat poobede, aj tam dost behal. vecer ked sme cestovali, zaspal a ked sa zobudil tak znova dostal krce. mozno pil malo vody. alebo unava, alebo nedostatok spanku. a dnes vecer zase dostal krce. je to panika, plieska si rukami o nohy, boji sa. dnes sme to aj natocili na video a pojdeme ukazat lekarke. je vysoky, rychlo rastie, jazdi na bicykli. pohybovo velmi zdatny. nezvikol sa stazovat ze ho bolia nohy a ze niekam nejde, alebo nech ho nosim.
tak tolko nasa skusenost. stale nejasna pricina
6. jún o 03:10  •  Páči sa mi to

Podobné diskusie

Populárne albumy