5 týždňový synček má silné kŕče, koliku

Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
mimikas (31 r.)
13
Registrovala sa 11. augusta 2011 na modrykonik.sk. Pridala 1767 príspevkov a 1 inzerát. Má 25 priateľov. Bratislava - Staré Mesto.
  • Viktor2 roky a 9 mesiacov
 @ni_pe no my s kolikou mame svoje skusenosti :o), kolika vrcholi na 6 tyzden babatka a zacina zvycajne na treti tyzden, takze podla vsetkeho mate koliku, skus pozerat ci sa mu krce zhorsuju po nejakom tvojom jedle, napriklad chlieb dost sposobuje koliku, ja som chlieb nemohla jest vobec, sposobuje kvasenie v brusku babatka, nam pomohli len masaze bruska, cvicenie nozickami a sem tam ked sme uz nevedeli co tak rektalna rurka (ale s tou opatrne, treba ju pouzit len ked je uz fakt zle). Inak feniklovy caj moze u niektorych deti sposobovat aj zapchu skus mu daj rascovy ci mu pomoze. Ak dokrmujes tak UM ma vo vseobecnosti tendenciu zapekat, aj my sme s tym mali problem a vyriesil sa tak ze ked mu robim nutrilon tak dam o 10ml viac vody ako je pisane a od vtedy uz zapchy nemavame. Ale ak mas pocit ze ta kolika a bolesti su az privelke tak povedz lekarke ze chces ist na gastro a hotovo, ona nema pravo ti povedat ze ti neda vymenny listok.
2. júl 2012 o 06:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
esterhazy
Registrovala sa 18. júna 2012 na modrykonik.sk. Pridala 15 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Zvolen.
 @besanel ale jasne kazdy ma na to svoj nazor,ale nam to islo aj bez toho emoticon emoticon
2. júl 2012 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
esterhazy
Registrovala sa 18. júna 2012 na modrykonik.sk. Pridala 15 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Zvolen.
 @katren Ano moze to byt,ale kazde dieta je ine,hlavne nech to tomu malemu pomoze emoticon emoticon emoticon Ja s Bebou nemam ziadne skusenosti tak neviem povedat emoticon
2. júl 2012 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
belusa
3
Registrovala sa 19. decembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 534 príspevkov. Má 11 priateľov.
 @belusa .....
29. júl 2012 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
andrejka1983
26
Registrovala sa 19. októbra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 664 príspevkov a 3 inzeráty. Má 16 priateľov.
 @ni_pe ahoj, ak možem poradit skus toto : davaj mu piť harmančekový čaj, nech ho pije celý den v kuse namiesto vody, aj umele mlieko mu možeš zarobiť do čaju emoticon ....on ešte nemože papat olivový olej , to je škoda lebo aj ten velmi dobre pomaha, ale možeš skusit mu pravidelne masirovať bruško Pupíkom emoticon skvela mastička na bolesti bruška a teraz ked je tak teplo ho možeš ked ma bolesti dat do vaničky s teplou vodu a masiruj mu bruško, posobi to uvolnujuco emoticon po kupeli mu natri bruško mastičkou alebo olejčekom,a dvihaj mu nožičky hore ako keby ste bicyklovali...to su osvedčene triky emoticon tak dufam že ti pomožu,lebo pozerat sa na svoje dieťatko ako trpi a nevieš ako pomoct je strašne to mi ver
30. júl 2012 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
babulka1978
1
Registrovala sa 4. januára 2012 na modrykonik.sk. Pridala 720 príspevkov. Má 2 priateľov.
 Tak s kolikami sme si tiez uzili svoje....az do pol roka, kym sme nezacali davat jablckovy prikrm.....pokial kojis, musis selektovat, co nerobi dobre (vo vseobecnosti by si nemala nic z kysnuteho cesta (chlieb, pecivo), strukoviny, mineralky a bublinkove vody) pokial prejdes neskor na UM, nam predpisovala doktorka Nutrilon Comfort (na predpis vyjde lacnejsie). My sme to tiez obcas riesili rektalnou rurkou, ale s tou treba velmi opatrne, a masirovanim bruska. Vecer sme este zvykli davat feniklovy, alebo harmancekovy cajik. Drzim palceky.
30. júl 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ni_pe (28 r.)
9
Registrovala sa 8. júla 2011 na modrykonik.sk. Pridala 143 príspevkov. Má 19 priateľov. Šaľa.
  • Dávidko2 roky a 5 mesiacov
 @andrejka1983 dakujem, skusim ten cajik, i ked on tej vode moc neda, ale vyskusam,mame anitkolikovy Nutrilon, tak uz je lepsie trosku, ale noci mame besne, od pol 4tej sme uz hore definitivne a kym zas zaspi, ja som uz fit a aj tak, tak spi, ze ho furt mixuje, to je taky zajaci spanok. Dni su uz lepsie trosku, ako boli.
2. aug 2012 o 18:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
1234lubka
22
Registrovala sa 5. januára 2012 na modrykonik.sk. Pridala 1778 príspevkov. Má 42 priateľov. Veľký Šariš, okres Prešov.
 no necitala som prispevky ale moj maly mal to isztev porodnici som nevedela ze ho mam stale hajkal...ale doma....prve tri mesiace rev krik katastrofa nech som jedla co som jedla....koliky jak "svina" nic nepohalo vobec a ked tak len na chvilu....neboj vyrastie s toho teraz ma pol roka auz je to daaavno zanami...neboj koliky vrak pediatri nepovazuju za "chorobu" lebo deticky aj tak prospievaju a priberaju...potrebuje len posilnit traviacu sustavu, a tym ze place si ju posilnuje aj ked sa to zda drasticke...masiruj brusko nes si prdka to pomaha trochu....ale musi s toho vyrast neboj
2. aug 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Populárne albumy