Biely pľuzgierik na jazyku

anaviky
4. dec 2013

Baby potrebujem radu, teraz som si vsimla u malej na jazyku taky pluzgierik alebo co to je... mala ma 21mesiacov, ked sa jej opytam ci ju to boli, povie mi ze nie... Prikladam foto aj ked nieje to tam velmi dobre vidiet... chcem len vediet ci mam utekat na pohotovost alebo zajtra k dr... rozmyslam, ze vcera mi vymyslala a zrazu zacala velmi plakat, nevedela som preco tak ma teraz napada ci si len nemohla kusnut do jazyka???!!! ak ste sa s tym niekto stretli prosim o radu... nechcem zas k dr utekat s pokusanym jazykom

luba28
4. dec 2013

vyzera to ako afta,nas maly to mal tiez a doktorka odporucila kupit sorex spray a probiotika.....to sa strieka do pusy,je to celkom chutne,takze to nevypluje, a raz-dva to zabralo

anaviky
autor
4. dec 2013

@luba28 ja len ze ci mam utekat k dr alebo mi daju nieco aj v lekarni

luba28
4. dec 2013

ten sorex chod kupit,ine ti ani doktorka neda,....a nejake probio

luba28
4. dec 2013

ja som isla,ale ona povedala,ze aj tak ona nic ine nedava

anaviky
autor
4. dec 2013

@luba28 ak vybehnem zajtra, dakujem

mates06
4. dec 2013

maly to mal tiez, ale bolelo ho to. Vola sa to ruka noha usta choroba. nema na rukach a nohach pupaciky.? My sme to mali minuly tyzden

luba28
4. dec 2013

nasho to tiez bolelo,odmietal teple jedlo,mali sme to len v ustach,na jazyku aj dasienkach vzadu,....

anaviky
autor
4. dec 2013

@mates06 na rukach ani nohach nic nema... a tvrdi mi ze ju to neboli... ani nikde inde jej nnic nevidim okrem toho jedneho na jazyku

anaviky
autor
5. dec 2013

tak pozerala sa na to aj mama, vraj na aftu to nevyzera... na tej fotke to vyzera inak ako v skutocnosti... myslite ze je to proste len infecia nejaka? myslim, ze jej idu ešte posledne zubky