Detská onania

16. jan 2013  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
smejo19
39
Registrovala sa 24. mája 2011 na modrykonik.sk. Pridala 19 príspevkov a 17 inzerátov. Má 59 priateľov. Okres Rimavská Sobota.
 @beruska141 ja som nikoho nezhodila,takže zase nepreháňaj....ale vaše temy dakedy nemaju hraníc ....
14. nov 2012 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zigzag
2
Registrovala sa 11. júna 2012 na modrykonik.sk. Pridala 1434 príspevkov. Má 5 priateľov.
 preco by mala byt smejo 19 trapna, mne to prislo tiez neuveritelne smiesne, emoticon ako aj popis onanovania samotny bol skor ako zart, nabuduce tu niektora napise, ze onanuju uz na stole, tou hohou sa to len zacina, POZOR emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon kazda ktoru to zaujima si najde kopec clankov na nete, je to normalne ano, ale zacinam pochybovat o normalnosti niektorych matiek, emoticon
14. nov 2012 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monk1
Registrovala sa 14. februára 2012 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok.
 @smejo19 ci sa tak budes smiat ked to bude robit tvoj Lukasko,
@zigzag len aby si to tu nepisala ty a nebudu sa nejake baby smiat na tebe
lebo jedno je pravda ze ked nieco odsudzujete tak sa vam to vrati takze by som si dala pozor na com sa smejem a komu sa posmievam
16. jan 2013 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
moon1979
43
Registrovala sa 27. februára 2010 na modrykonik.sk. Pridala 3047 príspevkov. Má 22 priateľov. Nitra, Slovensko.
 @iivkaa1 chlapi to už majú akosi od prírody v sebe už v prenatálnom období emoticon my sme to na ultrazvuku zažili dvakrát pri obidvoch, že sa hrali so svojou hračkou už v brušku emoticon .... niekedy mám pri pohľade na niektorých chlapov pocit, že keby si rukou neprešli aspoň párkrát za hodinu v oblasti rozkroku, tak by im asi uletel emoticon
a netráp sa, ide presne do obdobia, kedy zisťuje, aká je to zábavná hračka emoticon
16. jan 2013 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to