Detská urológia Nitra, MUDr. Nemčovič - aké máte skúsenosti?

danaja
28. sep 2011

Chcela by som sa spytat, ake mate skusenosti, hlavne s dr. nemcovicom, mame sa tam zastavit, lebo malemu nejde stiahnut predkozka, maly ma 16mesiacov, ja by som este pockala, straaasne sa bojim, aj zanho, citala som, ze urologovia su masiari, rada si precitam vase nazory a skusenosti (pozitivne aj negativne) na lekara aj tu ambulanciu, ako to tam prebieha a tak. DAKUJEM za odpovede, Jana

fide
28. sep 2011

ahoj ja mam dcerku 🙂 ale na urologiu sme sa nachodili, s nou ale tiez sama so sebou.....neviem presne ako sa volali lekári :( ale chodila som k primárovi, ten ma aj operoval a bol velmi zlaty no stretavala som tam mnozstvo inych lekarov a tiez boli prijemní .a s malou sme chodili za jednou pani doktorkou na polikliniku ta bola velmi fajn a aj sestricky ma zlate...nemali sme dostatok moču chyteného a snazili sa to poriesit tak aby to bolo dobre...na rozdiel od lekárky v LV ktorá nam aj teraz vkuse vykrikuje ze potrebuje sterilny moc... no ale ako mam ja takemu malemu dietatu ktoré sa ani nepýta odchytit moc....velka neznáma.... tak ti mozem len povedat aby si nemala stres ...cim je chlapec mensi ,tym to je pre neho mensi stres ... menej si bude pamatat...

bodka13
28. sep 2011

ahoj...neviem aký je ,a na reči veľmi netreba dať-však nemôže vyhovovať všetkým ....nebolestivý zákrok to asi nebude,keďže malinkému nejde pretiahnuť predkožku ...nalaď sa pozitívne a tak musíš vplývať aj na Danielka-chvíľku si asi poplače,ale neboj bude dobre ...aj kamoškinmu synčekovi to robili a zvládol to super 😉 🙂 tam sa tiež viac bála mamina ako to malé šidlo 😀

zuzana76
28. sep 2011

doktora nepoznam, takze sa vyjadrit neviem, my sme boli na urologii na Klokocine, bola tam jedna pani doktorka, inak velmi mila, tiez sa jednalo o ten isty zakrok, maly plakal chvilku - asi 5 minut a asi 3 dni bolestivo mocil a pipika mal scervenaneho, podla mojho nazoru, som len laik a nepoznam vas pripad, ale z pretahovania predkozky sa uz stala akasi rutina a tvoj syncek je este dost malinky, ved len po roku nam kazali zacat s pretahovanim predkozky, ja mam teraz druheho synceka a o tomto probleme som si uz nieco prestudovala a vraj predkozka sa zvykne aj sama uvolnit neskor, najneskor do 18. roku veku zivota a nie je nebezpecne ani mazivo - smegma, ktore sa pod predkozkou zvykne vyskytovat. Ja rozmyslam, ze ak to nepojde same anid ruhemu, tak mu to pretiahnut nedam.

kluka
4. okt 2013

Ahoj... čo sa týka pretahovania predkožky doktorom nemam vlastne skúsenosti, ale tak čo viem, je to pre deti bolestivé, ale nič čo by sa nedalo zvládnut, ved kazdy vníma tú bolest inak... suhlasim s verziou čím menší tým sa to lahsie prekona, ja by som sla...

a este jedna rada pre fide, ak máš malu dcerku a mas jej zachytit moc, staci ist do lekárne a pytat si sterilny sacik na zachytenie mocu pre dievcata je to perfektna vec, ja som tiez musela mojmu malemu zachytit moc ked mal 18mesiacov...

seventeen
1. feb 2016

Nema nikto skusenost s tymto doktorom? My sme dnes na 15-mesacnej piradni dostali vymenny listok na urologiu, tak mam z toho dost stres. Ale mame tam napisane, ze ziada o vysetrenie, tak dufam, ze to neznamena, ze mu hned bude stahovat predkozku... Podla mna je este skoro na to...

vivienvnukova
23. mar 2016

ak my tam ideme , ale s malou je v pohode ten doktor alebo nie ? lebo nasa skoro 5 rocna sa z nicoho nic zacala , pocikavat teda asi 2mesiace sa v noci pocikava , a cez den cvrka uz to mala asi pred pol rokom ,dala som jej brusnicovy sirup a hned zabralo.. ale teraz nic.. tak nam kazali ist k nemu! dufam , ze je v pohode lebo mala sa doktorou strasne boji ...

a este malemu tiez stahovali predkozku, este bol dost maly , a ani nezamrnkal...

mimulik
23. mar 2016

Ahoj...ak je to dobrý lekár a malý s tým, že mu nejde stiahnuť predkožka nemá veľké problémy tak mu to nailu sťahovať nebude..eštistuje jeden krém, ktorý sa dáva na uvoľnenie..nám pomohol..hoc malý ma 6 rokov a nejde mu to úplne na 100% neriešim to..nemá s tým problémy a verím, že sa to časom spraví..dôležité je dbať na hygienu a pokúšať sa sťahovať kadý deň..
tiež som raz dávnejšie uvažovala že pôjdem na urológiu..potom som sa o tom bavila s kamarátkou a ona mi ten krém odporučila..jej ho dali v ba v nemocnici..tam bola s malým keď sa narodil bo mal problémy s obličkami..a hneď jej povedali že už sa to nesťahuje iba ak sú vážne problémy a krém nezaberie..inak to oazj odporúčam riešiť tým krémom bo vyčkať..ono to postupne pôjde samé..

mija_ja
29. mar 2016

Ahoj, my sme tiež čakali a spravilo sa mu to same ked mal cca 2,5 roka. Doktorka ani neodporučala urologa ked nosi plienky

zviz
29. mar 2016

Ja som bola s dcerkou u MUDr. Nemcovica, vraj je odbornik, odbornost neviem posudit, ale dcerke urcil nespravnu diagnozu. Nakoniec sme vyhladali detsku urologiu na Kramaroch a tam dcerku aj operovali. Na mna pan doktor posobil velmi prisne, stroho, neusmial sa, sucho skonstatoval diagnozu a bolo. Mozno mal zly den, neviem, ale urcite som sa stretla uz aj s milsimi detskymi lekarmi 🙂.

zuzanamorauszka
23. aug 2016

Ja mam len vyborne skusenosti,nakolko ma pred 16timi rokmi operoval a spravali sa ku mne ako ku kralovnej.Je to uzasny a mily clovek.Ako vsetci na oddeleni.

jajuska12
16. okt 2016
jajuska12
16. okt 2016

@mimulik ahoj,chcem sa spytat, na nazov kremu,dakujem

dogma11
13. apr 2017

@mimulik prosím Ťa,aky je to krém,ktory pomáha stahovat predkozku? Ďakujem

dadaganobjakova
22. jan 2018

@mimulik ahoj prosím ťa ako sa volá ten kremik

mimulik
22. jan 2018

@jajuska12
@dogma11
@dadaganobjakova

Triamcionolon taký žltý

dogma11
22. jan 2018

@mimulik ďakujem!

mannowar
28. máj 2020

@zviz dobry den prajem.a aku diagnozu mala vasa dcerka a aku urcil zlu?mne ma operovat syna tak hladam nejake info o nom...

zviz
31. máj 2020

@mannowar dobry den, dcere zistil na sone ureterokelu. No ureterokela to nebola, mala polyp v mocovej rure. My sme sa rozhodli pre BA a nelutujem. Samozrejme, MUDr. Nemcovic je isto odbornik na urovni, tak urcite vasho syna dobre zoperuje. Drzim palce