GSE - Citricidal

kaara1980
9. nov 2012

Ahojte,používa niekto z vás tieto ,prípravky,?Sú účinné?Ako ich používate,riedite?ďakujem.

klavesnica1
2. máj 2014

@klavesnica1 omylom som to tu dala a zmazat to neviem

ilio
26. mar 2015

Aký je rozdiel medzi GSE maximus a Citricidalom od Biochem Research? Skusali ste?

rebecca1805
21. máj 2015

@zdravie911 ahoj prosim ta od nutribiotic je ucinny ten citricidal?

zdravie911
22. máj 2015

Citricidal / GSE Maximum ( 60% Grapefruit Extrakt 40 % Rastlinný Glycerin)

Návod na požitie:
Odporúčané Vnútorné použitie:
2-5 kvapiek zmiešať do 5oz / 147 ml vody alebo štavy 2-3 krát denne, s jedlom alebo bez jedla .
Deti (do 10 rokov): 1-3 kvapiek zmiešat v 147 ml vody , štavy 2-3 krát denne. Nepoužívajte v plnej sile.
Uštné použitie :
Dôkladne premiešajte 1-3 kvapky Citricidal /GSE Maximum do vody.
Aplikujte 1-2 kvapky tohto roztoku v postihnutom uchu 1-2 krát denne. Použite tak často, ako je potreba.
Nepoužívajte plnej sile v ušiach.

Nosné použitie: (iba dospelí)
Zmiešajte 1 kvapku Citricidal/ GSE Maximim do 6 oz/ 177 ml vody. Zakloňte hlavu do zadu potom na stranu, naplňte každú nosnú dierku s roztokom.
Predkonte hlavu dopredu roztok nechajte prepláchnuť nosovým priechodom.
Vratiť hlavu do normálnej vzpriamenej polohy . Umožnite nosný priechod pre dvodnenie.
Nedýchajte cez nos počas tohto postupu.
Použite Vždy v zriedenej forme. Odporúčané pouzitie NETI POT set / Nosná krhlička s 99.9%čistou bezjodouvou soľou .

Kloktanie Hrdla:
Ziešať 1 kvapku Citricidal /GSE Maximum do 3 oz /89 ml vody. Kloktať niekolko krát. Použivajte tak často, ako je potreba. Vždy zriediť!

Vaginální Rinse : Pošvy
Zmiešajte 1-2 kvapky Citricidal / GSE Maximum do 8 oz / 236 ml vody. Použite riekačku.
Sprchujte sa raz denne počas jedného týždna, alebo podľa potreby.
Vždy v zriedenej forme!

Vonkajšie použitie: (Nikdy nepoužívajte v plnej sile)
čistenie tváre:
Dôkladne navlhčite s vlažnou alebo chladnou vodou vašu pleť.
Ruky a prsty su stále vlhké, 1-2 kvapky Citricidal /GSE Maximum na prsty a jemne vmasirujte do tváre s kruhovým pohybom. Dôkladne opláchnite vodou a nechajte uschnút.
Ak by nastal pocit pálenia môžete opakovať oplachovanie vodou.
To je údaj o hlbokom vyčistení pokožky s Citricidal /GSE Maximum.
Použivajte iba v zriedenej forme!

Liečba nechtov:
Zriedte Citricidal /GSE Maximum s vodou alebo s alkoholom 1-3 kvapky .
Nanášajte priamo na povrch nechtov pozdlž pokožky, alebo namočíte nechty, dvakrát denne, kým je to žiaduce.
Nepoužívajte v plnej sile na nechty!

Ošetrenie pokožky telovej a vlasovej
Pridajte 2-4 kvapky Citricidal /GSE Maximum do šamponu . Masírujte do pokožky v dobe najmenej 2 minút. Spláchnuť dôkladne vodou. Môže byt taktiež použité bez šampónu, alebo niekolko kvapiek zmiešajte do šamponu bez parabenov a sulfatov.

Domácnosť:
Dosky na rezanie :
Použite 5-10 kvapiek Citricidal /GSE Maximum reziacej ploche s mokrou handrou špongiu . Nechajte pôsobit na dobu najmenej 30 minút. Opláchnite vodou.
Všeobecné čistenie:
Pridajte 15-25 kvapiek Citricidal /GSE Maximum 32 oz./ 944 ml do rozstrekovača s vodou .
Použitie na všetky plochy v okolí domu, bytu
Na umyvanie riadu aj pranie.
Kefka na zuby :
Zmiešajte 2-4 kvapky Citricadal/ GSE Maximum do pohára vody. Ponorte kefku na zuby po dobu 15 minút do pohára.
Opláchnite kefku pred použitím.

Zelenina / Ovocie alebo Mäso / Hydina Umyvanie :
Pridajte 20 kvapiek Citricidal / GSE Maximum do umyvadla plného studenej vody.
Krátko namočiť akejkoľvek zeleniny, ovocia, mäsa a hydiny. Opláchnite vodou

anaviky
26. máj 2015

Otvaram tuto temu,vie mi niekto poradit ako to davkovat dcere 3r.? Ma v nose viacero bacilov,ako mam kvapakat do nosa? Dakujem

demo
26. máj 2015

@anaviky mozes to dat do vincentky, alebo do morskej vody. Na 10 ml vody 1 kvapka GSE a kvapkat do nosa. Da sa to v primeranom pomere zamiesat aj do nosneho spreja Vincentka.

anaviky
26. máj 2015

@demo teraz vsade citam ze do nosa je to vhodne len pre dospelych? tak mozem jej to teda davat do steka? lebo mam pocit ze ak jej to dam len pit tak to nebude mat taky ucinok na tie bacili v nose...ci mylim sa?... mam doma Quixx soft, mozem to aj do toho dat? a kolko?

demo
26. máj 2015

@anaviky môžeš to dať do quixx soft. Na každých 10 ml treba dať 1 kvapku GSE. Čiže toto má 30 ml, takže 2-3 kvapky. Začni dvomi a keď to nebude dráždiť či stipat, pridaj tretiu. Denne 3-4 krát. Ale ja mám asi lepšie skúsenosti s koloidnym striebrom. Teraz dávam synovi gse a striedam to s koloidnym striebrom a po dvoch dňoch ma oveľa slabšiu nadchu.
Môžeš dávať detom bez obáv.

anaviky
26. máj 2015

@demo dakujrm,moc si mi pomohla,trapime sa so soplikmi a s kaslom uz cca 2-3 mesiace s malymi prestavkami.tak snad pomoze

demo
26. máj 2015

@anaviky no ak to nie je alergia, tak by to malo pomôcť. A naozaj skús aj to koloidne - len to napríklad staršieho trocha stipalo, mladší sa nesťažuje. A mimochodom, pamykon ste neskusali?

anaviky
27. máj 2015

@demo pamykon nie... Vyskusam aj to koloidne

anaviky
27. máj 2015

@demo a kde kupim to koloidne?aj inak ako cez net... A este prosim ta ako sa to pouziva do nosa. Dakujem

demo
27. máj 2015

@anaviky nesmie sa riedit vodou, mozes preliat do nejakej flasticky s kvapkatkom. Flasticka musi byt sklenena a dokonale sucha. Kde kupit, to ti bohuzial neviem poradit, kupujemv BA v kamennej predajni.

ronicek
6. jún 2015

@hlavackova
Ahoj a nestúpne ju citricidal v nose lebo ja som to dala malému a reval Jak pavian

kepassa
11. aug 2015

baby poradte kde to kupim, mam po ct mozgu a konecne mi zisitli, ze mam neustale bolesti hlavy kvoli nepriechoodnej chronicky upchatej poskodenej dutine /jedna je len poskodena ostatne ok/ radili mi tieto gs kvapky ale v lekarni mi ich nevedia objednat, ze je vypadok ci co....nechcem punkciu bojim sa

karinuska22
18. sep 2015

GSE ako aj citricidal sa da kupit bud cez www.hoogle.sk alebo aj tu
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=18258333&tab=4

Citricidal treba kupovat od firmy biochem. To je jediny najsilnejsi.
Potom je este GSE ale ten uz nie je taky silny.

lucopeda
2. dec 2015

Ahojte citala som ze sa citricidal al. gse da objednat aj z ciech, aka je prosim adresa? dakujem.

zdravie911
17. máj 2016

Zdravim , ak niekto potrebuje original Citricidal vyrobky mozete navstivit stranku.
http://biozdravie.sk/kategoria-produktu/citrici... original z vyrobne 100% garancia !

mariynka
14. nov 2016

@demo 1kvp gse od fi nutribiotic na 10ml vincentky???dakujeeem 🙂

nelinka2011
22. nov 2016

Ahojte prosím vás môže sa užívať Gse s liekmi? Malá(5r) užíva konkrétne desloratadin od alergie. Ďakujem veľmi pekne za odpoveď

hujerdana1
6. feb 2017

@hlavackova ahoj chcela by som sa poradit. mam malu dcerku 5 mes. moze sa KS pouzivat aj pri tak malych detoch. trapime sa so zahnisanym očkom a soplikmi. dakujem

rakuskorakusko
14. jún 2017

Baby..mam citricidal od nutribiotics...ale ako to kvapkate do vody, ved to je fest huste...

veva82
12. dec 2017

Baby mozem citricidal led kojim? A skusali ste ho niektora aj vaginalne?

mooonika1975
18. feb 2018

Toť je to, otcom sa bavite?

mooonika1975
18. feb 2018

O com

pericolosa
13. máj 2018

Pomohol niekomu GSE aj pri zvacsenej nosnej mandli??

ericek28
23. máj 2018

Pomohol gse pri hnackach?

deniem
28. sep 2020

Ahojte zienky 🙂 ja by som sa chcela poradit, ci Citricidal mozu uzivat aj babatka? Mate skusenost? Viem ze sa udava davkovanie deti do 10r. ale teda dojcata mozu byt vynimkou..neviem..mam 9mesacnu dcerku a potrebovala by som jej to podat. Co myslite?

michaela329
Autor odpoveď zmazal
Zobraz