Problémy s kakaním popri pitiu umelého mlieka

radqa
29. okt 2014

Ahojte mamičky idem si k Vam po radu alebo spytat sa či ste nezažili niečo podobne... Moja dcerka ma 3,5mesiaca.. od 3 mesiacov sme sa prikrmovali s UM až nakoniec sa mi mliečko prestalo tvorit a sme len na UM... Problem je že nekakame... Začinali sme s Hami 1 po ktorom nekakala vobec ale nebola z neho ani najedena.. skusali sme Hami citlive brusko po ktorom sa sice vykakala ale nechutilo jej a ani ho nechcela papat.. Nakoniec sme na Sunare Complex pretože z neho sa mi najviac napapa aj ked pišu že by mala papat 150 ml a ona spapa ledva 120ml.... Vydrži po nom aj 3 hodiny, napapa sa s z neho ale nechce kakat stale... Problem je ze sa mi v noci budi od 4 kazdu hodinu s tym ze tlaci a nejde jej to... Pomahame si kamilkami ale najradsej by som bola keby jej to islo samej... Bez bolesti... Mate skusenosti s tym Sunarom premium? Je lepsi ako complex? A papaju Vam deti podla "tabuliek davkovania" ? Dakujem za kazdu skusenost - odpoved 😉

filipka3
30. okt 2014
Používateľ filipka3 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od filipka3.

ahoj. no moja mala problem s kakanim ked mala koliky.. najskor nekakala.. a potom bol uz plac.. a krce.. nam velmi na to pomohli kvapky Coliprev s enzynom laktazy..

pips
29. nov 2014

brat mal to iste...niektore susene mlieka maju udajne vela cukru ci uz v jednej alebo inej forme,ktory deti zapeka,.....zmenili na hipp mlieko s probiotickou kulturou a mala kaka super bez problemov...

adnili
6. dec 2014

Hipp funguje ;) mi sme na nom od zaciatku.

katarinkadd
9. dec 2014

Ja dávam tiež Sunar complex, malý má skoro 4 mesiace, keď sa mi nemohol vykakať zo začiatku (ale z Nutrilonu), dala som mu vodu prevarenú, dala som na 40 stupňov zohriať, pomohlo vždy 🙂