SOUTĚŽ: kosmetika HiPP

lidka_hipp
16. feb 2016

Krásný den všem 🙂 Jsem moc ráda, že tu píšete o svých dobrých zkušenostech s kosmetikou HiPP! Myslím, že právě nastal čas na soutěž o kosmetické balíčky HiPP! Mám jich tady hned pět a doufám, že vám udělají radost 🙂 Stačí sem do diskuse napsat, jaký kosmetický výrobek HiPP máte nejraději a proč. Aby se vám lépe přemýšlelo, můžete se podívat na náš web, kde najdete přehled kosmetiky HiPP: http://www.hipp.cz/kosmetika/produkty/produkty/

Těším se na vaše odpovědi 🙂

kupcovci
16. feb 2016

U nas momenalne krem na tvar do chladu a mrazu ,mala ho teraz pouziva aj ako hryzatko kedze jej idu zubky.pozdravuje aj moja nachladnuta zuzka

macopka
16. feb 2016

My pouzivame aj kremiky, aj na kupanie, no mne sa najviac pacia vlhcene obrusky 🙂

zoizoi
16. feb 2016

Aj ja prajem krásny deň 🙂 u nás sa najviac využíva HiPP pleťový olej sensitive - pre citlivú pokožku z prírodných olejov. Používame ho od narodenia, denne po večernom kúpaní. Je to náš najobľúbenejší kozmetický výrobok od HiPP preto, že má príjemnú jemnú vôňu, je bez aromatických látok, bez éterických olejov, bez farbív a konzervačných látok, bez emulgátorov, bez parabénov 🙂 ďalšou výhodou je, že ho môžu používať aj dospelý so suchou pokožkou 🙂

marisa90
16. feb 2016

U nas vedie na 1,mieste pena na kupanie-v tvare kacicky, mala sa rada hra s kacickou a nadherne voni 🙂 Na kupanie poouzivame uz dlho len kacicku

angie19
16. feb 2016

U nas najviac idu vlhcene obrusky, krasne vonaju♥

magdicka111
16. feb 2016

Dobre rano u nas leti hlavne pena do kupela vzdy mame problem potom skoncit kupanie. 😉

ivankajar
16. feb 2016

Jednoznacne samponik na vlasky.

mary_m
16. feb 2016

vlhčené obrúsky sú u nás top 😉

kasyra
16. feb 2016

Pletovy krem na tvar a telo...mala nim kremuje celu rodinu. Pokozku mame hladku ako detske ritusky.

kim_rossi_stuard
16. feb 2016

my sme od Jeziska dostali Kacicku a tulena 😉 a deti sa odvtedy umyvaju same len s tym, maju 6a 4 roky a niekedy umyju aj braceka 😉 --- 11mes. som s spokojna, mimoriadne sa mi paci Kacicka a jej davkovaci zobacik, jemna pena a nemusim mat volne obe ruky aby som ju nabrala, dalej sa mi paci vas eko pristup ze mozem dokupit nahradne balenie a nemusim kupovat platovy obal, klobuk dole Hipp - u nas mate 1 s * 😀 😀 😀 😀

ciusinka
16. feb 2016

Tak toto je velmi tazka uloha vybrat iba jeden vyrobok 🙂Ale keby som sa musela rozhodnut,tak je to momentalne krem do chladu a mrazu,bez ktoreho si neviem predstavit ist v chladnom pocasi von na prechadzku 🙂Ked s nim syncekovi natriem tvaricku,tak viem,ze ju ma dokonale chranenu 🙂

kajca84
16. feb 2016

Najradsej mám vlhcené obrúsky,lebo sú vsestranne vyuzitelné.
Deti majú najradsej penu do kúpela,kedze sa radi kúpu😊

pa3ka
16. feb 2016

Najviac lúbime sprchovy gelik, krem na tvar a vlhene obrusky, milujeme tuto znacku je to TOP na trhu 😉

mija51
16. feb 2016

U nás taktiež vedie krém do chladu a mrazu a takisto vlhčené obrúsky, ktoré nosíme všade so sebou.
A takáto som potom spokojná. S pozdravom Anetka

trinity888
16. feb 2016

U nas ide pena na kúpanie. Kedysi ( môj starší ) nemohol ani iné mydlo ako hipp. Teraz sa to zlepšilo 🙂. Mladší zase len Penaten baby i napriek jeho atopickemu exemu

gabikas82
16. feb 2016

Máme radi vlhčené obrúsky a momentálne sme si obľúbili krém do chladu a mrazu

sunibrutal
16. feb 2016

Unás je naj kacicka 🙂 aj to milujem, lebo má krásnu vonu a je jemnucké, deti zas lubia ze má tvar kacicky a starsi aj to ze to vie aj on sám pouzit, dávkovat 🙂

ivanka46
16. feb 2016

vsetka kozmetika od hipp sa nam paci a pouzivame ju od narodenia. Najviac sa nam paci hipp telove mliecko, ktore krasne vonia a dcera ma po nom krasnu jemnu a vonavu pokozku 🙂

erikaemkina
16. feb 2016

U nás kremik na Tvaričku, penu do kupela a šamponik Dostali sme to ako daček To je náš HiPP

suzinka1608
16. feb 2016

úplne NAJ je telové mlieko, telový olej a obrúsky a pre mňa granulovaný čaj HIPP pre kojace matky. my používame a prečo máme túto kozmetiku radi? lebo krásne vonia a používali ju už u nás v pôrodnici a mne tak krásne synček voňal že som zistovala od sestricky co pouzivaju a hned od navratu domov sme zacali pouzivat aj doma. je to pre nas Number one!!! prikladam foto čo mám aktuálne v "kúpacom" košíčku (plus na foto nie su utierky a caje)

marecek1
16. feb 2016

Momentálne je u nás najobľúbenejším výrobkom od Hippu krémik do chladného počasia /Balzám vietor & zima/.
Obe deti - starší synček aj mladšia dcérka by boli vonku najradšej od rána do večera, no počasie v zime moc tomu priaznivé nie je - buď je mrazivo, alebo fúka vietor, tento krémik mi pomáha ochrániť ich tváričky a ruky pri ich šantení v snehu, stavaní snehuliakov, sánkovaní.... alebo aj pri bežných prechádzkach, teraz už je snehu pomenej.

anna318
16. feb 2016

U ná je to telové mlieko,lebo nedráždi pokožku a takisto krém do chladného počasia

yanni
16. feb 2016

Ahojte,
ako som uz vo vedlajsej Hipp teme spominala, my pri 4 detoch toho minieme na hektolitre a vlhcene vreckovky na tisice.
Vlhcene vreckovky pouzivame tie "modre" ultra sensitive, chalani sa kupu najradsej v "Gute Nacht Bad" alebo "Familienbad", vlasy umyvame s Babyshampoo alebo Kindershampoo.
Mala ma 7 mesiacov a pouzivam pri nejd od narodenia vlhcene vreckovky a ako sme zacali chodit v jej troch mesiacoch na baby plavanie, tak ku po kazdom kupani natieram s "Milk Lotion". Ona tu "masaz" doslova vychutnava.

maryon1
16. feb 2016

Mladšia dcérka mala od malička veľmi citlivú pokožku, najmä čo sa jej zadočka týkalo. Vyskúšali sme viacero druhov plienok, vlhčených obrúskov, krémikov na zaparený zadoček, drahšie aj lacnejšie varianty, veľa sme zaparenú ritku vetrali, často umývali vodou, nielen vlhčenými obrúskami,

kým sme našli to, čo jej pomohlo - ošetrujúci krémik na zapareniny od Hipp-u. Odporučila by som ho každej maminke, ktorá si už nevie rady s červeným detským zadočkom a následne uplakaným bábätkom, nakoľko tie zapareniny dieťatku spôsobujú bolesť. Toľko naša pozitívna skúsenosť 🙂

fruzsiskvarkova
16. feb 2016

U nás boduje ten prípravok do vody 🙂 Náš maličký sa hrozne rád člapká dlho vo vode a čistá voda mu veľmi vysušovala pokožku.

majba
16. feb 2016

my pouzivame vo velkom vlhcene utierky ultra sensitiv. tie nam sadli najviac a ine uz ani nechcem. lebo z inych znaciek sa stale vyhadzala. a tiez samponik, olejcek po kupeli a krem na tvar do chladneho pocasia. z kremu si aj ja casto uchmatnem. 😀 je vyborny odporucam kazdemu

majah212
16. feb 2016

My jedine co pouzivame z kozmetiky je samponik Hipp. Nestipe, malemu nevadi ked vojde do ociek. Nepouzivame ani mliecko, ani olej zatial nebolo treba. Maly ma super pokozku tak si myslim, ze mastit ju je este za vcasu. Ked bol malinky pouzivali sme len olivovy olej. Ale na zadok sme pouzivali sudocrem, raz mal zaparenu ritku a nepomohol, tak sme presli na inu znacku. Ak by aj ta zlyhala skusime od Hipp-u. 🙂

nikenzi
16. feb 2016

U nás je to aktualne kremik do chladu 🙂

erika630
16. feb 2016

Pena na mytie v podobe kačičky je u nas č. 1 - vyuzivame hlavne na hranie a udrzanie vo vani 🙂 a potom sa hrame este aj s kremikom 🙂

bubloska135
16. feb 2016

Momentalne je nas oblubeny novy jemny krem hipp v plechovej nadobe 🙂 videli sme reklamu a odporucania tak sme si ho zadovazili, som s nim spokojna, maly sa s nim chce sam kremovat lebo je v takej zaujimavej krabicke. Mam ho na komode a kedykolvek potrebujem, tak si s nim natrem ruky, tvar ...vlastne hoci co aj ja 🙂 U nas spokojnost. Pravdaze pouzivame aj ine produkty hipp a sme spokojny