Autosedačka Baby Design Amigo

rejaa
2. máj 2012

Ahojte, chcela by som vedieť aké máte skúsenosti s autosedačkou Baby Design AMIGO (9 - 25 kg). Chcela by som ju kúpiť, ale najprv by som o nej chcela niečo vedieť. Ten sklon na ležanie je dostačujúci, nie je to málo?

anjelicek26
2. máj 2012

Je to tato? Pokial vidim, tak je len 9-18 a 15-25, ci?

http://www.en.babydesign.eu/en-produkt/id/40

rejaa
autor
2. máj 2012

je to ona 9 - 25

anjelicek26
2. máj 2012

@rejaa - 9-25 kategoriu nemaju. Ved tam pisu kategoria 1 - 9-18 a kategoria 2 15-25kg 😕 Kazdopadne vyzera dobre, aj recenzie co som citala ma dobre, ako sa sprava pri crasch testoch sa bohuzial najst neda, ale normy aktualne splna. A sklon je podla mna normalny, ako pri inych, my mame tobi, priori od maxi cosi a viac to nie je.

rejaa
autor
3. máj 2012

@anjelicek26 Tie kategórie si nepochopila. Táto sedačka má kategóriu 1 aj 2. Preto je od 9 do 25 kg. V kategórii 1 čiže od 9 do 18 dieťa zapínaš pásmi z autosedačky a v kategórii 2, čiže 15 až 25 kg dieťa zapínaš normálnym veľkým pásom z auta. Tie dve kategórie sa prelínajú. 🙂
Každopádne ďakujem za tvoj príspevok. Skôr ma však zaujíma, či ju niekto má a používa, či sa dá ľahko namontovať do auta a pod.

detickovoshop
4. máj 2012

Ahojky, Autosedačka ma troska menšiu opierku chrbta, číže ak je dieťa väčšie tak ma voľnu hlavičku a nemá si ju o čo oprieť ☹ .to je asi jediné čo mi na nej vadí, Upínanie je jednoduché ako pri každej autosedačke.

luciannka83
13. mar 2013

@rejaa Ahoj. Kúpila si nakoniec tú autosedačku. Lebo ja nad ňou tiež rozmýšľam. Vidí sa mi celkom fajn, aj cena je v pohode.

jane0123
14. dec 2013

@rejaa ahoj, kupila si prosim nakoniec tu autosedacku, ako si s nou spokojna?akujem

rejaa
autor
15. dec 2013

@jane0123 Autosedačku sme kúpili a zatiaľ som spokojná. Ten sklon sedačky na spanie je určite na iných sedačkách aj väčší, ale je postačujúci. Nechodíme na dlhé jazdy a dcérka už má 2 roky, tak v aute ani nespáva. Možno jediné, čo jej zatiaľ môžem vytknúť je to, že neviem, či bude tá opierka hlavy dosť vysoká, keď bude dcérka staršia. Opierka je napevno, teda sa nedá zdvihnúť vyššie. Ale to hádam až taký problém nebude a možno to neskôr budeme riešiť iba podsedákom, ale zatiaľ tam má dcérka miesta dosť. Ak by si chcela vedieť niečo konkrétne, tak sa kľudne pýtaj.

jane0123
16. dec 2013

@rejaa dakujem pekne.my sa este stale rozhodujeme aku kupit, tak sa informujem.

michalkakarolinka
24. nov 2016

Zienky mozno od veci ale nepredavate ju niektora? 🙂