Autosedačka Concord Trimax alebo Britax evolva?

tamia
21. apr 2008

Rozhodujem sa medzi týmito dvomi sedačkami a enviem sa rozhodnúť. Nemáte nahodou s nimi skúsenosti? Alebo ktorú by ste si vybrali vy?

sue
21. apr 2008

Tamia, Concord sa mi podľa popisu pozdáva viac, nakoľko je napísané, že sa dá mierne polohovať... čo u drobca do 2 rokoch považujem za potrebné...

bihan
21. apr 2008

Máme evolvu (ešte ju nepoužívame), ale tak isto sa dá dať do mierneho ľahu a hlavne má skvelú opierku hlavy, tak myslím, že malej v tom veľmi hlavička klimbať nebude, ako v ostatných 9-36.

sue
21. apr 2008

Najviac ma na tých stránkach štve, že tam nikdy neodfotia dieťa malinké... ako mám vedieť ako tam bude vyzerať a najmä ako sa bude dať vypolohovať, ke´d to tam nikde nie je odfotené 🙄

tilly
21. apr 2008

vždy si treba ísť dieťa do sedačky posadiť, aj keď to potom kúpite cez netobchod, ale treba si ju vyskúšať, ideálne je aj dať si sedačku do auta, predsalen, každé auto má iný sklon sedadla 😉

tamia
autor
21. apr 2008

tilly,
to je ťažko kedže v nitre nikde nepredávajú concord trimax.

sue,
máš pravdu.....

monuska342
8. nov 2012

mate niekto sedacku concord trimax?aka je ste spokojne?

lenok
13. nov 2012

Tiez by ma to zaujimalo, kedze ma taku nizku cenu...

monuska342
22. nov 2012

takze nakoniec sme kupili concord trimax chcem len poukazat na ich zavadzajucu informaciu pretoze tato sedacka je iba do 18 kg a oni uvadzaju do 36 keby som to vedela skor nekupila by som ju 😒

lenok
23. nov 2012

@monuska342 Operadlo je do 18kg, podsedak od 15-36kg... tiez som z toho ostala v soku, ked som to vcera rozbalila...

monuska342
23. nov 2012

@lenok no ved to ale neexistuje aby 3 rocne babo sedelo na podsedaku keby som ju nekupila tak vyhodne tak by som ju vratila ale kupila som ju cez net preto som sa tak oklamala

lenok
23. nov 2012

@monuska342 ja som ju tiez kupila vcera... asi sme kkupovali naraz...

monuska342
23. nov 2012

@lenok ja som kupovala cez mama a ja mali ju tam za 95 eur a k nej som dostala pampersky velke balenie zadarmo tak sa to celkom oplatilo a ty si odkial kupovala?ja som ju kupovala mladsiemu tak ju este dost vyuzijeme ale ked som tam posadila 2 rocneho syna tak uz bola dost tesna 😖

lenok
23. nov 2012

@monuska342 ano, presne aj ja... len my uz plienky nevyuzijeme 😉 tak si budu musiet pockat na synovca 😀 sak sa nepokazia 😉 ale, ked si zoberies navod na pouzitie, tak tam je nakreslena nejaka opierka, ktora sa ma dokupit po tych 18kg, ked zlozis tuto povodnu... ak som to dobre pochopila.. no, zatial nam je dobra, moja Sas vazi cca 13kg, tak uvidime potom...

monuska342
23. nov 2012

@lenok nam sa zidu...inak som si vsimla ze teraz uz zdrazeli sedacky este ze som stihla objednat sko 🙂 hladala som vsade ale nikde som nenasla zeby sa to dalo dokupit ani na ich originalnej nemeckej stranke...ked by si nasla daj vediet 😉

martina05
19. jan 2013

@lenok
@monuska342 ahojte, chcela by som sa spýtať ako ste spokojné s autosedačkou Trimax...Teraz ju trošku zdraželi...Premýšľam nad kúpou a neviem sa rozhodnúť... Bola vtedy na ňu akcia???

monuska342
19. jan 2013

@martina05 ano vtedy sa dala kupit za 95 eur teraz ju uz za taku cenu nezozenies ale je iba do 18 kg nie do 36

martina05
19. jan 2013

@monuska342 našla som ju teraz na mamaaja za 111

monuska342
19. jan 2013

@martina05 no aj ja som ju tam kupila ale za 95 a este aj s plienkami pampers zadarmo 🙂