Kto nám dovolí odskúšať v aute sedačky?

anez9
2. sep 2014

Jedná sa o tieto sedačky: Kiddy Phoenixfix Pro 2, Cybex Juno 2 fix a Cybex Pallas 2 fix. Neviem sa rozhodnúť, či kúpiť sedačku 9-36 kg, alebo 9-18 kg. Za prvé neviem, či by sa v tej do 36 kg spočiatku "nestrácal" a za druhé či má takú životnosť. Ďakujem.

bonaqa2013
2. sep 2014

to potrebuješ odskúšať 3 autosedačky? Ja mám vzadu v aute 2 autosedačky, plus 1 podsedák. Pre tvoje dieťa by som kúpila do max. 18 kg. 18 kg majú deti vo veku 4-5 rokov. Takže potom by som autosedačku vymenila za novú. Ja značky svojej autosedačky ani nepoznám....

vefi89
2. sep 2014

ja by som skôr povedala, nabehnúť do obchodu a vyskúšať si tam 🙄

anesim
2. sep 2014

@anez9 sestra má tú Kiddy, malý tam išiel ke´d mal cca rok, má tam zmenšovaciu vložku, ktorá bola k tej sedačke. Najlepšie je ísť vyskúšať do obchodu, či mu nebude vadiť pultík

anez9
autor
2. sep 2014

@bonaqa2013 nechcem kupovat 3 autosedacky, chcem si ich pozriet a vyskusat v aute kt. bude ako sediet. ktora bude drobcovi vyhovovat.

@vefi89 sesternica mi odporucila takuto moznost, neviem ci tu v rk najdem v obchode tie sedacky, mozno v babytrende, skusim aj to.

@anesim viem ako tie sedacky vyzeraju, len nazivo som ich nevidela, len kiddy u kamosky ale neviem, aky typ ma.

katarinamarkova
2. sep 2014

@anez9 v kazdej jednej serioznej predajni ti dovolia dieta posadit hoc aj na vsetky sedacky.....a rovno v aute?...ked uz si vyberies aku chces nie je problem do par dni tovar vratit s blockom ci vymenit za iny ci za hotovost, uz snad nie je predajna ktora toto neumozni.....takze skusat mozes kolko len chces 🙂

anez9
autor
2. sep 2014

@katarinamarkova uz len najst predajnu kde ich maju 😀 ale to ja dopredu patram a studujem, drobec este nema 9 kg 😀 😀 😀

katrinka8
2. sep 2014

@anez9 - ahoj, neviem, či majú tieto značky v All Toys, ale keď sme si tam boli prezrieť sedačku pre nášho drobca, tak tam mali normálne imitáciu sedadla auta a na ňu nám hocijakú sedačku bez problémov pripútali, ukázali, mohli sme skúšať a skúšať, aj s drobcom 😉
Inak pre Tvojho by som tiež doporučila najprv veľkosť 9-18 kg, 15 - 36 sme kupovali pre 4-ročnú dcérku. Nemá ale ani zďaleka teda 18 kg, ale výškovo jej už menšia bola malá. Už sa vraj zvažuje zmena značenia sedačiek nie podľa váhy dieťaťa, ale podľa výšky.

tova
3. sep 2014

tiez ma napadlo, ze vsade v obchodoch som videla zadne sedadla z auta aby si ludia vyskusali.